Чай не пью, только кофе• 29 ноября 2022
Кто получил оон, юнисеф, кк
В конце ноября были те кто получил от этих организаций выплаты?
Мои заявки висят с июля,ничего не приходит
Чай не пью, только кофе
• 29 ноября 2022
Ответ дляol_kin
Мені в понеділок прийшла перша виплата, подавала десь в травні
Оон?
Тролю как могу• 29 ноября 2022
Подавала як багатодітна через сайт юнисеф в серпні, отримала в жовтні. Наскільки я розумію, то можна було подаватись тільки на одну допомогу. У мене було написано, що допомога буде призначена, якщо мої документи відповідають вимогам і я не подавалася отримання допомоги в іншу організацію.
MacOS-ница• 29 ноября 2022
ВПО, мама с ребенком.
Подавала заявку 2 июня. Давно висит статус Заявка принята.
Ничего не получила.
MacOS-ница• 29 ноября 2022
По моим личным наблюдениям из окружения, у ООН приоритет пенсионерам (не имеет значения ВПО) и инвалидам.
Аноним ФЕЯ• 29 ноября 2022
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Напрямую через сайт юнисеф или через едопомога?
Через сайт.
Жабры жабы• 29 ноября 2022
Ответ дляПушАпница
З липня,виплат немає,статус не змінюється,але я не впо,подавала,як інвалід
от і я як інвалід
Помогалочка• 29 ноября 2022
скажіть будь ласка якщо заявку пенсіонеру оформлювали на укрпошті, подробиці не знаю, як отримувати гроші?
на укрпошті кажуть ми не виплачуємо від оон
деякі знайомі пенсіонерів отримували на новій пошті
на укр пошті кажуть чекайте смс
але пенсіонер не вміє читати смс
а на сайті єдопомога статус не змінюється
’Ваша заявка успішно пройшла верифікацію та передана міжнародній організації ВПП ООН - Всесвітня продовольча програма ООН. Щойно міжнародна організація схвалить виплату, статус заявки буде змінено на «Ваша заявка схвалена. Очікуйте виплати від міжнародної організації»
дякую
на укр пошті кажуть чекайте смс
але пенсіонер не вміє читати смс
дякую