Помеха справа• 01 декабря 2022
Швейна машинка
Порекомендуйте хорошу швейну машинку, потрібно купити на подарунок для домашнього користування, бюджет до 6000 грн
Я в цьому не рощуміюсь взагалі. І підкажіть на що краще звернути увагу при виборі.
Людмила 007.• 01 декабря 2022
Советую фирму Janome. Не обязательно покупать с миллионом строчек. А, если подарите еще и оверлок этой фирмы ... Можно и бизнес ’замутить’.
Первоклашка Я• 01 декабря 2022
Плюсую за Janome. Собі колись брала доволі просту, на «спробувати», але і міняти зараз не хочу. Зручна, легка в користуванні, надійна, ще ніколи не ламалась
ДлинноНожка• 01 декабря 2022
У мене brother найпростіша, вде років з 17. Для домашнього вжитку - супер.