Як_наготую...• 30 ноября 2022

Война войной, а три шкуры с сограждан надо содрать? Да?

Я говорю о генераторах, свечках, пауэрбанках, термос, туристических горелках, аккумуляторах и прочей нужной сейчас херни. Даже цены на одеяла, пледы, грелки умудрились в 2 раза поднять. Квартиры то как то то проглотили, а на этом зачем наживаетесь? Мы же в одной лодке. Война у нас страшная и холода тоже :( Нет денег - замезай, умирай? Нет денег лечить пневмонию которая будет у многих от холодов - тоже помирай? Нет денег на запасы всего необходимого-все, ты труп. И дети твои тоже? Не надо писать про заграницу. Поперек горла она стоит. Помощи никакой толком, только потери наши считают, сволочи. А тут еще и свои добивают ценами :(((
chetverikova• 30 ноября 2022
Удивлена, что тема еще не удалена.

Оксана_12• 30 ноября 2022
Ответ дляЧудо в камуфляже
Круто,що у вас є на це гроші. А що робити тим ,хто вже вбухкав фінанси в болєри, електроопалення і коштів більше немає? Мені нафіг не потрібно, щоб Зеленський і компанія мені щось лишнє давали,нехай дадуть хоч те,що по закону має бути. Де освіта зараз у дітей,яка типу гарантується державою? Геть ця каліч ,’онлайн навчання’ ,доздихує, з цими виключеннями. Чи може разом із генераторами , акумуляторами, старлінками,ще й власну школу потрібно мати?
Наша місцева влада про все подбала. Всі школи на генераторах, обіди гарячі, автобус їздить. Претензій не маю, що могли - зробили. Зараз іде мова про генератори на вишки зв´язку.Є генератори у інтернет провайдерів Водопостачання, лікарні, цнапи та інші установи. - все працює. Чому у вас інакше, то питайте своїх. То ж не я вам за них голосувала, чи не так? У батьків у селі інакше. І я знаю чому. Бо ’за шмат гнилої ковбаси...’ Поставили, тепер жаліються. Ми своїми не натішимось. Ні, вони теж тягнуть, але міру мають і працюють. А зі своїми бойлерами мені і розбиратись. Буде туго поїду туди, де вже є пічка. Чи ж не біда. Якщо шукати не проблем, а рішень, то вони таки знаходяться. Хоча то хто що шукає.
Чудо в камуфляже• 30 ноября 2022
Ответ дляОксана_12
Ми не навчались офлайн і не будем, біля нас дуже цікавий ’об´єкт’,який вже бомбили ,і ’біля’це не так як люблять розповідати в 3 кілометрах,це 800 метрів. Виводити дітей в школу в цьому випадку...ви б повели? В якому ви місті,доречі, цікаво де влада дійсно працює?
Оксана_12• 30 ноября 2022
Ответ дляЧудо в камуфляже
Село під Києвом, наразі. Скрізь влада хоч якось працює, то не всі готові це бачити. В нас в місцевому чаті теж трапляються оригінальні люди, яким треба ТЕЦ поставити на території громад, бо вони зранку на роботу волосся просушити не можуть. А якщо голову мити звечора - то ж висихає ’не так’). Їм то всі генератори і всякі інтернети не треба, їм треба, щоб було як до війни, но під час війни . І щоб нічого не робити.
Може в не прям доречно, але подружка перевела дитину просто в іншу школу. Якщо є така можливість, то чому б ні.
Чудо в камуфляже• 30 ноября 2022
Ответ дляОксана_12
Немає такої можливості. Ті школи в які можу перевести теж онлайн. Не знаю, конкретно в нас влада не працює взагалі,а якщо хтось піднімає якесь питання, одразу крик ’як ви можете,а хлопці в окопах...’. Розумієте, рівень життя конкретно впав : освіта доздихує,люди без грошей, без можливості їх заробити, багато хто без житла, без комунікацій( Ладижин як приклад),а влада нічого не зробила,щоб попередити це,ну от нічого! Хай відпишеться той,у кого і місті побудували хоч одне сховище, думаю таких не буде.
Оксана_12• 30 ноября 2022
Ответ дляЧудо в камуфляже
У батьків в селі побудували)))) Правда, в тій глухомані про війну лише чули по тв. Але сховище є. Ніфіга більш немає крім нього, і коштує, як острів в карибському морі, та то дрібниці.
Чудо в камуфляже• 30 ноября 2022
Ответ дляОксана_12
От і де логіка?

