Доброго вечора!
Порадьте будь ласка, травматолога чоловікові. На фронті за Харковом травмував плече- тепер воно випадає. У воєнному госпіталі Харкова черга тільки в реєстрацію 130 чоловік....а лікар приймає до 14.30... (і це треба встигнути попасти за 4 дні поки вони на перепочинку)
Вирішив йти до приватного- порадьте куди краще звернутися.
Дякую!
Мишкина Кошка• 29 ноября 2022
Козыревы отец и сын, на 602м в облтравматологии
Сын - Станислав Александрович- есть в инстаграм. Там же указан его номер телефона, чтоб сразу уточнить, поможет ли он в этом вопросе