Як_наготую...• 30 ноября 2022
Война войной, а три шкуры с сограждан надо содрать? Да?
Я говорю о генераторах, свечках, пауэрбанках, термос, туристических горелках, аккумуляторах и прочей нужной сейчас херни. Даже цены на одеяла, пледы, грелки умудрились в 2 раза поднять. Квартиры то как то то проглотили, а на этом зачем наживаетесь? Мы же в одной лодке. Война у нас страшная и холода тоже :( Нет денег - замезай, умирай? Нет денег лечить пневмонию которая будет у многих от холодов - тоже помирай? Нет денег на запасы всего необходимого-все, ты труп. И дети твои тоже? Не надо писать про заграницу. Поперек горла она стоит. Помощи никакой толком, только потери наши считают, сволочи. А тут еще и свои добивают ценами :(((
Ответ дляfruhling007
Ви мені свої хочете впихнути ’думки’? То трішки в іншій державі таке проходить. І, звісно, все що відрізняється від Вашої точки зору, те- проплачене, аякже.
Вы прикольная?) это вы мне первая о спонсорстве меня ’соседом’ говорить начали)) Это если у меня иные мысли - вам не нравится) Ну хотя бы посты свои читайте, склезорозом страдаете? Обожаю эти ’передергивания’)
fruhling007• 30 ноября 2022
Ответ дляReNITA
Та куди уже прикольніше, ніж сприймання держави, як кур´єра павербенків.
Ответ дляЯк_наготую...
Потому что нам твердили что мы возле АЭС.У нас в лббом случае будет вода,и свет с теплом.Все,не будет!!!!
Хто Вам таке твердив? Я також біля АЕС, і нам ще літом мер говорив, що закупайте генератори на будинки. Не звинувачуйте в своїх промахах когось.
BusinkaKiev• 30 ноября 2022
Ответ дляЯк_наготую...
За 800 тысяч на дом надо как минимум .Двухподьездный:((
4 подьезда, купили генератор за 60000 на отопление .
Ответ дляЯк_наготую...
У нас дармовое отопление от АЭС.Пекло зимой в квартирах .А сейчас усе.Блоки стали и досвидос:((
Значить вам везло до цієї зими.У нас опалення індивідуальне.Що коштувало не маленьку суму ще у 2004 році покласти.А відколи газ по 7,96грн то усі з пуховими одіялами.Теплими піжамами,тапочками,флісовими домашніми костюмами.І проблем немає,головне щоб світло було.
Нічого ніколи задурно не було.Павербанки завжди купляти,оновляли ,робота вимагає на зв´язку бути,далекі переїзди,також є студент.
12 друзей Коршуна• 30 ноября 2022
Ответ дляСhanelKa
Тролляка зробила тему і всі сваряться (
Дійсно, відповіді різні, протилежні. Кожен власними думками поділився. А автор мовчить досі.
Чудо в камуфляже• 30 ноября 2022
Ответ дляОксана_12
А в чому проблема, власне? Залишки одну лампочку ввімкненою і два компи. Не буду по 800 кВт накручувати, та й усе.
А тим хто у приватних будинках як бути з болєром і насосними станціями? А людям з електроопалення і електроплитами? Чи це той випадок,коли чужу біду руками розведу?
alonkalebed• 30 ноября 2022
Ответ дляMандаринка
А у нас в невеликому містечку, представте, ніколи централізованого опалення не було , воли гарячої і природнього газу тим більше. П´ятиповерхівки або на електроопалення або деякі люди ставили котли на дровах, грубки . Так і жили. Зараз добре тим хто може опалити дровами.
Бідні наші люди… Це де таке?
Ответ дляКурс капусты
Ой автор, вчера слушала нашего мэра с мужем то смеялись, местная власть, готова вернуть половину стоимости генератора ,который осбб захочет купить на дом, если его стоимость не будет превышать 40000 грн.))))Вдумайтесь генератор на дом за 40000 грн.,так и хотелось написать’мы готовы купить найдите за такую цену’.
Хм. обл?
Full House• 30 ноября 2022
Гривна упала - цены выросли. При чем тут барыги и наживательство. У нас не первый раз произошел такой резкий скачек. Закупка в у.е не только заграничных товаров, но и производства закупают сырье в у.е, себестоимость товара дорожает.
Муж заказал термос со стеклянной колбой, пришла забирать, света нет, работает генератор в магазине, осмотрела колбу внутри - целая, пришла домой, вынула термос, а корпус треснутый((( Вот так вот меня надурили. И теперь не вернешь - нужно было в магазине внимательней смотреть, будет мне наука(((
Чудо в камуфляже• 30 ноября 2022
Ответ длясуфле
У мене для вас погані новини. Ситуація зі світлом не ставатиме кращою. Пора прийняти це і почати адаптовуватися.
