Жена сына• 02 декабря 2022
Чи працює звичайний домашній телефон (Укртелеком) при відключеннях світла?
Власне запитання в заголовку. Чи є у когось досвід використання звичайного телефону? Він працює?
Смурфетта• 02 декабря 2022
Так. Але тільки не трубка, вона на акумуляторах, то розрядиться. Потрібно той, що кнопковий
Усатая полосатая• 02 декабря 2022
А во время блекаута на прошлой неделе работал стационарный телефон?
Контрольница• 02 декабря 2022
Ответ дляВакцениро Вона
Работает, что ему тот свет.
Якщо апарат старий і не вмикається в розетку електричну.
А якщо новий типу радіотелефон, то не працюватиме звичайно.
Вакцениро Вона• 02 декабря 2022
Ответ дляКонтрольница
Я думаю, что Автор и так понимает, что радиотелефон без электричества работать не может, а обычный старый телефон без проблем.
Броніки для Моніки• 02 декабря 2022
Лінія працює, апарат буде працювати тільки дисковий. Кнопочний не буде працювати,якщо що він від розетки працює
Сиреневая цапля• 02 декабря 2022
Ответ дляБроніки для Моніки
Чому це?:) Кнопковий, не радіо трубка, працює.А ще сьогодні взнала, що і інтернет Укртелеком працює в деяких містах при виключенні електрики.
Українська Мрія• 11 декабря 2022
Київ, працює кнопочний без світла, нарешті всі зрозуміли, навіщо я його оплачувала стільки років.