Контрольница• 28 ноября 2022
Угадайте рост этого мужчины
мужчина с сайта знакомств. Рост не знаю. По фото как думаете, он невысокий совсем? Глядя на руку и пальцы.
Грабля• 28 ноября 2022
Плечи норм, хотя от одного ракурса мало что понятно. Но ставлю что до 180см почти
Контрольница
• 28 ноября 2022
Ответ дляГрабля
Рука кроткая и при сгибе бицепса нет, а пальцы маленькие
Напланетянка• 28 ноября 2022
А что по этому фото вообще можно понять? 😆 То что на морде зелень? 🤣
Контрольница
• 28 ноября 2022
Ответ дляСкользкая
Глядя на руку и пальцы я думаю что мужчина - женщина))
Нет, у него лицо мужское. И имя
Пургену мне• 28 ноября 2022
Розмах рук плюс мінус дорівнює зросту. Короткі ручки - маленький зріст.
Контрольница
• 28 ноября 2022
Ответ дляНапланетянка
Это проростки пшеницы
Скользкая• 28 ноября 2022
Ответ дляКонтрольница
Нет, у него лицо мужское. И имя
Давайте фото в полный рост.
Скользкая• 28 ноября 2022
Ответ дляКонтрольница
Нету!
А чего вы у него сами рост не спросите?) Я всегда в первую очередь узнаю рост. Меня меньше 180 не интересуют.
Кукарикуууууу• 28 ноября 2022
Ответ дляНапланетянка
Теж так подумала. Але, бачте, вже зрозуміли 😅
Гарачый Шыкалад• 28 ноября 2022
Почему вы просто не спросите у него про рост? Зачем эти гадания на проростках пшеницы?
Херсон це Україна• 28 ноября 2022
По загибу рукава футболки рука малая значит низкого роста человек, до 30 лет, возможно иностранец турок/узбек...
Закидай меня камнями• 28 ноября 2022
Дивне фото... Я якщо так ляжу і так підніму руку, то в мене лікоть вище голови виходить. А на фото цього чоловіка нище...
Закидай меня камнями• 28 ноября 2022
Ответ дляКонтрольница
Йонас
Просіть ще фото. На цьому фото щось не те. Рука як не його) Наче дитяча. Чи, може, ракурс невдалий.
А так хоч симпатичний?
Контрольница
• 28 ноября 2022
Ответ дляЗакидай меня камнями
А так хоч симпатичний?
Симпатичний. Жодного фото у повний зріст, ніби всі обрізані.
Контрольница
• 28 ноября 2022
Ответ дляЗакидай меня камнями
А так хоч симпатичний?
От і я проце. Уявляю, що ми з ним побачились у кайпі з відео, а там, не дай Боже, він з вадами. І що тоді робити..Потім соромно буде.
Закидай меня камнями• 28 ноября 2022
Ответ дляКонтрольница
Запитайте за зріст. Це нормальне запитання.
Чи, якщо соромитеся за зріст запитати, питайте вагу. Також про щось скаже. На фото виглядає худим. Якщо напише, що 70 кг, то і зріст буде 165
Херсон це Україна• 28 ноября 2022
Ответ дляКонтрольница
Такие могут и траву курить и наркотики.
Закидай меня камнями• 28 ноября 2022
Ответ дляКонтрольница
Ну і футболка тоді дивна. Горловина широчезна, а рукав вузький. Не може ж такого бути, якщо з вадами, рукав би був широкий в порівнянні з рукою