Безкоштовно вишлю джинси в обмін на 1-2 хвилини вашої уваги. Відправлю укрпоштою. Доставка за ваш рахунок. Подробиці в особистих.
Стильні жіночі джинси насиченого жовтого кольору зі стрейчевої тканини та модними вирізами на колінах. Модель чудово сидить на фігурі, підкреслює силует і додає яскравості образу. Тканина тонка, високої якості, пружна, приємна на дотик, добре дихає та трохи тягнеться. Джинси стійкі до протирання, не линяють і зберігають колір після прання. Ідеальний вибір для модних повсякденних та літніх луків.
📏 Розміри та заміри:
EU 36 / UA 42: ПОТ — 29–34 см, ПОБ — 34–44 см, довжина — 89,5 см
EU 38 / UA 44: ПОТ — 31–38 см, ПОБ — 35,5–46 см, довжина — 90 см
EU 40 / UA 46: ПОТ — 32–39,5 см, ПОБ — 37,5–47,5 см, довжина — 92 см
📌 Особливості:
Яскравий жовтий колір — трендовий акцент
Вирізи на колінах — модний дизайн
Стрейчева тканина — комфорт і еластичність
Висока якість — довговічність та стійкість кольору
Зроблено в Туреччині
📸 Фото реальні
📏 Розміри та заміри:
📌 Особливості:
Вирізи на колінах — модний дизайн
Зроблено в Туреччині
📸 Фото реальні
Ответ дляIrina 2020
Це ДОЛЬЧИКИ 90х!!!! Які це джинси
Висилати мені не треба
Добре, вам не буду нічого висилати))) Це не дольчики. Джинси скіні. Чули про таке?
Ответ для_Olka_
Вы не внимательно читаете форум, автор. Видели, сколько тем про худение?)
Та я його взагалі не читаю)))
Ответ дляГимли
Вряд ли кто-то будет переходить по вашей реферальной ссылке в обмен на эти уродские штаны
Ви можете пошукати оригінальні Levis 505. Їх купа безкоштовно)))
Ответ дляГимли
Удалено администрацией...
Ответ дляГимли
Удалено администрацией...