Оксана_12• 30 ноября 2022
Ответ дляЧудо в камуфляже
От і де логіка?
Немвє, а що зробиш. За що боролися... Казала тим ідіотам, нормального ставити. Але ж він приїжджий, давай свого, свій кращий.. А у нас донецький, зате нормальний. Мову то він вивчив. І не тільки свою. Бо шкільні генератори з міста-побратима з Німеччини привезли, не якісь там дирчики, чуть більше мільйона кожен, класи світяться, коридори теж. Без фанатизму, бо топливо, але все ж. Зараз десь дістали гранти - будують котельні з пелетними котлами для всіх адмінбудівель. Шуршать. Тож влада дбає, про що має. Я буду дбати, про що повинна. Якось вигркбем. Аби над головами не літало, зараза. І щоб швидше вже закінчилось і всіх назад. Хороші хлопці там гинуть. Страшно то.
Авокада• 01 декабря 2022
Ответ дляГубы рыбы
Все на машинах ездят, очереди в магазинах, иясо едят, в кафе сижят и плохо живут. В магазинах с одеждой полно народа, сейчас к НГ скупают все.
Я б не сказала, что все так плохо
прям все ездят на авто))
а кто тогда ездит на ОТ,живет в хрущах и не ходит по ТЦ?
chancee• 01 декабря 2022
Ответ дляБорец за справедливость
Согласна. Галимая свечка в Еве 90 грн/шт. Консерва в АТБ была до 24 февраля 27 грн, сейчас 43 ’по акции’. Но некоторые готовы глотать все это и писать ’це війна’
Не готовы не « глотайте» , а война в самом деле.
Ksenia-e9d7• 01 декабря 2022
Ответ дляchancee
Бинго. Тему можно закрывать
Albym• 01 декабря 2022
Ответ дляViktoria_St
Вы пробовали заказать? Те позиции что хотела я при выборе страны цена тоже становилась выше в два раза
На днях заказала там где и заказывала в 20 году фонарики. Едут из джума, пока в Гонконге.
В соседних местах подорожали на 30%, но не 2-4 раза.
Len_to4ka• 01 декабря 2022
Ответ дляdouble-mama
Це моя робота
Ваша робота видавати свої припущення за думки інших?
Що я моніторюі чим цікавлюся ви знати не може .
double-mama• 01 декабря 2022
Ответ дляLen_to4ka
Моя робота- відстежувати та аналізувати те, що відбувається на ринку України і світовому.
В саме тому я бачу,що ви ніяким боком не в темі ціноутворення і тому переживаєте хвилювання піку ажіотажного попиту
Yarina-753a• 01 декабря 2022
Ответ дляВера15
покажите, где по 300 грн термос. Я вчера со скидкой в эпицентре заказала на 0.5 литра, за 221 грн. .
в смысле покажите? вас отключили от гугла или запретили ходить в Сильпо?)))
Ружье мое• 01 декабря 2022
Спрос есть , предложений мало , логистика усложнилась в разы, и соответственно цены выросли +курс валюты поднялся . То что шло морем с Китая напрямую в Одессу огромными сухогрузами , теперь идет морем в Европу , а потом через Европу фурами в Украину. Работаю в закупках техники , никто особо не наживается , рентабельность не увеличилась абсолютно , но входная цена выросла в 1,5-2 раза
Бессмертный пони• 01 декабря 2022
Ответ дляpeti
То правда. В мене всі батареї перекриті, тільки стояки, то десь 25.
Автор не писала , что перекрыты батареи . Наоборот , писала , что тепло у нее бесплатное .