Пішла вчора уТЦ і нічого не знайшла для себе. Завжди купувала італійське взуття. Завжи була задоволена і, якщо чесно, то й альтернативи не шукала. А зараз, Ви розумієте з яких причин, хочу знайти, щось дешевше. Порадьте, будь ласка хороше жіноче взуття. Тількі Estro не радьте - це не мое, однозначно. Може хто в Італії робе закупки дешевше, може Українська марка є хороша.
МатьЧасть• 04 декабря 2022
Подивіться на Ансвері ті ж марки, що й в Інтертопі, наприклад. Замовила там Вагабонд і Гант значно дешевше
Милашка-оторвашка• 04 декабря 2022
сезон. стиль?
подивіться на олх, нове, прольоти - з сша багато гарних брендів. та з європи
Ответ дляМилашка-оторвашка
сезон. стиль?
Сезон - зима, еврозима. Не сапоги.якісь ботінки, але не з дуже ’екстремальною ’ підошвою. Більш до класики, але і , якщо щось ’прогресивно-помірне’, також подобається))))) Не знаю, зрозуміли чи ні)))
Милашка-оторвашка• 04 декабря 2022
Ответ дляFortal
tamaris
СернаМоисеевна• 04 декабря 2022
Любила тамарис, каприс, рикер выборочно, в общем немецкое качество. Сейчас купила бугатти по распродаже в интертопе, ботинки, оч хорошие.
Не куру• 04 декабря 2022
Ответ дляtarveldy
Вже багато років купую українське
які бренди украінські?