Губы_зубы• 26 ноября 2022

Скільки вони горя своїми сраними ракетами зробили...

Дитина народилася прожила дві доби і загинула...
Кучерявочка• 26 ноября 2022
маленький ангел...
гореть им всем в аду!
Белый Лосик• 26 ноября 2022
У всех есть интернет и телеграм. Зачем сюда это все волочить? Жальь семью,жаль ребенка...но зачем вы это таскаете по ресурсам сто раз
neortoju• 26 ноября 2022
Удалено администрацией...
ФрекенБок• 26 ноября 2022
Це велике горе. Але здається, автор, ви кайфуєте.
Для чого тема? Що вона змінить?
Kabizyaka• 26 ноября 2022
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
Ваша величність• 26 ноября 2022
Ответ дляБелый Лосик
.
ku4eravaku4erava• 26 ноября 2022
К тому что выезжать надо всем с детьми с территории Украины. Или что вы имели ввиду милая автор?
Ваша величність• 26 ноября 2022
Ответ дляku4eravaku4erava
Хто хотів та міг, вже виїхав, імхо.
ShellyBelly• 26 ноября 2022
Ответ дляФрекенБок
Для чого тема? Що вона змінить?
В чому кайф?
Я ось, наприклад, сьогодні вперше цю новину побачила. Це страхіття просто,але може якась мама в черговий раз задумається, візьме дитину і на час війни покине країну, бо ховати дітей-це страшно
Mikulishna• 26 ноября 2022
Ответ дляShellyBelly
В чому кайф?
бо замало було написати словами чи маленький скрін виставити, ще навмисне окремо фото з труною виставили.
grechka827• 26 ноября 2022
Ответ дляKabizyaka
Краще б тему закрили
йогоквіточка• 26 ноября 2022
Господи Ангелочек масенький...Орки -рашисты,будьте прокляты!
Dark_Yasna• 26 ноября 2022
удалите тему, админчики
Dakha• 26 ноября 2022
Боже, як тепер заснути
Девушка с коготками• 26 ноября 2022
AVIV@• 26 ноября 2022
Не можу дивитися на ці фото...
Просто сльози...
Klodia• 26 ноября 2022
Ответ дляФрекенБок
Для чого тема? Що вона змінить?
Такие люди, любящие рассматривать чужое горе, называются падальщики. Их сразу узнать можно.
ku4eravaku4erava• 26 ноября 2022
а вот зачем это фотографировать было...
Дафна• 26 ноября 2022
Ответ дляku4eravaku4erava
а вот зачем это фотографировать было...
Я тоже в шоке с человека который делал эти фото
Mrs.Ochmonek• 26 ноября 2022
Ех, автор, якщо ви думаєте, що рашисти, які тут читають, відчують біль чи жаль чи жах від того що робить рф, то даремно - не відчують. Більшість тільки порадіє, що на ще одного українця менше, навіть немовлятка (((
Mrs.Ochmonek• 26 ноября 2022
Ответ дляДафна
Може це хтось із рідні фотографував. Багато хто хоче пам´ятати все, навіть найстрашніші моменти прощання..
agata116• 27 ноября 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
Раніше фоткали, в мене було фото, як моя баба і мати мала, стоять біля гроба діда. Матері 2 роки(
Я свого діда тільки і бачила в гробу....
Дитину і родину дуже жаль, просто горе страшне.
Пиона• 27 ноября 2022
Ответ дляДафна
Такі фото нажаль потрібні. Це задокументований доказ геноциду нашого народу. Це щоб побачили жителі тих країн, у яких ще проскакують думки про ’надо договариваться’, щоб навіть і думати про це забули! Росія - країна терорист!
Руда Сова• 27 ноября 2022
Ответ дляagata116
Почитала статтю, то американские журналисты делали репортаж
Пиона• 27 ноября 2022
Ответ дляku4eravaku4erava
а вот зачем это фотографировать было...
Це фото не для нас, а скоріше для міжнародної спільноти. Нехай дивляться і відчувають себе співучасниками злочину, тому що до сих пір не надали нам достатньо зброї. Тому що ми один на один боремося із цією терористичною Росією. Тому що саме наші люди помирають, а світ більше стурбований, як вивезти наше зерно. Чим сомалійський хлопчик кращий за цього малесенького українця? Чому більше хвилюються за хлопчика з умовного Сомалі, а українську дитину не шкода? Де достатньо ПРО? Чому зажимають?
Пиона• 27 ноября 2022
Ответ дляDark_Yasna
удалите тему, админчики
Ні, хай буде! Потрібний міжнародний резонанс! Нехай весь світ дивиться до чого призводить загравання з путіним.
Бойовий горобець• 27 ноября 2022
заради перемоги потерпимо
L-i-s-a-92af• 27 ноября 2022
Ответ дляДафна
Эти фото в Вашингтон пост, если не ошибаюсь?Для того, что б весь мир видел, что это все реальность, в которой украинцы живут каждый день.
L-i-s-a-92af• 27 ноября 2022
Ответ дляПиона
Згодна з вами на 100%
Весь світ має бачити і знати
L-i-s-a-92af• 27 ноября 2022
Ответ дляБойовий горобець
заради перемоги потерпимо
Удалено администрацией...