Наполеон Бонапарт• 01 декабря 2022

Рівень англ. В2-С1, є трохи грошей і син 11 років. Куди податися?

Прошу поради у тих, в кого схожий кейс. Планую навесні переїзд не з України (проживаю в одній із арабських країн) десь у Європу. Не на соц. виплати, хочу зауважити. Рівень англ. В2-С1, за спеціальністю перекладач, вчитель англ. мови. 41 рік, за все життя працювала у різних сферах, переважно закордоном (бартендер, HK supervisor, front desk у готелі), останні 10 років власний офлайн магазин у курортному містечку, паралельно копірайт та переклад (фріланс, то більше для душі). Маю сина 11 років. Батько є, але толку нема, тому переїзд плануємо удвох.
Маю деякі заощадження (20000$ +/-). Розумію, це не гроші для Європи і їх надовго не вистачить.
Насправді, планувала переїздити в Україну, але війна зламала все. Наразі перебираю в голові країни Європи і розгублена, начитавшись тут різних історій. Душа лежить до США, була там неодноразово, але то дуже довгі перельоти, а я хочу ближче до дому, бо маю пристарілих батьків. Англія дорога і холодна. Канада теж далеко і дорого.
Не проблема вивчити ще одну мову. Питання: яку роботу шукати з моїми вихідними даними і де не дуже дорога аренда житла??
Буду дуже вдячна за поради.
Неутомимые шахматы• 01 декабря 2022
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Чомусь про Європу я була іншої думки. Допустимо, США. З чого почати? Документи, віза? Куди бігти? Колись я була там по роботі, робочий контракт і т.д., тоді питань до мене не було. А зараз. Яку причину я можу вказати зараз? Може є якісь програми?
Є програма U4U єдине я не знаю чи ви під неї підпадаєте, по моєму там потрібно було бути в Україні на момент 15.02.22( але не факт і навіть якщо так то є варіанти) Потрібно знайти спонсора. По цій програмі є бенефіти, виплати на кеш, їжу і страховка що дуже важливо. Дають дозвіл на роботу. Житло ви знайдете в наших же. Вік дитини теж досить не поганий, вже не маленька і є час підготуватись до вступу.
Є ще Канада, там наче умови кращі, але я нічого не можу сказати, я там не жила. Просто вся стара Європа це утопічна утопія. Я навіть не знаю ким ви можете працювати щоб заробити хоч 2 тис е🤷‍♀️
Житло мінімум 1000€ на їжу на двох мінімум 600 це скромно.
Вапщета• 05 декабря 2022
Ответ дляАтятя_тётя
Пену от плевков со своего рта вытрите. Покажите свой сертификат на С1.
Та нема там ніяких сертифікатів, це я вам точно кажу просто людина любить трохи перебільшувати в своїх досягненнях)