Чебуравлик• 03 декабря 2022
Фото теста (тема 3)
Простите, если задолбала
Сделала сегодня ещё один
Ну не ярче стал..
Сделала сегодня ещё один
Ну не ярче стал..
Конфиденциальность• 03 декабря 2022
Та вагітні ви. Я вам вчора свої не яскраві показувала. Дитині в понеділок 3 тижня буде
Ушла и Пришла• 03 декабря 2022
Я когда была б, у меня четкие 2 полоски были и это до задержки 5 дней. Я не вижу беременности
Малая еще та• 03 декабря 2022
Він не має ставати яскравішим, є полоска - є вагітність, а далі вже лікар призначить аналізи, узд
Чебуравлик
• 03 декабря 2022
Ответ дляМалая еще та
Вот тесты с дочкой 2 день задержки был
Форс мажор• 03 декабря 2022
Ответ дляЧебуравлик
Вот тесты с дочкой 2 день задержки был
Без різниці. Вагітність є.
Малая еще та• 03 декабря 2022
Ответ дляЧебуравлик
Вот тесты с дочкой 2 день задержки был
Колір смужки взагалі нічого не означає. Для чого взагалі робити стільки тестів?
А_я_ЛОЖУ!• 03 декабря 2022
Ответ дляМалая еще та
Как это не должен?
ХГЧ растёт и когда достигнет хотя бы тысячи, полоски сравняются.
У меня за день до задержки был как нижний, на 3й день уже полоски одинакового цвета, ХГЧ в крови тысячи.
Если полоски не ярчают, нудно разбираться, почему хгч не нарастает в арифметической прогрессии.
Малая еще та• 03 декабря 2022
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Как это не должен?
Для цього здають аналіз ХГЧ в динаміці, а не визначчають відтінок реагента, тест лише для того, щоб підтвердити вагітність
Язвочка• 03 декабря 2022
Ответ дляМалая еще та
Но тест таки станет темнее со временем.
Малая еще та• 03 декабря 2022
Ответ дляЯзвочка
Но тест таки станет темнее со временем.
Не доцільно робити тести протягом вагітності, це нічого не означає і нічим не допомагає
Ганцю в кєдах• 03 декабря 2022
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Как это не должен?
Колір плоских також залежить від насиченості сечі. Якщо не пісяти 10 годин, і якщо 4 години, то колір полоски буде різний
Чебуравлик
• 03 декабря 2022
Ответ дляГанцю в кєдах
Там одинаковое время приблизительно
График у меня один и тот же
Чебуравлик
• 03 декабря 2022
Ответ дляПукимончиг
Зачем вы их столько делаете?
Чтобы контролировать
Чебуравлик
• 03 декабря 2022
Чебуравлик
• 03 декабря 2022
Ответ дляПукимончиг
Удалено администрацией...
А какое ты имеешь право , со мной так разговаривать?
Пукимончиг• 03 декабря 2022
Ответ дляЧебуравлик
Удалено администрацией...
Наша взяла• 03 декабря 2022
Що Ви хочете досягти? Поговорити про це просто? Маєте надію, що не вагітні і в цьому себе запевняєте?
Вам правильно сказали, хочете бути впевнені- здайте хгл і будете знати напевно.
Бліда полоска- то також полоска. Можуть бути різні тести, Ви можете по-різному їх робити (з самого ранку, коли концентрація вища, ввечері, зранку після того, як вже сходили в туалет, а потім надудлилися води яи кави).