Маурита• 02 декабря 2022
Як довго ви зустрічалися з хлопцем до моменту спільного проживання/одруження?
Як саме виглядали ці зустрічання?
Гадаю_По_шнуркам• 02 декабря 2022
Жити почали через місяць після знайомства, одружилися через 1,5 роки. У шлюбі скоро буде 20 років )
Бронетапок• 02 декабря 2022
3 роки , коли навчались в Універі, отак приходили у гості один до одного , Ілька раз літали на моря , тусуватися в друзів ) знімали на свята хати собі ) надзвичайно весело і романтично часи
Мэри Попкинс• 02 декабря 2022
Зустрічались загалом рік, але пропозицію одружитися отримала через два місяці. Заяву у ЗАГС подали через чотири, а весілля було рівно через рік. Шикарне було, тому готувалися довго)) Вже 15 років у шлюбі.
Маурита
• 02 декабря 2022
Ответ дляБронетапок
коли в гості ходили одне до одного це ви з батьками тоді жили? чи залишалися ночувати?
Астоновитесь!• 02 декабря 2022
Я була два рази заміжня. В обох випадках не більше року, а у першому ми ще 2 роки жили разом, тільки потім розписалися.
Бронетапок• 02 декабря 2022
Ответ дляМаурита
Так я жила з батьками і він з батькам , ночувати на свята бувало коли окремо знімали хату собі і і коли на відпочинку будли
Гигиенишвили• 02 декабря 2022
На третий день знакомства решили жить вместе, ещё около месяца заняли поиски квартиры.
23 год вместе, расписываться не планируем
вареный_look• 02 декабря 2022
Почти год. Встречались среда и суббота) Так как работали. Кафе,кино,секс,цветы,подарки. Потом решили снять квартиру и вместе жить)
Маурита
• 02 декабря 2022
Ответ дляАстоновитесь!
ви вже 2 раз розлучена?
Вбигудях• 02 декабря 2022
3 роки їздили один до одного, проводили відпустку разом. Зараз вже 3,5 роки в цивільному шлюбі
Клин_Кляйн• 02 декабря 2022
3 года он добивался меня, за 10дней до свадьбы переехала к нему, прошу заметить, что мне 42, есть ребенок. Не хотела бытовухи раньше времени, гуляли, отдыхали, иногда ночевала у него, кафе- бары- рестораны, отели, гостиничные коплексы.
Маурита
• 02 декабря 2022
Ответ дляГигиенишвили
а чому?
Аноним Советчик• 02 декабря 2022
Важке питання)) жили в одному гуртожитку, то виходить, що ще до того, як почали зустрічатись😂
А саме разом жити почали вже після одруження.
задумчивая мордочка• 02 декабря 2022
Через місяць запропонував жити разом. Ще через півтори покликав заміж. Розписались місяців через 7
Каменная Фрося• 02 декабря 2022
Через місяць почали жити разом, через півроку зробив пропозицію, а ще через 5 місяців одружились. У шлюбі вже 15 років.
Маурита
• 02 декабря 2022
Ответ длявареный_look
вибачте, а де саме секс був на першому році?)
Маурита
• 02 декабря 2022
Ответ дляВбигудях
далеко їздили?
Маурита
• 02 декабря 2022
Ответ дляАстоновитесь!
Розлучена та вдова.
прийміть мої співчуття
Маурита
• 02 декабря 2022
Ответ длязадумчивая мордочка
скільки вже у шлюбі?
Вечный двигатель• 02 декабря 2022
Сразу , в аэропорту первое свидание было
Отпуск вместе и все
18 лет
Отпуск вместе и все
18 лет
Вбигудях• 02 декабря 2022
Ответ дляМаурита
далеко їздили?
Так, різні країни. Зустрічалися 2-3 рази на рік по приблизно два тижні кожен раз