Садоводница• 02 декабря 2022
Чи пішли б ви...?
...у коханки.
Тема, напевно, срачна. Стало цікаво.
Якщо що, то для себе я знаю - це моє. Але іноді відчуття, що я дурна.
Що маємо: я з дітьми закордоном. Чоловік вдома, не допомагає, хоча й працює. Відносини я не скажу, що погані, але й не фонтан (відчуття, що я сама роки два, хоча й в шлюбі).
Працюю. Втомилася, одній не легко. Маю директора з цікавим відношенням до мене.
Постійно якісь підкати: то каже, що гарна, то підійде резинку з волосся зніме, то візьме руку подивиться чи немає мозолей, то приобніме начеб то подружньому за плечі. А тепер новий фінт - підійде близько потреться неголонею щокою об мою щоку. Я весь час тримаюсь осторонь від цього - то відійду, то зроблю йому зауваження, але не як перелякана з випученими очима, спокійно. Зазвичай просто без емоцій від нього відходжу. Пару разів робив подарунки, не дуже дорогі, але приємні (тисячі по дві євро). Ці подарунки були без підкатів, не дуже особисті.
Директор досить багатий. Скажу чесно, я чоловік він не відштовхує зовнішністю, цікавий, з ним завжди ж про що поговорити.
Також останнім часом часто розповідає за коханок своїх друзів. І спостерігає, як я на це реагую. Мою позицію знає-як на мене це бля..цтво.
Добавлю опитування. Чи прийнятні були б для вас відносини у цій ситуації?
Тема, напевно, срачна. Стало цікаво.
Результат:
вже голосів:
63 (55.75%)
Так
46 (40.71%)
Ні
4 (3.54%)
Я чоловік
Садоводница
• 02 декабря 2022
Ответ дляПростоБелка
Автор, його поведінка ні про що. Був у мене начальник, один в один як ваш. Терся, обіймався, подарунки дарував, пропонував зустрічі на одинці. А колись випив на корпоративні трошки зайвого і зізнався. Каже, я оце пристаю-шуткую, а про себе інколи думаю, а не дай боже погодиться.
Думаю, ваш начальник отримує те, що хоче - флірт і не більше. То вже ви розмріялись на більше))
Може й так, не виключаю.
Не розмріялася, мені то всеодно. Цікаво, як би більшість в цій ситуації себе повела.
Садоводница
• 02 декабря 2022
Ответ дляВечно недо...
Дело в том что у вас ребёнок… ну это как бы на его глазах такое крутить я бы подумала
В целом в вашей ситуации норм, но вам уже немало лет и кстати, он вряд ли разведётся в ес, чтобы не отдавать жене кучу денег.
Вам не 25 наверное я бы искала тогда уже партнера для жизни именно
Я не розглядаю його зовсім як майбутнього чоловіка
ПростоБелка• 02 декабря 2022
Ответ дляСадоводница
Може й так, не виключаю.
Пошуткуйте з ним. Скажіть: Валерій Іванович, колектив і так про нас з вами розказує не пойми шо. Давайте вже або в ресторан або шось рішать) По його відповіді буде зрозуміло, серйозно він до Вас відноситься чи ні.
Файна_зупка• 02 декабря 2022
Ответ дляСадоводница
Для нього це копійки. Чесно
а вы стоите 2 тыс евро, только честно?отдача от вас на сколько?
Садоводница
• 02 декабря 2022
Ответ дляПростоБелка
Ой, ні, я такого не буду казати за ресторан.
Садоводница
• 02 декабря 2022
Ответ дляФайна_зупка
Я себе в грошах не вимірювала скільки я коштую. Я ж не проститутка.
Мені такі подарунки перший раз в житті дарують. Просто так.
Садоводница
• 02 декабря 2022
Ответ дляГравицапа
Автор, не дурите, жизнь ваша конечно, но вариант ужасный. Даже если убрать аспект морали, не известно чем все для вас обернется, смотрите, чтоб вы из мечты стать любовницей не превратились в безработную мадам. Я серьезно, лично знаю случай. Выше правильно вам написали: не гадьте, так где кушаете
Вірно все ви пишите
Садоводница
• 02 декабря 2022
Ответ дляБутылка с банками
Якщо в Європі, то треба збігати податки сплатити
Вже біжу)
АРЧИК Джан• 02 декабря 2022
Ответ дляСадоводница
обкиньте заезженные ничего не значащие фразы. В чем вы себя вимірювали?все в жизни ’дай за дай’, что бы ханжи не твердили.
И в некоторых случаях поведение проститутки гораздо понятнее и правдивее, она не строит из себя невесть знает что, как некоторые гусыни ’ я не такая’...
Однажды Бернард Шоу обронил фразу, что все женщины продажны. Английская королева, узнав об этом, при встрече с Шоу спросила:
- Верно ли, сэр, что вы утверждаете, будто все женщины продажны?
- Да, ваше величество.
- И я тоже?! — возмутилась королева.
- И вы тоже, ваше величество, — спокойно ответил Шоу.
- И сколько же я стою?! — вырвалось у королевы.
- Десять тысяч фунтов стерлингов, — тут же определил Шоу.
- Что, так дешево?! — удивилась королева.
- Вот видите, вы уже и торгуетесь, — улыбнулся драматург.
- Да, ваше величество.
- И я тоже?! — возмутилась королева.
Алина-1240• 02 декабря 2022
Решайте сами для себя.я против измен в браке,мужа бы обманывать не стала.в разводе или без мужчины любовницей бы стала
Садоводница
• 02 декабря 2022
Ответ дляАРЧИК Джан
- Да, ваше величество.
- И я тоже?! — возмутилась королева.
- Да, ваше величество.
- И я тоже?! — возмутилась королева.
Всі мають свою ціну, без виключення. Це правда життя. Я не писала, що я безцінна. Я написала, що не вимірювала себе в грошах (ніколи не виникало такої необхідності).
Садоводница
• 02 декабря 2022
Ответ дляАлина-1240
І я проти. Пишу ж - це блядство для мене. І озвучую також це саме.
Українська Мрія• 02 декабря 2022
Ні,не моє це,заробляю гроші інтелектульною роботою.Та й службові романи для мене це табу,все рівно нічим не закінчаться,а потім або разом працювати або звільнять.
Страхованная• 03 декабря 2022
Ответ дляСадоводница
В сенсі дозволяю? Ви думаєте я на це очікувала? Коли людина підходить ззаду, я сиджу на стільці і треться об щоку? Я відстраняюся. Але я цього вяинка не очікувала. Просила більше так не робити
Брехня. Тертя об щоку - доволі тісний контакт, це ж не за руку взяв.
Кого намагаєтесь обманути - себе чи інших?
Ви навіть тему створили відповідну, бо розглядаєте варіант продовження.
Ви відповідаєте на його загравання і добре це знаєте, не треба овечкою прикидатися .
Колхозница• 03 декабря 2022
Ответ дляруки_Крюги
Автор пишет, что с мужем и так отношения плохие и она чувствует себя одной уже 2 года. Скорей всего и так разбегутся. За жену её директора я тоже не переживаю. Мне на них пофиг. Но и непрятности автору она может устроить, а оно ей надо ?
Ну это если жена узнает