Садоводница• 02 декабря 2022
Чи пішли б ви...?
...у коханки.
Тема, напевно, срачна. Стало цікаво.
Якщо що, то для себе я знаю - це моє. Але іноді відчуття, що я дурна.
Що маємо: я з дітьми закордоном. Чоловік вдома, не допомагає, хоча й працює. Відносини я не скажу, що погані, але й не фонтан (відчуття, що я сама роки два, хоча й в шлюбі).
Працюю. Втомилася, одній не легко. Маю директора з цікавим відношенням до мене.
Постійно якісь підкати: то каже, що гарна, то підійде резинку з волосся зніме, то візьме руку подивиться чи немає мозолей, то приобніме начеб то подружньому за плечі. А тепер новий фінт - підійде близько потреться неголонею щокою об мою щоку. Я весь час тримаюсь осторонь від цього - то відійду, то зроблю йому зауваження, але не як перелякана з випученими очима, спокійно. Зазвичай просто без емоцій від нього відходжу. Пару разів робив подарунки, не дуже дорогі, але приємні (тисячі по дві євро). Ці подарунки були без підкатів, не дуже особисті.
Директор досить багатий. Скажу чесно, я чоловік він не відштовхує зовнішністю, цікавий, з ним завжди ж про що поговорити.
Також останнім часом часто розповідає за коханок своїх друзів. І спостерігає, як я на це реагую. Мою позицію знає-як на мене це бля..цтво.
Добавлю опитування. Чи прийнятні були б для вас відносини у цій ситуації?
Тема, напевно, срачна. Стало цікаво.
Результат:
вже голосів:
63 (55.75%)
Так
46 (40.71%)
Ні
4 (3.54%)
Я чоловік
Садоводница
• 02 декабря 2022
Ответ дляПуГоФФка
Байдуже, наскільки мізерна це сума проти його доходів, але це непристойно брати такі дорогі подарунки від чужого чоловіка, тим паче від директора.
Уявіть собі небідні європейці друзям подарунки на 50 євро роблять. Просто так вважається нормально. Про потертися щокою - це вже теж за межею. Тому в його парадигмі Ви вже давно на все згодні, просто ціну собі набиваєте.
Ну він може думати, що хоче. Від подарунків відмовлялася. Наполягав. Те, що дарував, мені дійсно було потрібно. Взяла
Светка-пипетка• 02 декабря 2022
Дві тися євро? Ну такие 200грн.
Я не прийняла такі дорогі подарунки, якби була проти стосунків.
Садоводница
• 02 декабря 2022
Ответ дляруки_Крюги
Тогда точно не связывайтесь.
Та я не буду. Мені цікава думка
скільки дівчат пішли б в ці відносини
Страхованная• 02 декабря 2022
Не зовсім зрозуміло, що саме для вас бл..ство?
Ви дозволяєте чуваку тертися об ваше тіло, приймаєте дорогі подарунки. Навіщо? Вам це подобається?
Садоводница
• 02 декабря 2022
Ответ дляReNITA
Фу, какие отвратные подкаты.. Я бы напротив отстранялась. Если вам нравится или сильно хочется подарков на 2 тыщи - соглашайтесь, дело ваше.
Я нічого в нього не просила.
На що погоджуватися? Мені нічого не пропонували. В мене є чоловік. В мене є принципи.
Я й відстраняюся. Мені здається, що це ще більше привертає його увагу.
ПростоБелка• 02 декабря 2022
Ответ дляЛенивица-красавица
нельзя мне в низкие вибрации, мне за это прилетает больно. Только повышать
Как повышаете? И как прилетает, если не секрет?
Садоводница
• 02 декабря 2022
Ответ дляСтрахованная
В сенсі дозволяю? Ви думаєте я на це очікувала? Коли людина підходить ззаду, я сиджу на стільці і треться об щоку? Я відстраняюся. Але я цього вяинка не очікувала. Просила більше так не робити
НеГолосую• 02 декабря 2022
Ні і справа не в статусі коханки. Вам треба працювати. Візьмете та станете нею, щось піде не так у відносинах чи дізнаються і треба буде кидати все. Воно вам потрібне?
Я від залицяльника не прийняла прикраси за 500 євро на початку, хоч ми самотні, а тут від директора, ну не знаю
Гравицапа• 02 декабря 2022
Ответ дляСадоводница
Я не знаю точно взагалі, що йому потрібно. Просто поведінка його на все це вказує, що таки від мене йому щось потрібно. Чи може я таки дурна і то так, просто пообніматися хоче зі мною)
Автор, не дурите, жизнь ваша конечно, но вариант ужасный. Даже если убрать аспект морали, не известно чем все для вас обернется, смотрите, чтоб вы из мечты стать любовницей не превратились в безработную мадам. Я серьезно, лично знаю случай. Выше правильно вам написали: не гадьте, так где кушаете
ПростоБелка• 02 декабря 2022
Ответ дляСадоводница
Автор, його поведінка ні про що. Був у мене начальник, один в один як ваш. Терся, обіймався, подарунки дарував, пропонував зустрічі на одинці. А колись випив на корпоративні трошки зайвого і зізнався. Каже, я оце пристаю-шуткую, а про себе інколи думаю, а не дай боже погодиться.
