Печенюшка• 30 ноября 2022
Чи може багатодітний батько виїхати за межі країни?
Ситуація наступна, чоловіку потрібно виїхати закордон на місяць, четверо дітей від різних шлюбів залишаються в країні, при розлученні жінка на аліменти не подавала. Чоловік утримує дітей, але довідки про аліменти і відсутність заборгованості немає. Чи випустять його в такому разі з країни?
Печенюшка
• 30 ноября 2022
Ответ длякогдадеЦкие
В нього є посвідчення багатодітного батька? Всі діти неповнолітні?
Всі діти неповнолітні, посвідчення немає
ЗабежАЛОЧКА• 30 ноября 2022
Ответ дляПеченюшка
Треба посвідчення та свідоцтва дітей
Tenderness• 30 ноября 2022
Ні. Якщо він не в шлюбі з матір´ю, то має надати докази утримання. Це аліменти в данному випадку.
когдадеЦкие• 30 ноября 2022
Ответ дляПеченюшка
Ну, його можна зробити. Але це займе майже місяць, хоча можливо є якась пришвидшена процедура.
Печенюшка
• 30 ноября 2022
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Треба посвідчення та свідоцтва дітей
Точно без нього не випустять? Весною виїжджали з дітьми, подивилися лише свідоцтва і випустили без проблем
MacOS-ница• 30 ноября 2022
Ответ дляПеченюшка
Лише свідоцтва, де він записаний батьком . І діти до 18 років, троє
Печенюшка
• 30 ноября 2022
Просто я думала, можливо хтось вже пробував це зробити і його завернули
Тектоническая расческа.• 30 ноября 2022
Багатодітних батьків випускають тільки в тому випадку, якщо діти проживають з ним, а не з минулими дружинами. У вашому випадку не випустять.
Сладкий лимончик• 30 ноября 2022
Ответ дляПеченюшка
3 або вже 4 свідоцтва, де він вказаний батьком і вперед
Бажано підтягнути в дію
Печенюшка
• 30 ноября 2022
Ответ дляСладкий лимончик
Бажано підтягнути в дію
Так, вони всі в дії
Сладкий лимончик• 30 ноября 2022
Ответ дляТектоническая расческа.
Не говоріть дурниць
Сладкий лимончик• 30 ноября 2022
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Треба посвідчення та свідоцтва дітей
Зовсім необов’язково посвідку багатодітних мати
Бентливуман• 30 ноября 2022
А навіщо йому за кордон, якщо його діти в Україні? Ідея ж в тому, щоб виїзждала вся родина?
Сладкий лимончик• 30 ноября 2022
Ответ дляПеченюшка
Так, вони всі в дії
Мій колишній брав свідоцтва дітей і виїздив згідно трьох свідоцтв (третя дитина від іншої жінки)
Печенюшка
• 30 ноября 2022
Ответ дляСладкий лимончик
Велике вам дякую
Печенюшка
• 30 ноября 2022
Ответ дляБентливуман
Так йому по роботі треба, ми вже давно повернулися додому і не плануємо виїжджати
Печенюшка
• 30 ноября 2022
Ответ дляAmira-a
Для выезда нужны свидетельства, справка об отсутствии долгов по алиментам, если не платит, то нужны выписки об перечисленных деньгах на имя матери ребенка. Главная задача доказать, что он «утримує» своих детей. Информация недельной давности от пограничника
Дякую
Бабка_в_кедах• 30 ноября 2022
Ответ дляПеченюшка
Дякую всім
Зайдите на сайт погранслужбы и там спросите и почитайте.
Печенюшка
• 30 ноября 2022
Ответ дляБабка_в_кедах
Завтра на гарячу лінію подзвонимо
Гладиолус• 30 ноября 2022
Ответ дляПеченюшка
Точно не випустять
Гладиолус• 30 ноября 2022
Ответ дляТролю как могу
В мене схожа ситуація. Виїхати не зможе, бо не має аліментів.
Доказом утримання є не тільки аліменти