мегамоСГ• 02 декабря 2022
Как убрать живот?
Какие-то действенные советы посоветуйте против жира на животе, пожалуйста.
Вот как убрать этот комок нервов :(((
Как_б_не_так• 02 декабря 2022
Обёртывание гуам для живота и талии убирает если вы худая и проблема только в животе
мегамоСГ
• 02 декабря 2022
Ответ длябылоИпрошло
А ви вся худа?
Неа, не худа, худну зараз.
Але супер худою я й не буду :( така статура.
мегамоСГ
• 02 декабря 2022
Ответ дляКак_б_не_так
Что это гуам?
былоИпрошло• 02 декабря 2022
Ответ длямегамоСГ
Неа, не худа, худну зараз.
’( така статура’ ви самі відповіли. живот - 70% генетика 30% харчування
мегамоСГ
• 02 декабря 2022
Как_б_не_так• 02 декабря 2022
Ответ длямегамоСГ
Такой логотип?
Да, для живота и талии в желтой коробке
мегамоСГ
• 02 декабря 2022
Ответ длябылоИпрошло
Ну так, але може хтось щось цікаве і дієве підкаже.
Планки, вакуум, наулі роблю. На массаж хожу (ручний). Щіткою в дущі масажую. Може якісь аппаратні процедури є цікаві, ну не знаю....
Крім ліпосакції.
мегамоСГ
• 02 декабря 2022
Ответ дляКак_б_не_так
Да, для живота и талии в желтой коробке
Styx не пробували? Цікаво, він дієвий?
Как_б_не_так• 02 декабря 2022
Ответ длямегамоСГ
Styx не пробували? Цікаво, він дієвий?
Нет, меня эффект от гуам устраивает, делаю курсом 2 раза в год
мегамоСГ
• 02 декабря 2022
Ответ дляКак_б_не_так
дякую!
былоИпрошло• 02 декабря 2022
Ответ длямегамоСГ
Крім ліпосакції.
До сраки все вище вами сказане. Тільки нормальне харчування.
мегамоСГ
• 02 декабря 2022
Ответ длябылоИпрошло
харчуюсь я нормально
Щедрик• 02 декабря 2022
Пишу особисто свій досвіт, те що дійсно дало результат. Мінімум м´яса(максимально) ніякого мучного, і цукру(хоча вранці пів ч.л в каву кидала) маленькі порції, максимум овочів, і великі перериви між прийомами їжі! Це дійсно допомогло, до того і дієти, і прес, і бігала і нічього.
Ластоноша• 03 декабря 2022
Ой сестри, я з вами)
Сама наче без лишньої ваги, але жир на животі живе своїм життям і в зал 3 р мін в тиждень ходжу, але мабуть грішу з харчуванням, ну і стрес дає свій відбиток. А так хочеться, як колись до вагітності плоского живота
Божья коровка• 03 декабря 2022
Ответ дляЩедрик
А рыбу можно?
ПесиКот• 03 декабря 2022
Ответ длябылоИпрошло
Ого если у мамы всю жизнь живот полный, то и у меня такой же будет?
мегамоСГ
• 03 декабря 2022
Ответ дляЛастоноша
Ой сестри, я з вами)
В мене і до вагітності не було плаского
Ну і схильна я...
Але в мене зараз є зайва вага. Худну
може трошки менше стане і живот потім.
Ну і схильна я...
Але в мене зараз є зайва вага. Худну
може трошки менше стане і живот потім.