.Апельсинка.• 02 декабря 2022

Яка жінка для вас еталон краси?

Для мене Анжеліна Джолі. Гарна, витончена. Її погляд, рухи, обличчя гарне. Чим старша робиться, тим красивіша як на мене
автор МамаБест • 03 декабря 2022
Ответ дляЛукава Кішка
’ ботексу чи чого там’. Ботокс називається цей препарат,що містить ботулотоксин( звідси й назва). Лопес Ваша без фільтрів
Окей. Тепер буду знати 😅 та вона не моя. Мені не дуже подобається

кнопкодав• 03 декабря 2022
Мишель Мерсье, еще с детства она для меня эталон и уже 40 лет прошло, а она для меня самая красивая на все времена
Xue• 03 декабря 2022
Ева Грін і Шарліз Терон
Argesha• 03 декабря 2022
Бріжит Бордо, Софі Мерсьє.
Лукава Кішка• 03 декабря 2022
Ответ дляМамаБест
Жінка, 50 років. Видно ж,що не молода. Не те,що з фільтрами і вигідними ракурсами, а просто, як є. І тіло там теж: целлюлітна латино- американка. Видно,що ходить в зал, бо дуже вже ’ рама’ перекачана. Працює,звичайно, над собою,бо цим заробляє гроші. Але ж сказати,що шикарно виглядає- то це не правда
Koza de Reza• 03 декабря 2022
Разные женщины нравятся. Марсье в роли Анжелики, Джоли, Кроуфорд, Сумская в молодости, Одри...перечислять всех долго. Мне нравится красивые
Чумачечая Весна• 03 декабря 2022
Ответ дляМамаБест
Єва Лонгорія гарна. Але дуже поправилася
Мне как М.Джексон она
Трусы с капюшоном• 03 декабря 2022
Эталона красоты прям нет, что-то нравится у той актрисы, что-то у другой.
Мне очень нравится Энистон (фигура, волосы) периода друзей.
Нравится красота Амайи Саламанки в Гранд Отеле.
Ещё нравится Кейт Уинслет, Руни Мара.
МоДнАя_КоШеЧкА• 03 декабря 2022
Одрі Хепберн
Навіть у роках була красунею

МоДнАя_КоШеЧкА• 03 декабря 2022
Ответ дляXue
Ева Грін і Шарліз Терон
О, точно
Ще Ева Грін
Чу Ча• 03 декабря 2022
Анджеліна ніколи не подобалась. Ті, що подобаються - Демі Мур, Моніка Беллуччі, Шарліз Терон, Одрі Хепберн, Вів´єн Лі.
nro• 03 декабря 2022
Селена Гомес
Ищу-брожу• 03 декабря 2022
Плюсуюсь к Монике, Пенелопе и Бекинсейл.
Еще нравится испанская модель Бланка Падилья, молодая Адриана Лима ( но стареет она некрасиво, перебор с филлерами и ботоксом), Алесандра Амброзио и Даутсен Круз.
ЗдесяЯ• 03 декабря 2022
Софі Лорен і Шарліз Терон
Пешеходик• 03 декабря 2022
Я такая боевая• 03 декабря 2022
Ніяка. Зовнішність - це ніщо, якщо характер дурний.
Пешеходик• 03 декабря 2022
Ответ дляnro
Селена Гомес
Так. Але щось фото це не з найкращих її
Флюорография гуся• 03 декабря 2022
Ответ дляЛукава Кішка
Гарна і без фільтрів
Лукава Кішка• 03 декабря 2022
Ответ дляФлюорография гуся
Гарна і без фільтрів
Нормальна 50- ти річна жінка

Ищу-брожу• 03 декабря 2022
Ализе еще нравилась, очень обаятельная.
Пешеходик• 03 декабря 2022
Ответ дляЛукава Кішка
Фільтри бувають не тільки краси і молодості
Принцепесочка• 03 декабря 2022
Вам одной темы мало? Каждый день теперь на Джоли смотреть? Красивых миллионы.
Сладко-соленая• 03 декабря 2022
Моніка
автор МамаБест • 03 декабря 2022
Ответ дляПешеходик
Так. Але щось фото це не з найкращих її
Я її ще такою маленькою пам´ятаю. Значить починаю сама старіти 😅
Пешеходик• 03 декабря 2022
Ответ дляМамаБест
))
автор МамаБест • 03 декабря 2022
Ответ дляПринцепесочка
Ну я першу створила про неї) значить багато кому подобається 👍 я просто подивилася Малефісенту, і прям ще більшеинею захопилася
Сладко-соленая• 03 декабря 2022
Ответ дляМамаБест
Теж обожнюю Лонгорію
Зоя Жорівна• 03 декабря 2022
Маргарита Терехова
Киев_Елена• 03 декабря 2022
Николь Кидман
ПушАпница• 03 декабря 2022
Ответ дляМамаБест
Тавіть молода така гарненька не була
Фу...