ВернитеВалеру• 03 декабря 2022

м.Київ. Де циганочки та інші тітоньки купують дешево троянди?

Муркамурковна• 03 декабря 2022
На кладбіщі збирають і це не жарт
ИграйМойГормон• 03 декабря 2022
Ответ дляМуркамурковна
На кладбіщі збирають і це не жарт
Непоганий бізнес. І вкладатись не треба
Мандолина Бу• 03 декабря 2022
Ответ дляМуркамурковна
На кладбіщі збирають і це не жарт
автор ВернитеВалеру • 03 декабря 2022
Ответ дляМуркамурковна
На кладбіщі збирають і це не жарт
Може у маленьких містечках? На кладовищах є охорона, не думаю, що циганва систематично виносить ритуальні букети
Муркамурковна• 03 декабря 2022
Ответ дляВернитеВалеру
Ну як шо Київ маленьке містечко то саме так.. Про охорону смішно
Pavelolka• 03 декабря 2022
Хоронила папу, купила букет роз. Завтрак принесли, а ни одной розы, ни одной хризантемы. Эти падальщики все забрали. Сажала кусты хризантем, что в горшах продают, тоже все ушло.
Pavelolka• 03 декабря 2022
Ответ дляВернитеВалеру
Ха ха. Одесса
автор ВернитеВалеру • 03 декабря 2022
Ответ дляPavelolka
🤬 який жах, вперше чую про таке
Pavelolka• 03 декабря 2022
Ответ дляВернитеВалеру
🤬 який жах, вперше чую про таке
Да, я тоже была в огромном шоке. Поэтому цветы покупаю только на базе.
Кукусики• 03 декабря 2022
Ответ дляPavelolka
Мы всегда ломаем стебли у цветов - такие не продашь.
iryna _b• 03 декабря 2022
Ответ дляМуркамурковна
На кладбіщі збирають і це не жарт
Ничего ж себе,не знала
Дон Пэдро• 03 декабря 2022
Ответ дляPavelolka
Стебли обламываю всегда...
На оптовых базах берут. Когда-то давно была база на Берестейской, мелкие розочки копейки стоили в сравнении с Украфлорой
Подставка для припева• 03 декабря 2022
Ответ дляМуркамурковна
На кладбіщі збирають і це не жарт
Та ну... В нас під будинком лоток цигани тримають - там рози пачками, в упаковкці, всі однакового розміру, свіжі.
Сколько_мне_лет?• 03 декабря 2022
Ответ дляВернитеВалеру
Яка охорона? У нас коли не прийдеш ( порядки навести чи просто навідати могилку ) - ходять по кладовищу цигани з торбами у клітинку здоровенними. Тоді збоку стоять і чекають коли підеш. Все залишене зникає зі швидкістю світла . Ми тепер коли лишаємо живі троянди ( ніколи не купуємо пластикові квіти) завжди обламуємо стеблини, щоб їх не забирали на продаж . Особливо болюче було, коли на могилі дитини сестри викопали всі живі посаджені квіти : гіацинти, нарциси і тд
Сколько_мне_лет?• 03 декабря 2022
Ответ дляПодставка для припева
Мова про тих, що торгують при ринках чи на масивах просто з підлоги
Подставка для припева• 03 декабря 2022
Ответ дляСколько_мне_лет?
Ну, ці теж з підлоги, в них просто столик переносний і вітрина з плівки, не стаціонарний маф.
Подставка для припева• 03 декабря 2022
Ответ дляСколько_мне_лет?
Це взагалі за межею всього людського...