.Апельсинка.• 27 ноября 2022

Орбан. Що в тій заяві не так?

So_so• 27 ноября 2022
В котором именно?
автор МамаБест • 27 ноября 2022
Ответ дляSo_so
В котором именно?
’Нам потрібна суверена Україна, щоб росія не становила загрози для Європи’
Xue• 27 ноября 2022
Не так буде тріснута дупа від сидіння на двох стільцях.
Nasta9019• 27 ноября 2022
Вы явно не следили всю эпопею. Такое заявление это после того, как Венгрии заблокировали деньги. Вот и крутится, как змея😡 Верить нельзя.
So_so• 27 ноября 2022
Ответ дляМамаБест
Он так не думает. Просто не планировал, что у шарфика будут такие репутационные последствия и пытается их исправить. Особенно на контрасте визита президента Венгрии в Украину.
автор МамаБест • 27 ноября 2022
Ответ дляNasta9019
Та я слідкую якраз. Просто не зрозуміла в яку сторону ця заява
ИринаКа• 27 ноября 2022
Іран сьогодні вступив в ШОС. Це має для нас якісь наслідки? Чи просто оформили те, що було по факту?
Nasta9019• 27 ноября 2022
Ответ дляМамаБест
Чтобы не иметь проблемы с ЕС, такак они доноры. Орбан ещё как смотрит в сторону раши.
syperrizhik• 27 ноября 2022
Баблишко от Евросоюза хочет
Корабельная Сосна• 27 ноября 2022
Ответ дляNasta9019
Смотрит, пока Раша платит.
А такие заявы на случай, если Раша перестанет платить.
Бо сами не в состоянии.
ONatalii• 27 ноября 2022
То лиш слова.
Корабельная Сосна• 27 ноября 2022
Ответ дляSo_so
Шарфик распустить на нитки, в клубки и отдать нашей вязальной сотне, на носки бойцам!
Корабельная Сосна• 27 ноября 2022
Ответ дляМамаБест
Ласковый теленок двух мамок сосет.
Any• 27 ноября 2022
Запахло перекриттям грошей від ЄС. Довелося швидко перевзутися, не відомо, чи обидві ноги перевзуті, чи одна досі в лапті. Певна, таки в лапті
Корабельная Сосна• 27 ноября 2022
Ответ дляAny
А как некрасиво, дяденька то дорослый.
Pavelolka• 27 ноября 2022
Ответ дляМамаБест
Это чтоб его из ЕС не выкинули за любовь к х..у))
Корабельная Сосна• 27 ноября 2022
Ответ дляPavelolka
Позорит ЕС
Даксо• 27 ноября 2022
Двічі на рік Орбан скаже щось, що насправді подобається європейцям, аби вони думали, що він все ще хоче бути європейцем. Це як хлопець, який один день на місяць буде милим зі своєю дружиною, а решту часу поводитиметься з нею, як з лайном.

Орбан зовсім несерйозний, він задобрює Європу кожного разу, коли так поводиться.
одежда для собак• 27 ноября 2022
Ответ дляКорабельная Сосна
Это вы будете делать?)) или у чему это было написано?)))
Корабельная Сосна• 28 ноября 2022
Ответ дляодежда для собак
Не будете,а уже делаю, а что,вам жаль того шарфика?