Припиніть писати коментарі під графіками відключень. Цим ви тільки тішите росіян. Якщо не буде більш атак на енергосистему, графіки з часом стабілізуються і відповідатимуть дійсності. Ну принаймні дуже на це сподіваюся.
Що ми маємо зараз:
🔘 в Україні практично не залишилося неушкоджених великих теплових і гідроелектростанцій та вузлових підстанцій Укренерго;
🔘 відключення світла з нами як мінімум до весни (за умови, що не буде більше атак);
🔘 найближчим часом саме світло буде основною темою російських ІПСО, вони будуть стимулювати українців ненавидіти владу, підштовхуватимуть виходити на протести та мітинги ’за світло!’.
Як ми можемо поліпшити своє становище:
✔ потурбуватися про генератор, акумулятор, інвертор, павербанки, буржуйки, дрова, свічки, газові горілки або плити;
✔ довести до ладу хату в селі чи на дачі;
✔ якщо всі ці варіанти не для вас, готуватися до виїзду за кордон.
Ніхто зараз не наживається на нас, не живеться в якомусь районі чи області краще, не складають графіки окремо для міста і для села, не хочуть нікому напакостити. Українські енергетики працюють понад норму, а за те отримуюють тонни люті. Ну не винні ж вони. ЦЕ ВСЕ РОСІЯ!
Що ми маємо зараз:
Як ми можемо поліпшити своє становище:
’Потурбуватись про генератор’,я дуже стурбована,але взагалі не розумію,де мені на нього грошей взяти.
Ответ дляosna
Да,автор. Нас теперь всегда будут заставлять что-то покупать. Снчала маски,антисептики по конским ценам. Потом консервы,муку, крупы на случай войны и голода. Теперь генераторы,пауэрбанки и т.д. Иногда мне кажется,что свет будут отключать,пока не продадут последний ввезенный генератор...
Согласна с вами,ето бизнес,я думаю весной уже будет свет,как все все раскупят.Все помнят сколько стояла маска 1грн и 100, антисептики
Чудо в камуфляже• 30 ноября 2022
Ответ дляmamadoma
О,я як ви,замовила лампочки акумуляторні,подивилась на Новій пошті,наче норм,все ціле,а дома сюрприз - акумулятори здохші,і без електромережі вони не працюють взагалі (. От така наука.
Sergeevna-a227• 30 ноября 2022
Я сама охренела!!!!! Пижама бл теплые по 1000грн.!!!! которые были по 300!!!!!
Ладно то всё. Но пижамы, одеяла, пледы я в шоке!!!!
Ответ дляЯк_наготую...
Пауэрбанк купила-3 тыщи,термос -2500 на 3 л.Одеяла на всю семью-4 тысячи.Спросите почему раньше не запаслась?Да как бы надеялась что если АЭС из окна видно то все более менее ок будет.А нехрена не ок уже:(((
Как вы до этого без одеял спали. Извините,не удержалась.
Пы.сы. обычная гирлянда за 120грн+ 2батарейки по 11грн штука= альтернатива вонючим и опасным свечкам.
Ответ дляЧудо в камуфляже
Не повірите. Приватний будинок. Опалення на електриці. І це, не повірите - мох проблем. Ні Кличко, ні Зеленський не прийдуть і не принесуть мені нічого. Я дбаю про то сама. Проведк газ. Поставлю пічку - на ній в воду гріти можна. Не пропаду.
Ответ дляZemiada
Не нужны люди никому, вот и все
Круто. З прозрінням вас. Потрібні. Комусь треба працювати, наповнювати казну, ростити наступні покоління робочих мурашок, які будуть обслуговувати систему. Баласт, нездатний нічого продукувати і навіть про себе потурбуватись - не потрібен.
Чудо в камуфляже• 30 ноября 2022
Ответ дляОксана_12
Круто,що у вас є на це гроші. А що робити тим ,хто вже вбухкав фінанси в болєри, електроопалення і коштів більше немає? Мені нафіг не потрібно, щоб Зеленський і компанія мені щось лишнє давали,нехай дадуть хоч те,що по закону має бути. Де освіта зараз у дітей,яка типу гарантується державою? Геть ця каліч ,’онлайн навчання’ ,доздихує, з цими виключеннями. Чи може разом із генераторами , акумуляторами, старлінками,ще й власну школу потрібно мати?