Наполеон Бонапарт• 01 декабря 2022
Рівень англ. В2-С1, є трохи грошей і син 11 років. Куди податися?
Прошу поради у тих, в кого схожий кейс. Планую навесні переїзд не з України (проживаю в одній із арабських країн) десь у Європу. Не на соц. виплати, хочу зауважити. Рівень англ. В2-С1, за спеціальністю перекладач, вчитель англ. мови. 41 рік, за все життя працювала у різних сферах, переважно закордоном (бартендер, HK supervisor, front desk у готелі), останні 10 років власний офлайн магазин у курортному містечку, паралельно копірайт та переклад (фріланс, то більше для душі). Маю сина 11 років. Батько є, але толку нема, тому переїзд плануємо удвох.
Маю деякі заощадження (20000$ +/-). Розумію, це не гроші для Європи і їх надовго не вистачить.
Насправді, планувала переїздити в Україну, але війна зламала все. Наразі перебираю в голові країни Європи і розгублена, начитавшись тут різних історій. Душа лежить до США, була там неодноразово, але то дуже довгі перельоти, а я хочу ближче до дому, бо маю пристарілих батьків. Англія дорога і холодна. Канада теж далеко і дорого.
Не проблема вивчити ще одну мову. Питання: яку роботу шукати з моїми вихідними даними і де не дуже дорога аренда житла??
Буду дуже вдячна за поради.
Неутомимые шахматы• 01 декабря 2022
Ответ дляЗамороженная селедка
І скільки мов ви вивчили? Хоча б до рівня В2?
Та кожен восьмий місяць нова мова, от і рахуйте, напевно якщо цій пані років 40 то і мов стільки не знайдеться
Замороженная селедка• 01 декабря 2022
Ответ дляНеутомимые шахматы
Атятя_тётя• 01 декабря 2022
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Як тільки визначуся з країною, почну шукати обов´язково.
Автор, а если сейчас у Вас всё, относительно, неплохо, почему хотите уехать?
Неутомимые шахматы• 01 декабря 2022
Ответ дляКофр для ноги
Чим вас приваблюють країни Балтії?
Які бачите там перспективи?
Я бачу багато перспектив в молодих Європейських країнах, це так співпало що це країни Балтії. Хороший прогрес, багато молоді, молодих спеціалістів, багато програм для розвидку, тут і Чехію радили, теж не погана країна для життя, просто я б не обрала її. З радісттю би жила в Братіславі
Атятя_тётя• 01 декабря 2022
Ответ дляЮлияА91
Серьезно! Я если пишу-значит знаю.Курс языка до года! Каждый день по 6 часов.Ну конечно если вы « деревянная» то конечно тогда понятно
И сколько языков Вы изучили? Можно Ваш сертификат увидеть? А то, на словах все ’в совершенстве ’, а на деле пшик.
Атятя_тётя• 01 декабря 2022
Ответ дляЮлияА91
Удалено администрацией...
Пену от плевков со своего рта вытрите. Покажите свой сертификат на С1.
Неутомимые шахматы• 01 декабря 2022
Ответ дляАтятя_тётя
Зачем такую ересь писать?
Ну мені теж смішно, мій чоловік правда вивчив за рік українську і іспанську, але відверто він іеномен в тому плані.
Ответ дляАтятя_тётя
Если мне автор напишет в личку и попросит -без проблем,еще и проконсультирую.А доказывать здесь что-либо непонятным «курочкам» не вижу смысла
Атятя_тётя• 01 декабря 2022
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Чехи, Прага и искать работу в IT сфере
А почему в IT? Почему не в пластические хирурги или в финансовые аналитики?
Неутомимые шахматы• 01 декабря 2022
Ответ дляЮлияА91
Ну відверто - курочка тут лише одна, людина яка доводить відверту єресть і є курочка.
Тут так часто щось ляпне не думаючи🤦🏼♀️
Атятя_тётя• 01 декабря 2022
Ответ дляНеутомимые шахматы
Ага. Смешно читать. Дебилы одни на РГФ учатся, ага. 4-5 лет шлифуют языки, имея уровень при поступлении, минимум В2.
Кофр для ноги• 01 декабря 2022
Ответ дляЮлияА91
Автор,я Вам выше писала-не спрашивали б вы здесь советов! Завистливые людишки толкового Вам ничего не напишут! Ну разве что покажут как хвосты коровам крутить в колхозе
А які ваші досягнення? На що вам можна позаздрити?
Атятя_тётя• 01 декабря 2022
Ответ дляЮлияА91
Ну, кудахтайте дальше. Это интернет он всё стерпит.
Неутомимые шахматы• 01 декабря 2022
Ответ дляЮлияА91
То ви по собі судите?
Це ви від заздрощі даєте нереальні поради чи від злості що крім крутінея хвостів нічого не виієте?
