👉🏻Непереможна українська армія відбила атаки лаптів у районах населених пунктів Стельмахівка Луганської області та Білогорівка, Марї’нка, Верхньокам’янське та Спірне Донецької області. Ландшафтні дизайнери зробили красиво з трьома скупченнями лаптів і лаптєвозів.
До російської пакетної армії за добу приєдналися 600 новобранців. А загалом кількість делаптифікованих сьогодні перевалила за 87 тисяч.
👉🏻Росіянське місто Шебекіно на Бєлгородщині знову сидить без світла і води. Місцева влада повідомляє, шо то ми знову поламали їм лінії електропередач. Тільки на відміну від України у них там їб..ли комунальники усе це оперативно лагодити, тому сидіти лаптям у пітьмах іще довго.)))
👉🏻В Абакані 70 тисяч лаптів зараз сидять бе опалення при -21. У Читі порвало труби між багатоквартирними будинками, жителі скиглять, що це відбувається щороку і кожного разу масштаб руйнувань, завданих комунальниками можна порівняти з ракетним обстрілом. У Ханти-Мансійську у багатоквартирному будинку температура взимку +12 по цельсію і це вже кілька років не вирішується. У селищі Єлань у Сибіру котельню як відключили минулого року, так і не вмикають.
Цей перелік ще можна довго продовжувати. Їх навіть обстрілювати не треба, завести на територію балалайні з часом кілька груп партизанів, які дещо трошки поламають, і місцева влада самостійно упорається з подальшим лаптєцидом.))
👉🏻Президент «Енергоатому» Петро Котін заявив, що лапті схоже скоро з’їбут...ся із Запорізької АЕС. Принаймні зараз виглядає на те, що вони активно збирають манатки і намагаються викрасти все, що не дуже міцно прибите до підлоги.
👉🏻Наша постійна рубрика «горящая росія». Ачтослучілось сьогодні на найбільшому у Східному Сибіру комбінаті з переробки та випуску нафтопродуктів, що входить до складу Роснефти, Ангарському нафтохімічному. Спалахнула технологічна установка теплообмінника. На жаль вже загасили.
👉🏻Відділ святої інквізиції СБУ завітав на Прикарпаття, до Івано-Франківської єпархії московського патріархату. Поки ніби не повідомлялося, що щось знайшли, але воно і не головне. Головне що тепер московські попи постійно на порядку денному як уособлення сепаратизму, педофілії і антидержавної діяльності. Десакралізація так званої УПЦ МП, яка, до речі, за документами без оцієї приставки МП – дуже важлива. Бо втратять ще частину парафіян, яким раніше було не принципово, де святити пасочки.
👉🏻Німеччина прислала нам 10 танкових тягачів M1070 Oshkosh і півсотні захищених машинок для прикордонників.
👉🏻США виділили Україні $20 млн на підтримку зернової ініціативи
👉🏻 Русня сама гидує своїми героїчними невдахами. У Саратові бармен пабу Harat’s не впустив туди лаптя, бо він був у камуфляжі. Багато годин «патріотічна апщественность» міста ізводилася на гівно у соцмережах з цього приводу, але зрештою не змогли взяти штурмом навіть свій же російський гендель. Зате у генделі оголосили приватну вечірку і тепер проводять ще більший фейсконтроль.
👉🏻У Твері лапті пів дня срали цеглою, бо помітили на вулицях танки з українськими прапорами. Але їхні райдужні фантазії на жаль не справдилися і то були всього тільки зйомки чергового пропагандистського кіногівна під назвою «Музикант». Вже бл..ть аж інтересно, яку нашу історію вони спиздя...ь і перекрутять цього разу.
США намеренны передать Украине высокоточные снаряды малого диаметра для нанесения ударов далеко в тыл россии.
По данным журналистов Reuters, снаряды, которые устанавливаются на имеющиеся в наличии ракеты, предлагает изготовить компания Boeing. Сейчас в Пентагоне рассматривают это предложение, и если оно получит финансирование и будет одобренно, то снаряды дальностью до 160 км могут доставить в Украину уже весной 2023 года.
Что-то мне подсказывает, что этот проект будет профинансирован
а вот еще у москалей....Официальный представитель Кремля прокомментировал ситуацию.
Российские власти не знакомились с петицией инициативной группой матерей мобилизованных россиян.
Напомним, что 25 ноября 2022 года президент России Владимир Путин провел встречу с матерями участников спецоперации.
При этом в Сети на сайте change.org появилось письмо активисток и матерей, в котором они попросили вернуть домой солдат и вывести ВС РФ из Украины.
По словам Пескова, он не будет никак оценивать такое заявление российских матерей.
