На Луганщині російські виродки публічно стратили цивільних. Показово, аби усі це побачили.
І світ має це бачити. Справжню мерзенну російську пику нелюдів, які хизуються своїми звірствами.
Strelka_007• 04 декабря 2022
Ответ дляKoza de Reza
Удалено администрацией...
Та всьо ´постановка´ в Бучі, бережіть вашу тендітну психіку, жіночко. Не бачили звідти фото з дітьми? Чого не бачу - того нема, так?
То ж ´актори´ були, і діти, і дорослі, полежали голі фарбою вимазані, та й пішли додому. А в боїнгу заморожені заздалегідь трупаки летіли, чи ви не знали? І ці фото теж ´постановочні´.
Головне самі не станьте учасницею такого ´шоу´, бережіть далі свою психіку.
LadyDShoes• 04 декабря 2022
Ответ дляebbi
Які такі баби?Баби в рязані.А чому у Вас Китай з великої,а Буча чомусь весь час з маленької?Ви не знаєте,шо це назва міста?
Только хотела написать))))
Она из рашки… этот сленг …
Ответ дляebbi
Б...ть,єто пи...ц,єто шок...Я после этого не стыжусь своего желания расх...ть всю москву.Твари...Потом говорят,что мирное население...страдание от путинского режима...Когда при сдаче в плен по нашим стрелять начали,так ООН прям расследование факта начала.А тысячи фактов такого зверства,так у них в это время глаза и язык в ж...пе.С...ка,щоб они там сто лет гнили в своем мордоре и что б их свои так вешали по рязаням и питерам.И х...р хоть одного беженца сюда принять.Стрелять сук прямо на границе
Фуххх...
єта оонт еще та оон, ось я не розумію, оон хоче зараз через нас амміак росіський гнати, ось я і не розумію, через ашистську Германію теж би гнали??цікаво, піде опа на таке?а москалі в себе пищуть, що ми в Одессі влаштуємо теракт з тим аміаком..мої мізки вже плавляться від того...
LadyDShoes• 04 декабря 2022
Ответ дляebbi
Капец,страна тараканов.Их поливаешь поливаешь дихлофосом,а они все лезут,лезут,размножаются и лезут...
Тааа, поверьте всему наступает конец… фарш тоже закончится..,
Strelka_007• 04 декабря 2022
Ответ дляВаЛеНТинКА-39
Что значит он передавал сведения врагу? Это понятно. Что значит СМЕРШ. Что-то я такое слышала когда-то. Что это значит?
По поводу убитых это все понятно. Чему удивляться после всего того, со мы уже видели, слышали и задокументировали
Виродок лубянки часів Другої світової (смерть шпіонам) з серії #дєдиваєвалі. Формально смертна кара в рашці заборонена, але на території сірих зон в дірах царює беззаконня. Публіка рашиська вимагає більше крові українців, ФСБ таким чином закриває суспільний запит на вбивства, знімає напругу в суспільстві від невдач на фронті. Ублюдки.
Ответ дляil-mari
Я теж не розуміємо,ми вас будемо вбивати й далі,але про торгівлю давайте домовлятися.І це з терористами не співпрацюємо.Здається,що тільки з тими,які хмарочоси у них,а не у нас підривають.
ВаЛеНТинКА-39• 04 декабря 2022
Ответ дляStrelka_007
Спасибо. Где-то я уже встречала это и не могла вспомнить где. Думала, что это какие карательные отряды времен второй мировой. Спросить ещё нету кого. Я одна дома.
Безимени890123• 04 декабря 2022
Ответ дляЕкатерина27
А буряты не россияне?
В розумінні папи, напевно, ні. Хіба ви не чули його заяв? То все малі народи погані,а от рускіє - гуманний народ, вони не можуть чинити звірства.
К@пусто4к@• 04 декабря 2022
Ответ дляКиев_Елена
100%. А рашка скажет что это не они, а ’нацики’ сделали и это провокации. На этом всё, пальчиком МИР помашет, поохают/поахают и разойдутся. Лет через 50 придумают очередной ’день памяти жертвам режима’, свечки зажгут
На жаль ви праві....
Гитаристка• 04 декабря 2022
Ответ дляil-mari
це коли виходили , а останній почав стріляти?
це коли росіянин почав стріляти і наші розстріляли всіх. Ну ця ситуація на була міжнародного розголосу, ООН нас намагалось звинуватить, можете зазуглить.
Belosnezka1980• 04 декабря 2022
Реверанс, я з Вами не знайома, то чому я у Вас в блоці і не можу відповісти? Як кажуть-Вы любовница моего мужа, или жена моего любовника?
Безимени890123• 04 декабря 2022
Ответ дляГитаристка
12 листопада в Макіївці
А ’ваші ´ з Макіївки - це які? Наскільки я знаю, це окуповане місто
Ответ дляГитаристка
так, це вже обсудили і навіть у москалів читала, що якщо, останні стріляе, то вони ще не є полоненими, ще якісь нюанси вони приводили..навіть так, а так да, ми полонених розстріляли, не полонених, як виявилось....ту оон ненавиджу, продажна беззуба х-ня...
Татьяна-57fb• 04 декабря 2022
путлер уже падает ноги не держат и гамно с него лезет и все равно продолжает войну, скоро говно будет лезть со рта за все проклятия за слезы и за всех кого он убил он не бессмерный наверно уже не долго осталось тот что выпрыгивает молодой это не он
Renesmeе 16• 04 декабря 2022
Ответ дляBelosnezka1980
Якщо ви десь підтримували Зе на форумі то ви будете у неї в блоці😀.
Ответ дляKoza de Reza
А зачем мне это видеть? Я знаю что рузня зверье. А эти фото разругают мою психику. Украинцы знают, что за мрази на нас напали. Остальным пох. Как и Украине пох на геноциды других народов. Даже сейчас. Знаете, что с уйгурами делают? Украина воздержалась это осудить.
Идите с темы.
Зачем вы жалуетесь??
Украина виновата?Чего стрелки переводите?На уйгуров?
Зачем вы жалуетесь??
Гитаристка• 04 декабря 2022
Ответ дляБезимени890123
тролям на провокації не відповідаю, почитайте, як не знаєте про цю ситуацію.
Безимени890123• 04 декабря 2022
Ответ дляil-mari
Вже всю ту ситуацію розібрали міжнародні експерти. Полонений тоді визнається полоненим і відповідними до цього нормативами, коли він пройшов ретельний обшук, визнаний безпечним, в нього зав´язані очі і руки, він відправлений ’за кулемет’, до цього часу, це бій і він солдат ворожої армії. Здатися в полон - це процедура, а не просто мордою в підлогу.
Belosnezka1980• 04 декабря 2022
Ответ дляRenesmeе 16
Аааа! Ну дякую, а то вже переживати почала
Ответ дляБезимени890123
так, я про це і пишу
Гитаристка• 04 декабря 2022
Ответ дляil-mari
так я й питаю, оце показове повішання сталось до 12 листопада чи після? Вони ж зазвичай катували, вбивали і не визнавали, що то вони зробили.
К@пусто4к@• 04 декабря 2022
Ответ дляВиктория_1807
Я вам ещё что скажу. Переселенец из Херсона рассказывал. У него экскаватор или трактор, точно не знаю. Забрали его орки - рой могилу. Они туда закапывали своих - и мёртвых, и раненых. На робкую попытку мужика сказать, что они же раненые, ответ - они пришли тебя убивать, закапывай.
Фото я не смотрю, не могу.
Но то что это не люди - никаких сомнений.
Фото я не смотрю, не могу.
Це правда.