Атятя_тётя• 01 декабря 2022
Ответ дляКофр для ноги
Сидит на украинском форуме и врет о своих фантастических достижениях. Вот и все успехи)
Неутомимые шахматы• 01 декабря 2022
Ответ дляАтятя_тётя
А перед тим ще по 5 шкільних класів від репетиторів не вилазять
Атятя_тётя• 01 декабря 2022
Ответ дляНеутомимые шахматы
Слабоумные, не иначе. Только Юленька за 8 месяцев с 0 до С2 дошла. И скромница такая, даже сертификат стесняется показать.
Джентльмен джентльмену верит на слово (с)
Неутомимые шахматы• 01 декабря 2022
Ответ дляНаполеон Бонапарт
До речі, на рахунок відстані і США, це все досить відносно. Я жила у Франції і дорога в Україну в мене забирала приблизно добу це літаком з Парижа в Краків чи Варшаву ☝🏻
З Нью Йорку в Варшаву летіти 11 годин
Кофр для ноги• 01 декабря 2022
Ответ дляАтятя_тётя
Уявіть як людина возгордилася))
Мову вивчила, 1 аж!
Сьогодні школярі виходять з хороших шкіл з рівнем В2- С1, англ + друга якась
Щоб далі продовжувати навчання
А тут мадам мову вивчила за 8 місяців і пішла в народ, як мотиваційний коуч))
Мову вивчила, 1 аж!
Щоб далі продовжувати навчання
Чай не пью, только кофе• 01 декабря 2022
Ответ дляПлекаю думи
К меня там сестра с мужем живет . Там работы нет, огромная конкуренция среди местных , дорого аренда , не сдают беженцам , и зарплаты мизерные . Без знания местного языка найти работу шансы равны -0.
І в мене в США сестра з чоловіком, їхня донька і тепер ще й моя донька.
Роботи повно, влаштуватись нескладно.
Зять має свій невеличкий бізнес, доход десь 15-16 тис на місяць.
Сестра мерчандайзер в Живанши, робота не бий лежачого, 15 доларів на годину. Працює, аби дома не сидіти.
Оренда будинку в дуже хорошому районі 3.200 на місяць. Школа з рейтингом 9, до океану 15 хвилин на велосипеді.
Донька 2 місяці в них, працює за кеш 18 доларів за годину, працює 4 години на день, їй норм. Зараз отримала ворк перміт та ссн, піде працювати легально, буде більше)
Але так, все це без знання мови - неможливо.
А в автора знання мови є, і гроші на перший час, тож і роботу знайде, і житло орендує.
Роботи повно, влаштуватись нескладно.
Неутомимые шахматы• 01 декабря 2022
Ответ дляКофр для ноги
Уявіть як людина возгордилася))
Мову вивчила, 1 аж!
Щоб далі продовжувати навчання
Мову вивчила, 1 аж!
Щоб далі продовжувати навчання
Та може вона в датському селі гус пасе от на них і випробовує свій рівень, гуси її розуміють значить вивчила
Атятя_тётя• 01 декабря 2022
Ответ дляКофр для ноги
Уявіть як людина возгордилася))
Мову вивчила, 1 аж!
Щоб далі продовжувати навчання
Мову вивчила, 1 аж!
Щоб далі продовжувати навчання
Да все, кто учил языки по-нормальному, понимают, что она лютый бред несёт.
Дочь почти год работала с преподавателем, чтобы убрать акцент из своего французского, у неё прям пунктик был, чтобы речь была идеальной.
Неутомимые шахматы• 01 декабря 2022
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Роботи повно, влаштуватись нескладно.
Повністтю з вами згідна і автору це писала. Я не фанат США жити тут не хотіла ніколи і не хочу. Але умови життя тут хороші, вже вище все написала.
Наполеон Бонапарт
• 01 декабря 2022
Ответ дляЗамороженная селедка
Автор, яке у вас громадянство? Українське залишилось?
Я просто не розумію на якій підставі ви будете оформлювати ТВЖ чи ПМЖ в Европейських країнах.
Звичайно ж, українське. Той випадок, коли немає тих доходів, що були раніше, в доковідний період, і в найми не підеш, бо зарплати такі, що вистачить лише прогодуватися 2 тижні. І в Україну не повернутись.
Неутомимые шахматы• 01 декабря 2022
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Їдьте в США, реально в Європі вас чекає те саме
Атятя_тётя• 01 декабря 2022
Ответ дляНеутомимые шахматы
Автор, прислушайтесь к совету. США, как вариант.
Наполеон Бонапарт
• 01 декабря 2022
Ответ дляНеутомимые шахматы
Чомусь про Європу я була іншої думки. Допустимо, США. З чого почати? Документи, віза? Куди бігти? Колись я була там по роботі, робочий контракт і т.д., тоді питань до мене не було. А зараз. Яку причину я можу вказати зараз? Може є якісь програми?
Ответ дляНаполеон Бонапарт
да спонсорские.
мы в Англии,программа спонсорская.
есть визы у нас и в Сша ,там тоже нужен спонсор,фб в помощь.
мы в Англии,программа спонсорская.