“Я не читал, поэтому не читая это, комментировать было бы неправильно”, – приводит слова Пескова ТАСС.
Он подчеркнул. что не понимает, что “имеют в виду” женщины.
Snow bunny• 28 ноября 2022
Ответ дляевасток31
АХАААА ТРЕШ Вы в курсе, как все у нас страшно и апокалиптично. Ну, так пишут кацапские говносми.

В раиси так бы и было
рашисты будут все гореть в аду!Перекапываю десятки писем о Мариуполе и физически чувствую описываемое.
Люди, которые выковыривали ложками куски бетона, чтоб открылась дверь в подвал, где они заблокированы. Дети, старики, коты, собаки.
Люди, черпающие воду из луж и фильтрующие ее через тряпки.
Моряк, который пишет ’мою жену и полуторагодовалого сына вывезли в неизвестном направлении’
Пожилая женщина, которая пыталась задушить своего онкобольного мужа, который кричал без обезболивающих и просил убить.
Молодая женщина, которую изнасиловали и бросили в порванной одежде в бетонном гараже на двое суток.
Парень, который нес воду с кринички, поскользнулся и упал, в это время осколок убил того, кто шел сзади.
Ответ дляевасток31
один.а вы уже тут?вы же писали что света у вас нет сутками.а на самом деле вы на форуме сутками.странно как то
Тоже интересно. Пишут, то света сутками нет, зарядить ничего нельзя, а когда анонимы снимают, а аффтар в тот момент писала сообщение и оно вышло без анонимов, то, судя по ее всем темам, она постоянно в сети-каждый день несколько новых тем строчит.
Ответ дляевасток31
да там раша боты строчат за тот свет.они сутками в сети и света нет типа
Единий бот тут - ви з 100500-м акаунтом, Кімберлі, Янапушич чи як там іще. І зараз, звичайно, мене заблокуєте, як і усих інших. А за «свєт строчат», бо людей турбує ця тема, не турбує тільки ботів закордонних. Я сьогодні також без світла, але все заряджене з ночі і павербанк також, і, рядом котельня, яку не вимикають то є трохи мобільний інтернет.
Люся_Алельсинкина• 28 ноября 2022
Ответ дляевасток31
ооо чмоня попался-нинзя
Нормально заретушировать лица нашим нельзя? Блин, глянула, аж поплохело
Люся_Алельсинкина• 28 ноября 2022
Ответ дляЧитака
А ще камилла11, не вона? ))) иванка пушич наче ще)
Ответ дляевасток31
ого Шольц разбушевался. Германия объявила о новом пакете военной помощи Украине.
В него войдут:
▪14 гусеничных и дистанционно управляемых машин пехоты для задач поддержки
▪42 машины разминирования
▪5 инженерных бронированных машин
▪3 тяжелые и средние мостовые системы
▪16 самоходных гаубиц Zuzana 2(совместный проект с Данией и Норвегией)
▪8 беспилотных надводных кораблей
▪22 разведывательных дрона
▪200 грузовиков
▪20 машин MRAP Dingo
Лаптеногие, куда вы лезете против всего мира? Когда вы уже наконец поймете что вам пиз...а? Что Украина не сдастся? Что потоки современного НАТОвского высокотехнологичного оружия будут возрастать и литься бесконечно, до освобождения Украиной своей территории и до полной победы над фашистской россией? Своим сопротивлением вы просто оттягиваете свой неизбежный конец и обрекаете несколько сотен тысяч россиян на смерть...
В него войдут:
▪42 машины разминирования
▪5 инженерных бронированных машин
▪3 тяжелые и средние мостовые системы
▪8 беспилотных надводных кораблей
▪22 разведывательных дрона
▪200 грузовиков
▪20 машин MRAP Dingo
Тільки Patriot шваби знову не дають,
ну, добре хоч це дають.
Ответ дляil-mari
Сама русьня розібрала цю зустріч на атоми.
Ответ дляЧитака
Я теж бот? Сижу без світла по 13-15 годин на добу. Теми про світло дратують.
Ответ дляевасток31
Намерены
Ответ дляKlodia
Удалено администрацией...
Ответ дляевасток31
Вице-спикер Госдумы Толстой в эфире французского ТВ: - Не забывайте, Россия - самая большая страна, и мы дважды воевали с Европой. Первую Россия закончила в Париже, вторую - в Берлине. Поэтому, когда я сказал, что Киев – наша цель в ходе СВО, я еще был скромен. Вы, европейцы, будете платить за поддержку Украины своей экономикой, душами ’назло Путину’ раз в неделю, инфляцией, ценой на газ, электричество.
Больной ублюдок. Абсолютно больной на голову. Но это не освобождает его от суда.
Когда это россия заканчивала войну в Берлине?