Дикая Роза• 28 ноября 2022

У кого у деток была задержка в развитии, зайдите пожалуйста

Дочке 9 месяцев
Задержка в развитии , в следствии гипоксии
Я занимаюсь с дочкой каждый день
Усиленно два раза по пол часа
Ну и конечно целый день так играясь
Мы проходили курсы массажа
Сейчас ждём комиссию , стать на очередь в реаб центр
Малышка все равно не переворачивается
Не садится сама , хотя пытается
Может я слишком быстро от неё хочу результата
Но вот так я ее кручу перевернутся с 5 месяцев
Она поворачивает корпус и ручки , а ножку не понимает что нужно повернуть
Сесть учу через руку , как показывали - тоже поднимается и падает
Ещё боюсь что реабилитация будет через месяц где-то , как нам сказали
Это же так долго
Как не терять это время ?
Может связаться с реабилитологом на прямую
Пока приглашать домой его ?
автор Дикая Роза • 28 ноября 2022
На стопы опоры нет , сразу поджимает ножки
Но мне сказали пока не ставить ее саму , без поддержки
мадамГрицацуева• 28 ноября 2022
Була затримка розвитку, діагностували з 2х місяців, син пішов в 1.3(кроки якму роьота), зуби полізли в 1.9 як гриби, легко. В молодшій школі тпк собі, в середній як усі, вчиться в коледжі, абсолютно звичайний підліток, так що все тимчасово.
мадамГрицацуева• 28 ноября 2022
От коли сів і як сів не пам´ятаю
автор Дикая Роза • 28 ноября 2022
Ответ длямадамГрицацуева
У нас уже 6 зубов
БезникаЯ• 28 ноября 2022
Ви молодець, що займаєтеся, але як на мене, дитина занадто мала. У з д через родничок робили?
мадамГрицацуева• 28 ноября 2022
Трисайтеся, всемвийде, голрвне Ваша люьов і увага. І не думайте про гірші варіанти.
автор Дикая Роза • 28 ноября 2022
Ответ дляБезникаЯ
Да
Делали нейросонографию
Сказали было кровоизлияние в мозг при рождении
автор Дикая Роза • 28 ноября 2022
Ответ дляБезникаЯ
Пока сказали ждать реабилитацию
Позже заключительно будут делать МРТ , чтобы посмотреть всю картину

Но это ожидание для меня ад
Я боюсь , что время упустим
БезникаЯ• 28 ноября 2022
Ответ дляДикая Роза
Да
Делали нейросонографию
Ви молодець, що зробили.
Бажаю від усього серця успіхів і прогресу в розвитку!
автор Дикая Роза • 28 ноября 2022
Ответ дляБезникаЯ
Ви молодець, що зробили.
Спасибо
мадамГрицацуева• 28 ноября 2022
Ответ дляДикая Роза
Пока сказали ждать реабилитацию

Но это ожидание для меня ад
Я боюсь , что время упустим
Не хвилюйтеся за це, тут ніхто не скаже як краще, я робила нейросонограмму в інституті нейрохірургії, то просто чекали і спостерігали.
мій до року крім материнського молока нічого не вживав, навіть воду випльовував. а потім за 4 місяці їв навіть перебитий борщик, вишні!
vecya• 28 ноября 2022
Я родила на 36 недели, была гипоксия плода, ставили ЗМР, ползать начала в 8 мес, пошла в год, все благодаря педиатру (нанимала, приходил на дом, вёл ребёнка лет до 7) и массажист у нас был великолепный. Массаж делать начали с 2 мес. Ну у нас и проблема была попроще вашей.
Терпения, сил и здоровья вам!!!!!
kseniaa323• 28 ноября 2022
Шукайте остеопата,хтось що не казав,але толковий,зробить своє діло,шукайте реабілітолога вже,не чекайте,ну і невролога толкового
автор Дикая Роза • 28 ноября 2022
Ответ дляkseniaa323
Мы наблюдаемся в реаб центре на богатырской
Невролог хороший
Но нам ещё предложили пройти реабилитацию в диагностическом центре нашего района
Вот думаю наверное не будем ждать, а поедем к нам
САМ_ТАКОЙ• 28 ноября 2022
В синочка також був крововилив і кісточка як наслідок, не повзав і не сідав до 9 місяців, а потім в один день і сів і поповз, пішов в рік і 3міс, заговорив в 4 роки. Зараз 5і5 років- звичайна дитина, не відстаємо
Мадам Тю-лю-лю• 28 ноября 2022
У моего сына было перинатальное поражение ЦНС, гипоксия, кровоизлияние, как следствие, задкржка развития, много сопутствующих заболеваний. Активную реабилитацию начали около 1 года, раньше не могли, мешали сопутствующие заболевания, из больниц и реанимаций не вылазили.
Зачем Вам чужие истории. После перинатальных травм у каждого ребенка разные проблемы , практически нет двух одинаковых случаев, все очень индивидуально.
автор Дикая Роза • 28 ноября 2022
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Может и у нас так будет
Она пытается ползти , руками тянется
Я ей ножками ее помогаю
Но на четвереньки не может стать
САМ_ТАКОЙ• 28 ноября 2022
Ответ дляДикая Роза
Может и у нас так будет
Она пытается ползти , руками тянется
Я ей ножками ее помогаю
Но на четвереньки не может стать
головне слухайте невролога, не припиняйте масажі і реабілітацію, бажаю удачі
мадамГрицацуева• 28 ноября 2022
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Звичайно.
я ж про те, що це все дуже індивідуально.

