ЦыбаФу• 02 декабря 2022
Хто є з ПОХа?
Дівчата, хто є з ПОХа? Як у вас сьогодні зі світлом?
Дивлюсь вдалеку все світиться. А наш п‘яточок темний з 15 години. В мене район дитячої поліклініки. Раніше не дивилась у вікно. Вам давно увімкнули?
Бриджит_Фрикандо• 02 декабря 2022
В нас не було світла с 9 до 14 приблизно. Потім о 18 вимкнули і досі немає. Це кінець вул. Ахматової
Аноним_Галя• 02 декабря 2022
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Я далеко,но у нас та же хрень.Сил нет уже,и жизни тоже.
Аноним_Галя• 02 декабря 2022
Ответ дляboringmovie
я пох з вікна бачу. з 18ої нема там світла. в телеграмі пишуть, шо на нашому березі взагалі хуйня.
Ну я Деснянский и хуйня такая же,как и у вас.
ЦыбаФу
• 02 декабря 2022
Ответ дляРа ру ра ру ра
У вас плановые отключения или аварийные до сих пор?
По графіку давно не було.
Сьогодні начебто по графіку в 9 вимкнули, в 13 увімкнули. Думала може буде вже за графіком. А потім в 15 знов вимкнули і досі немає.
boringmovie• 02 декабря 2022
Ответ дляАноним_Галя
так, там пізніше вже написали, шо в деснянському теж хуйня(
Аноним_Галя• 02 декабря 2022
Ответ дляboringmovie
Збли,хочется всё послать и уехать
КаваЗМолоком• 02 декабря 2022
Позняки
Возле Пирамиды.
Включили в 10 утра в 12 дня выключили.
Включили в 15.30-выключили через 20 мин в 15.50
Включили в 19.
Сейчас, через 5 мин выключат
Возле Пирамиды.
Включили в 10 утра в 12 дня выключили.
Включили в 19.
Сейчас, через 5 мин выключат
ЦыбаФу
• 02 декабря 2022
Ответ дляboringmovie
Мені з вікон видно кінець Вербицького, світиться. Трохи Декабристів - світиться, вдалеку трохи Ревуцького - світиться.
boringmovie• 02 декабря 2022
Ответ дляАноним_Галя
Збли,хочется всё послать и уехать
а я хочу шоб масква і пітєр горелі і горелі, пока нахуй не вигорелі!
КаваЗМолоком• 02 декабря 2022
Ответ дляАноним_Галя
Збли,хочется всё послать и уехать
Уехать не планируем,НО з..бали-это не то слово
КаваЗМолоком• 02 декабря 2022
Ответ дляboringmovie
И я хочу
Или,чтобы свет,вода,газ и тепло у них исчезло
boringmovie• 02 декабря 2022
Ответ дляКаваЗМолоком
И я хочу
амінь!
Бриджит_Фрикандо• 02 декабря 2022
Ответ дляЦыбаФу
У мене свекруха живе на перетині ХШ і Тростянецької, тот в них майже не вимикають світло
ЦыбаФу
• 02 декабря 2022
Ответ дляСиреневенькая
Был свет с 7 до 9, и с 15 до 18( напротив Ривера
Зараз немає?
Аноним_Галя• 02 декабря 2022
Ответ дляКаваЗМолоком
Я тоже не планирую,но после того,как сидели 2 суток и нихрена не было,я уже готова была паковать торбы и валить.
ЦыбаФу
• 02 декабря 2022
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Може до лікарні підключені…
ЦыбаФу
• 02 декабря 2022
Ответ дляКаваЗМолоком
И я хочу
Назавжи
І вон щоб всі вимерли
Бриджит_Фрикандо• 02 декабря 2022
У нас через 10-15 хвилин повинні дати світло, у сусідів через дорогу вже зявилося
Федорино Горе• 02 декабря 2022
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Я теж тут,дійсно,в нашому будинку не вимикали світло кілька днів.Вчора знову почали вимикати.Будинки через дорогу від мене вимикаються постійно.Ось,вимкнули щойно
ЦыбаФу
• 02 декабря 2022
Ответ дляФедорино Горе
Так, щойно з‘явилось. Ура!!!!
Мудробаба• 02 декабря 2022
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Повезло вашей свекрухе. Я на ХШ живу , напротив больницы и заи.. ли свет выключать не по графику. Отключают как попало! У нас в доме электроплиты и я не могу толком есть приготовить! Сегодня дают по 20-30 минут свет, только начинаешь готовить и все, темнота! Вот сейчас свет побыл час и опять потемки! Графика нет, света нет, хочеться ругаться!
Бриджит_Фрикандо• 02 декабря 2022
Ответ дляМудробаба
Так, в них ще й газ, то взагалі ніякого дискомфорту немає
Бриджит_Фрикандо• 02 декабря 2022
Ответ дляЦыбаФу
Так, щойно з‘явилось. Ура!!!!
І в нас 1 хвилину тому дали💡
ЦыбаФу
• 03 декабря 2022
Ответ дляМудробаба
Ви біля сільпо?
Мудробаба• 04 декабря 2022
Ответ дляЦыбаФу
Ви біля сільпо?
Да, я возле Сильпо живу. Задрали с хаотичным отключением света. Нельзя преугадать, когда отключат или включат.