Проня_Прокоповна• 28 ноября 2022
Наїлась я до відпаду, прям лусну зараз
Господи, ну чому одні пхають як не в себе і нічого, а ти лишній грам вуглевода з‘їст і тебе розперає?
За що це так?
Одні все життя на пп і дієтах, інші картоплю на салі смажать?
За що це так?
Комиссия50%• 28 ноября 2022
Это вы только что поели?
Да от чего там до отпада?
Автор, я тоже жирею от всего,на вечных диетах сидела,а после 35 лет забила на диеты, итог не заставил себя ждать +20кг
Но всю жизнь быть полуголодной задолбала, лучше буду толстой, раз уж я такая есть от природы
Да от чего там до отпада?
Проня_Прокоповна
• 28 ноября 2022
Ответ дляКомиссия50%
Это вы только что поели?
Да от чего там до отпада?
Так в тому то і суть що ні від чого і отпад це сарказм))))
Проня_Прокоповна
• 28 ноября 2022
Ответ дляПокращена
Це сніданок чи вечеря?
Вечеря, на сніданок я в 2 рази більше їм
Покращена• 28 ноября 2022
Ответ дляПроня_Прокоповна
Пізно у Львові тепер вечеряють) за каліфорнійським часом
Разумная Губка• 28 ноября 2022
Ответ дляПроня_Прокоповна
Вечеря в пол шестого утра?
Комиссия50%• 28 ноября 2022
Ответ дляПроня_Прокоповна
А, понятно тогда
ЯкаКраля• 28 ноября 2022
Ответ дляПроня_Прокоповна
Я вам скажу, що я на сніданок їм в два рази менше від цієї порції і в мене вага 53 кг.
Напевно таки справа в кількості. Зменшуйте порції. Тому я ніколи не вірю, що люди поправляються просто так. Звикайте менше їсти по кількості.
Проня_Прокоповна
• 28 ноября 2022
Ответ дляЯкаКраля
Справа не в величені порції, а в її калорійності
ЯкаКраля• 28 ноября 2022
Ответ дляПроня_Прокоповна
Навіть якщо порція не дуже калорійна, але ви звикли їсти в такій кількості, то потім ви вирішуєте десь послабити дієту і зїдаєте таку ж порцію тільки більш калорійного. Тому і будете набирати, бо я не вірю, що ви цілий день їсте броколі.
Я тут раз бачила виставляють сніданок: вівсянка, бутерброди і сирники. Йолки, та те ж три різних сніданки за три дні. І там також писали: ось, подивіться, поправляюся від повітря. Слідкуйте за кількістю, от і все.
Проня_Прокоповна
• 28 ноября 2022
Ответ дляЯкаКраля
В якій кількості? Два білка і 200 грам броколі це якась неймовірна кількість?
При чому тут чужі сирники?
І якась кількість, слідкувати потрібно явно не за кількісттю
При чому тут чужі сирники?
ЯкаКраля• 28 ноября 2022
Ответ дляПроня_Прокоповна
При чому тут чужі сирники?
Добре, ви ж краще знаєте.
Анонимба• 28 ноября 2022
В мене інша проблема. Завжди була худою. Але по стану здоров´я десь 2-3 роки на антидепресантах. Їм так само. Але лишніх 4-5 кг. Важу десь 61 кг. Дуже важко сходять ці кг. Не можу скинути
Мне без сахара• 28 ноября 2022
Є така штука як метаболізм - індивідуальна особливість хімічних реакцій в організмі.
Наприклад, не можна їсти занадто мало калорій і виключати вуглеводи, інакше він порушується. Тпеба створити незначний дефіцит, не допускати стрибків цукру (ніякого голоду, мінімум інсулін.індексу) і фіз.навантажкння на низькому пульсі (піша хода).
Мне без сахара• 28 ноября 2022
Ответ дляПроня_Прокоповна
Ви неправильно харчуєтеся. Або наймайте лікаря-дієтолога, або самі читайте/дивіться науково-популярну літературу по харчуванню, тільки від лікарів, а не від шарлатанів.
Моська-слон• 28 ноября 2022
Ответ дляЯкаКраля
Это их любимая сказка - все едят и ничего. Ага, ага
Моська-слон• 28 ноября 2022
Ответ дляПроня_Прокоповна
И чем больше порция, тем калорий больше
Нежная Лапка• 28 ноября 2022
Ответ дляМне без сахара
І що, лікар додасть вуглеводів на вечерю?
НуПогоди!• 28 ноября 2022
Ответ дляЯкаКраля
У автора на фото порция небольшая, а вы пол зернышка в день едите, как Дюймовочка
Дадосвидания• 28 ноября 2022
Ответ дляКомиссия50%
Это вы только что поели?
Да от чего там до отпада?
Я тоже лучше буду толстой, а не голодной. Но я никогда не сидела на диетах... И не собираюсь... Тоже лишних 17кг))
Мне без сахара• 28 ноября 2022
Ответ дляНежная Лапка
До вашого відома, так.
Проня_Прокоповна
• 28 ноября 2022
Ответ дляМне без сахара
До вашого відома, так.
Для чого? Вони мені на вечерю не потрібні
Мне без сахара• 28 ноября 2022
Ответ дляПроня_Прокоповна
Ну у лікаря і спитаєте для чого. Вуглеводи, білки і жири мають відносно рівномірно розподілятися протягом дня.