Коли я після лікарні привезла виписку в район, чергова педіатр лиш поцікавилася, хто в мене буде дільничим, і чи знає дільничий, що на дільниці така важка дитина, а в 2 роки знялися з обліку у невролога.
автор Дикая Роза • 28 ноября 2022
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Да я вроде бы не просила истории
Вот вопросы которые я спросила
Как не терять время ? ( потому что реабилитация будет через месяц
Пока приглашать домой его
автор Дикая Роза • 28 ноября 2022
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Просто хочется услышать от мам , которые такое прошли совет
Мадам Тю-лю-лю• 28 ноября 2022
Ответ дляДикая Роза
Да я вроде бы не просила истории
Вот вопросы которые я спросила
Пока приглашать домой его
Начинайте как можно раньше.
Если есть возможность, то приглашайте специалиста на дом и учитесь сами дклать ЛФК.
Не советую самостоятельно стараться усадить или поставить на ноги ребенка. Ходунки - зло! Ни в коем случае не усаживайте в подушки и не ставьте в ходунки. Массаж курсами 10-15 процедур каждые 2-3 месяца, ЛФК каждый день. Если любит воду, то набирайте ванну и плавать через день.
Мадам Тю-лю-лю• 28 ноября 2022
Еще важно. Уделите особое внимание развитию мелкой моторики.
КинДза• 28 ноября 2022
Автор ,вам треба толковий невропатолог ,який вам скаже коли і що робити .реабілітолог навчить тому що треба робити щодня .плюс не упускайте той факт ,що затримка може бути ще і психологічною .якщо вона є то тут вам також потрібен дефектолог ,яка вас навчить як розвивати дитину кожного дня ,а нк тільки на заняттях .
На майбутнє дитині поптрібен постійний рух .
Танці ,фізкультура ,вправи які дає нейропсихолог, басейн ,велосипед .
Божий одуванчик• 28 ноября 2022
Травм при пологах не було. Син погано набирав вагу, почав все робити з затримкою, їжу постійно випльовував. Був масаж, ЛФК, нейросонографія, МРТ, різні тести на засвоєння вітамінів, мінералів, генетичні тести. Виявилось, що проблем ніяких немає, у дитини свій темп розвитку. Пішов в рік і 6 місяців, зуби ще всі не вилізли у 2 роки. Але загалом, я спокійна. Та все ж порадила б не слухати про поняття «свій темп», хоч і сама його вживаю, а все ж пройти якісь дослідження, лфк, консультації зі спеціалістами. Бо добре, якщо все добре, але раптом щось, то чим раніше ви це виявите, тим краще. Кажуть, що до 3-х років можна багато чого покращити в «дитячому організмі». Удачі вам
автор Дикая Роза • 29 ноября 2022
Ответ дляКинДза
У дефектолога ми були
Все добре
КинДза• 29 ноября 2022
Ответ дляДикая Роза
У дефектолога ми були
Все добре
Чи все добре має сказати дитячий невролог .плюс найдіть таблицю ,за якою оцвніють дітей .я більше скажу ,що наш невролог ,який має багато сертифікатів і ствжувань у провідних клініках не помітив проблеми у дитини .
А моя мама сказала відразу ,що проблема є
автор Дикая Роза • 29 ноября 2022
Ответ дляКинДза
Ми пройшли
: невролога ,бобат терапевта , спец педагога , кардіолога , психолога , ортопеда
Кардіограма , нейросонографія , узі суглобів
У нас : затримка в розвитку , пірамідна недостатність
По нейросонографії : був крововилив 3 ступеню при народженні .
Як сказала невролог , синдром рухових порушень в наслідок гіпоксичного ураження ЦНС.

Я вважаю що в нас грамотний лікар
Здвижкова В.Н - реабілітаційний центр (Київ , богатирська 30 )

Один момент який я завтра поїду і буду обговорорювати , якщо через місяць десь почнеться реабілітація ,чи не запізно це .
Чи може нам пройти реабілітацію в нашому діагностичному центрі дитячому