Ума Палата• 04 декабря 2022

Ваш самий абсурдний покупець, клієнт?

Цікаво почитати Ваші історії. Які самі абсурдні покупці в Вас були? Що Вас бісить у продажах? Онлайн чи офлайн.
Солнечный день• 04 декабря 2022
Ответ дляboringmovie
боже ахахах відповідайте ’у нас тут тільки суки’
Більше не телефонував... Але візьму на замітку!

Неваляшкина• 04 декабря 2022
Ответ дляboringmovie
так. я одяг(без обличчя) фотаю, шоб красіво і ясно все було, але не купують))) а фігні всякої, шо тік вже на мусорку викидать, то продала дуже багато!
я никогда не покупаю вещи, которые одеты. лучше указывайте размеры с сантиметровой лентой.

вот сейчас листаю сапоги. и вот на***а мне такая раскоряка , что она показывает сидя раздетая? https://www.olx.ua/d/obyavlenie/botforti-sapozhki-...
boringmovie• 04 декабря 2022
Ответ дляНеваляшкина

у мене і на тілі (перед, бік, зад), ще й окремо з лінійкою фотки є. і близько сама тканина і ярличок зі складом. максимально інформативні фотки.
автор Ума Палата • 04 декабря 2022
Ответ дляНеваляшкина

Нічого собі, а дівчина досить пластична і гнучка. Зате ви звернули увагу.😄
автор Ума Палата • 04 декабря 2022
Ответ дляНеваляшкина

Була б я струнка така, теж би мабуть фоткала на собі, але за час війни +6 , вчора вдягла сукню, щоб на собі сфотографувати, а я як поросятко. Одразу передумала, сфоткала на білому фоні і все 😃
Неваляшкина• 04 декабря 2022
Ответ дляУма Палата
а потом жалуются, почему непристойности пишут или на свидание зовут, если ’я продаю вещь’
если продаешь вещь, то вещь, а не это все