Думаю, ваш начальник отримує те, що хоче - флірт і не більше. То вже ви розмріялись на більше))
Йосип_молодий• 02 декабря 2022
Ответ дляКурочка
Две тыщи евро - это недорого?
Пошла я отсюда ))
Особливо на фоні ’ чи немає мозолів на на руках’.
ПростоБелка• 02 декабря 2022
Ответ дляЙосип_молодий
Мозолі і від тренажерки бувають)
Гладковыбритый шишун• 02 декабря 2022
а почему никто в теме не написал, что вы ведете себя мерзко? уехали от мужа, принимаете от чужого мужика, тем более женатого, подарки и похабные поглаживания?
Йосип_молодий• 02 декабря 2022
Ответ дляПростоБелка
Мозолі і від тренажерки бувають)
Ну да ну да.
ПростоБелка• 02 декабря 2022
Ответ дляЙосип_молодий
Ну да ну да.
Про автора не скажу на 100%, але в мене мозолі звідти.
Вечно недо...• 02 декабря 2022
Дело в том что у вас ребёнок… ну это как бы на его глазах такое крутить я бы подумала
В целом в вашей ситуации норм, но вам уже немало лет и кстати, он вряд ли разведётся в ес, чтобы не отдавать жене кучу денег.
Вам не 25 наверное я бы искала тогда уже партнера для жизни именно
Йосип_молодий• 02 декабря 2022
Ответ дляПростоБелка
Та я тільки автора і мала на увазі.
Ну хіба у неї попа накачана і директор вирішив що мабуть руки з мозолями тому
Форточка с диоптриями• 02 декабря 2022
Ответ дляЛенивица-красавица
Оно-то так, но тут надо именно почувствовать, можно ли тебе туда и нужно ли... В большинстве случаев чувствовала, что нет. Это не только женатых касалось, а вообще. Годами жила без секса. А было, и такое, что разум сопротивлялся изо всех сил, а я чувствую - моё и мне туда необходимо) даже если это очередное испытание, то оно всё равно было нужным
Йосип_молодий• 02 декабря 2022
Ответ дляСадоводница
Якщо ви сидите і він треться об щоку. Чим саме?
Точная копия плова• 02 декабря 2022
Не ламайтесь. І це я не про ситуацію з директором. А про сам пост в стилі ,,я не такая, я жду трамвая,, Ви доросла жінка і можете дозволити собі спати з ким хочете…особливо закордоном, особливо з багатим коханцем і ніяким чоловіком
Йосип_молодий• 02 декабря 2022
А якщо без жартів. З колишнім чоловіком ми на роботі познайомилися. І зробили фатальну помилку. Залишилися обоє в компанії, в одному відділі. Але при цьому ховали наші відносини. Це дофіга тяжко. Ми з часом так загралися в чужих людей що ними й стали. З того часу для мене на роботі табу відносини. Тим більше коли це одружений чоловік. Ваш директор. Готові змінити роботу?
БершкомангоЗар• 02 декабря 2022
Ответ дляТочная копия плова
А враховуючи те,що він вже активно сношає автора прямо на роботі,треться, обіймає,може і руки роздивляється, щоб прямо на роботі і член їй покласти,то нема приводу не погодитися....
Форточка с диоптриями• 02 декабря 2022
Ответ дляПростоБелка
Вопрос не мне, но отвечу о себе)
Прилетает - мгновенно в жизни начинается разлад. Если не остановиться, то ком из неприятностей растёт.
А повышать вибрации - долгий, вернее сказать постоянный трудоёмкий процесс, когда учишься следить за своими мыслями, чувствами, эмоциями. Умеешь отслеживать негативные эмоции и работаешь с ними. То же и с мыслями... Ну и ещё много-много чего, но главное - это научиться слышать голос своей души и следовать ему
Любительница• 02 декабря 2022
С таким мужем как ваш, да , имела бы любовника. А такого как мой, ни на кого не променяю
Бутылка с банками• 02 декабря 2022
Ответ дляРостки жимолости
Взяли у него несколько тысяч евро просто так?
Якщо в Європі, то треба збігати податки сплатити
Колхозница• 02 декабря 2022
Ответ дляруки_Крюги
Если директор женатый, то нет не пошла бы в любовницы. Если свободный , то рассмотрела бы варианты .
То есть на своего мужа пофиг, а вот за жену любовника переживаете?
руки_Крюги• 02 декабря 2022
Ответ дляКолхозница
Автор пишет, что с мужем и так отношения плохие и она чувствует себя одной уже 2 года. Скорей всего и так разбегутся. За жену её директора я тоже не переживаю. Мне на них пофиг. Но и непрятности автору она может устроить, а оно ей надо ?