Пышечка• 02 декабря 2022
Чому допомога тільки ВПО?
Я нічого не маю проти ВПО і розумію, що вони вимушені переселенці, але є безліч людей зі «спокійних» регіонів, які втратили роботу, які орендують житло, ті, хто ледь зводять кінці з кінцями. Але щоб отримати якусь навіть невеличку допомогу - необхідно зібрати купу довідок та довести, що ти маєш право на поміч.
Та й навіть взяти людей, які працюють і котрі не підпадають під тих, кому положена допомога тому, що вони самі заробляють, працюють, не покладаючи рук, не бачать власних дітей.
Але вони, на думку влади, не мають права ні на яку допомогу.
Як вважаєте - це справедливо?
Коленная ложечка• 03 декабря 2022
Ответ длязахідний_діалект
То количество финансовой помощи и гамманитарной, которое зашло и заходит сюда, если б не воровалось, хватило б на всех.
Надо начинать с себя, усё...по другому никак
с_переулочка• 03 декабря 2022
Ответ дляУх ты какая Я
Раньше платили 440 грн и то далеко не всем, но вас это, видимо, не расстраивало
Вы это сейчас пишете впо первой волны 14го года.
После шести ни-ни• 03 декабря 2022
Ответ длязахідний_діалект
отож, цікаво б знати куди воно все зникає, як читаєш новини - то стільки надходить, а в бюджеті дірка
західний_діалект• 03 декабря 2022
Ответ дляПосле шести ни-ни
Ну а куди? Як в Запоріжжі вагони счезли. Туди й кругом. І гроші туди ж. Нові мільйонери створюються )
ЖонДуан• 03 декабря 2022
Не тільки впо, ще дітям з інвалідністю допомагають. А взагалі, можна оформити субсидію, допомогу малозабезпечених, звернутися за допомогою до місцевої влади - принаймні, у нашому містечку можна так, якщо скрута, і допоможуть.
жар-птица Нюра• 03 декабря 2022
Я впо ,на облік не ставала ,гроші не отримую.
Надіюсь вас це заспокоїть
Н@Диете• 03 декабря 2022
Ответ дляНе жена
Мне тоже это очень непонятно. Цены очень выросли, даже при двоих работающих в семье тяжело прожить. Хоть бы семьям с детьми и пенсионерам какую-то помощь давали, хоть продуктами. Хотя, сейчас местные боГачи набегут, скажут, нищеброды проснулись
Ну прям очень огромная помощь
2000 и 3000 для людей у которых даже подушки - тарелки, и вообще ничего нет.
Н@Диете• 03 декабря 2022
Ответ дляЖонДуан
Знайшли кому заздрить - дітям з інвалідністю і впо
Ушла и Пришла• 04 декабря 2022
Люд подуріли. Ви заздрите тим, у кого не лишилось НІЧОГО? Ми приїхали з котами і маленьким чемоданом літній речей. Свого нічого - ні виделки, ні ложки, ні ковдри, ні подушки, дуже багато дрібниць, які ви вже в облаштованому побуті не помічаєте, а це все наново треба купувати, а ви самі бачите які зараз ціни на абсолютно все. Платити за зйомну квартиру тут і за свою квартиру якщо вона вціліла там. Шукати роботу. Мені впо 4 місяці не надходили, а без роботи вся наша сім´я лишилась. Ще й слухати від деяких місцевих що війна через нас (через російськомовних людей зі сходу) і як ми зажрались, що нам гуманітарку дають, пакет пшеничної каші і тушонка людям очі муляють. Сором.
ЖонДуан• 04 декабря 2022
Ответ дляН@Диете
Здрастє, в мене дитина з інвалідністю! Ви якось не так розумієте написане, читайте уважніше. Я відповідала людині, яка писала, що допомагають одним лише впо.
ЖонДуан• 04 декабря 2022
Ответ дляУшла и Пришла
Не беріть близько до серця, хороших людей все рівно більше, просто поганих видніше
Ушла и Пришла• 04 декабря 2022
Ответ дляЖонДуан
Ви абсолютно праві
Мадам Подлинник• 06 декабря 2022
Ответ длязахідний_діалект
Такой коррупции и беспредела как сейчас в стране еще не было. Но все молчат. Наказаны воры гумманитарки? Отчет дали куда те деньги пошли с продажи? Народ все стерпит... война жеж ...
Вброс