Я розумію, що метрополітен починає працювати з 6.00. Чи встигну переїхати з м.Вокзальна до м.Васильківська за 30 хвилин? Відправлення автобуса о 6.30 від м.Васильківська
Винник• 29 ноября 2022
Зачем так рисковать.
Нет, конечно.
Автобус может раньше уехать,а интервалы движения и переходы, тревогу Вы учли?
Нет, конечно.
Незнакомлюся• 29 ноября 2022
Ответ дляNato4ka7
А на таксі можна встигнути ?
Почему нет? Комендантский час заканчивается в 5
На паровозе• 29 ноября 2022
Ответ дляNato4ka7
Дякую, а на таксі можна встигнути. На жд вокзалі я буду з часу ночі.? Чи працює таксі вночі?
Встановіть додаток Уклон і без проблем замовите таксі.
Радость моя• 29 ноября 2022
Ответ дляNato4ka7
Таксі так