Матраскин Брат• 03 декабря 2022
Як повернутися зі Пшемисля в Запоріжжя
Вибачте, можливо дурне питання
Маю безкоштовний проїзд з Берліна до Пшемисля, але то не можу замовити квиток через сайт Укрзалізниці на потяг. Чи ходять наразі потяги, чи як краще доїхати додому?
Матраскин Брат
• 03 декабря 2022
Ответ длядолой_лама
Може, не варто поки?
Це в кінці грудня і дуже треба:(
Сумчатая кошка• 03 декабря 2022
Ответ дляМатраскин Брат
Це в кінці грудня і дуже треба:(
Пф, так накануне и спрашивайте, за дня два так , и то, вы чего? Ситуация каж день меняется, война у нас…
Счастье_же_вот_оно• 03 декабря 2022
Подруга едет автобусом, а в Украине на поезд до Днепра пересаживается. Думала автобусом и доедет, но не выдержала, тяжело.
Фисташковый кокец• 03 декабря 2022
Так наче є потяг Пшемисль Запоріжжя. Просто рано дивитесь квитки.
Матраскин Брат
• 03 декабря 2022
Ответ дляsmillla
Автор, Ви на свята та назад до Німеччини??
Ні, додому
Матраскин Брат
• 03 декабря 2022
А проблема вирішилась інакше. Мене не пускали на сайт Укрзалізниці і я подумала що припинили рух потягів. А зараз ввімкнула інтернет з української картки, і через нього зайшла в кабінет Укрзалізниці. Була помилка 403, яку я не зрозуміла
Любви вам!• 03 декабря 2022
Заздрю вам по доброму, автор). І бажаю всього найкращого! Так хочеться до дому до рідного Запоріжжя. Але з дітьми поки не ризикую.
Матраскин Брат
• 03 декабря 2022
Ответ дляЛюбви вам!
Дякую:)
Ми всі обов´язково повернемося і все буде добре