thumbelina_la• 27 ноября 2022

Ви купили дітям якісь освітлювальні лампи на парту?

У нас світла немає зовсім удень, а школа є.
Генераторів нема, обідів немає.
Ведуть пів класу, перші уроки усно, потім всі біля вікна пересідають (бо є лише пів класу) і щось пишуть. Але досить темно і так.
Вчитель і комітет планували якісь лампи діодні купити на весь клас дві штуки, проте більша частина мам мовчать.
Думаю, може краще тожі кожен сам купить дитині.
Порадьте будь-ласка, що таке купити своїй дитині на парту?
Можливо хтось знає?
Щось на батарейках чи з підзарядкою.
Кружите меня,кружите• 27 ноября 2022
Лед лампу от повербанка, у меня сейчас небольшая кольцевая из Авроры за 200 грн, светит 🔥

ksunuyabelaya• 27 ноября 2022
Лед лампа хороший вариант
автор Shady lady • 27 ноября 2022
Ответ дляКружите меня,кружите
Дякую
Пуки-куки• 27 ноября 2022
Лампу на прищепке на usb
Файна цьоця• 27 ноября 2022
Ответ дляКружите меня,кружите
Сколько стоит?
Файна цьоця• 27 ноября 2022
Ответ дляКружите меня,кружите
Блин написала быстрее, чем дочитала до цены🤣простите
ybloko• 27 ноября 2022
На Аліекспрес пару штук замовила дуже задоволена. Були по акції до 20 грн. І ще багато там можна обрати для сьогодення. Доставка три тижні приблизно, деякі товари швидке приходять.

Примарочка• 28 ноября 2022
Ответ дляybloko
Теж таку купила, обійшлась близько 100грн. Досить непогана.
Ух_ты_какая_я• 29 ноября 2022
https://www.kidstaff.com.ua/tema-31110806.html ось таке норм працює, на малу поставити і вистачає павера недорогого на 5-6 годин точно.