Привіт усім
Поясніть мені блондинці, будь ласочка, як користуватись гелевим акамулятором, який обрати
Я чула що до нього треба перебійник чи якось так
Це взагалі свинцо-кислотний акумулятор по типу автомобільного, тільки більш безпечний, бо з нього в випадку пошкодження не витікає концентрована сірчана кислота. Але принцип той же. Йому треба пристрій для заряджання і виходи на ньому виглядають як клеми, а не розетка, тобто промислово і малокультурно. Щоб забрати з нього 220 треба ще один перетворювач. А так норм. В мене такий зараз стоїть в коридорі і живить лампочку і роутер.
Есть гелевые, есть мульгелевые. К нему нужно Ибп, он же безперебойник, который будет заряжать аккумулятор. Выбрать сейчас тяжело, так как цены выросли очень, а ассортимент грустный. ИБП идёт с двумя розетками в основном и Вы можете подключить нужный прибор. Мощность нужно выбирать от того,что хотите подключать.