КАПСЛОЧНИЦА• 1 час назад
А вы за отмену отсрочки для многодетных мужчин?
Зробіть вибір:
вже голосів:
да, отменить
нет, им деток воспитывать
пофигу
90x60x90• 1 час назад
Я за відміну всіх відсрочок, бронювань і т.д. Воюють або всі, або ніхто, в т.ч. жінки
АяВсёЗнаю• 1 час назад
Ответ для90x60x90
Сама уже из окопа строчишь?
Шотуткоїться?• 1 час назад
Ответ для90x60x90
А годувати і вдягати хто буде цих всіх? А дітей і пенсіонерів?
Спілий баклажан• 1 час назад
Народжувати трьох і більше - це їхній власний вибір, і це не означає, що вони повинні мати якісь преференції.
І діти, яких 1 чи 2 у батьків не гірші за тих, кого 3-є.
І ще: мудло, яке мало три шлюба, і в кожному народило по дитині, навіть не сплачуючи аліменти або сплачуючи мінімум, вважається багатодітним і має відсрочку. Це справедливо?
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 1 час назад
Я за прекращение войны и полную отмену мобилизации. В противном случае, в Украину никто из выехавших не вернётся...
90x60x90• 1 час назад
Ответ дляАяВсёЗнаю
Сама уже из окопа строчишь?
Допоки суспільство ділять на тих, хто виживає на війні і тих, хто на ній заробляє, миру не буде. Значить всіх в окоп і каструлі з деяких голів швидко злетять. Тому так, воюють або всі, або ніхто.
Єдина Країна• 1 час назад
Да, чем мой муж, который три года на нуле хуже? Особенно да такому мурлу как мой сосед, который из всех достижений только кончил в жену. Такие первыми должны идти, в армии вообщето платят.
Білочкой назви• 1 час назад
я за заключение мирного договора, хотя и считаю, что нечестно, что одни воюют, а те, кто родил троих, нет. как и нечестно то, что мужчин заставляют воевать, а женщин нет. если уж равноправие, то равноправие во всем.
Спілий баклажан• 1 час назад
Ответ дляПроня_Прокоповна
Детей вы будете растить?
Ну якось же ростять дітей в родинах, де чоловіки не мають відсрочок.
Народжувати трьох це був їхній власний вибір, і думати, чи зможуть виростити багато дітей, потрібно було до їхнього народження.
Мядуза аля моргонер• 1 час назад
Я не голосувала, але чим батько 3 дітей відрізняється від батька 2 дітей? Чи 1 дитини? 2 чи 3 невелика різниця. Чому такі привілеї. Або залишити для тих у кого молодша дитина до 24.02.2022 року народження, щоб не клєпалі дітей для відстрочок. Ну якось так.
ніколи такого не було• 1 час назад
Ответ дляСпілий баклажан
А мудло,кричавшее на майдане куля в лоб так куля в лоб,живёт богатую и счастливую жизнь,не имея никаких оснований для отсрочки,это справедливо?
Як ухурделю• 1 час назад
Ответ дляПроня_Прокоповна
Детей вы будете растить?
А они их растят? У знакомого трое, всем платит минимальные алименты. Живут в разных городах, двое вообще в Германии. Все. При этом хочет ещё одного, старшей 16
ВільнаНазавжди• 1 час назад
У этой отсрочки одна проблема: многодетнве семьи выезжают почти все из Украины. В общем, делается для сохранения детей для страны, по факту эти дети уже к стране относиться не будут. И одному-двум детям папа тоже нужен рядом так же, как и 3+., но эти отцы идут на мясо.
Я за прекращение войны, но это нереально, воевать же будем до последнего украинца...
Завжди недо...• 1 час назад
Я за отсрочку вообще для всех у кого даже один маленький ребенок, ну только если добровольно, то пусть идет, а так нехер воевать тем, кто не хочет это и кто имеет семью
Сусідка зверху• 1 час назад
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Легко быть за все хорошее против всего плохого.
АяВсёЗнаю• 1 час назад
Ответ для90x60x90
Где логика? Есть полно людей, которые кастрюлями пользуются исключительно на кухне и слетать там нечему. И воевать соответственно не хотят. Если у вас есть такое желание, ничто вам не мешает идти на передовую
Ответ дляМядуза аля моргонер
Чули вислів - дав Бог зайку, дасть і лужайку. Так ось ця відстрочка - це і є лужайка.
Мама Чели• 1 час назад
С первого дня войны! Воевать должны все мужчины, защищать свои семьи независимо сколько там детей
Спілий баклажан• 1 час назад
Ответ дляМядуза аля моргонер
В мене сусіду 24, дружині 22 чи 23, вже народили 2, на початку 23-го, потім весною 24-го, і батьки хлопця не приховують, що діти хочуть народити за цей рік ще третю, щоб була відсрочка.
Він таксує, вона дома сидить, вся родина на шиї дідуся з бабусею.
Класно...
90x60x90• 1 час назад
Ответ дляАяВсёЗнаю
В мене немає бажання. В мого чоловіка теж його не було, але вибору йому не залишили. 2 роки йде жорстка бусифікація, а суспільство мовчить поки не стосується кожного. Тож можливо, коли відмінять всі броні, відстрочки, коли зачеплять жінок, суспільство нарешті прокинеться?
Телепузик• 1 час назад
Ответ для90x60x90
В принципі це чесно і справедливо.
Мама Чели• 1 час назад
Ответ дляПроня_Прокоповна
Детей вы будете растить?
А кто будет растить детей погибших воинов? Вы?
Спілий баклажан• 1 час назад
Ответ дляніколи такого не було
Ви пересмикуєте і маніпулюєте.
Тема конкретно про відсрочку для багатодітних, на цю тему і відповідайте, інакше ви флудите.
АяВсёЗнаю• 1 час назад
Ответ для90x60x90
Нет, вы ещё не поняли по этим событиям? Просто уничтожение людей будет происходить в несколько раз быстрее