ЛеньГуглить_правда• 04 декабря 2022

Лист з податкової

Шановні бухгалтери,підкажіть будь ласка.
Закрила ФОП 2 група 28 серпня 2021 року,отримала витяг з реєстру,зробила звірку,все сплатила,боргів не було,подала ліквідаційний звіт,питань з боку податкової не було,пройшов рік і 3 місяці,чоловік каже прийшов лист з податкової....я і так вже сиджу на серцевиз краплях з початку війни і тут ще це...в нашій країні нажаль податкова -це каральний орган,нічого хорошого не чекаю,хоча по електронному кабінету нема ніяких боргів,штрафів,пені...власне моє питання:що вони від мене хочуть і чи можуть вони під час військового стану щось перевіряти і штрафувати і якщо так,то за який період часу?
Творческий типаж• 04 декабря 2022
Так в листі що?
Закриття в Мін’юсті ніяк не значить зняття з обліку в податковій
І закрилися ви до війни, тому і перевіряють все

Марина.81• 04 декабря 2022
За попередні періоди (до війни) - можуть. Прикрипіть лист без особових даних
Женщинас• 04 декабря 2022
Чому люди люблять передчасно себе накручувати? Може там взагалі інфо не по ФОПу вашому.
Анонимус Я• 04 декабря 2022
А лист прочитали?
Творческий типаж• 04 декабря 2022
Ще автор. З початку ковіду всі терміни давності зупинені. Тому можуть навіть 2017 рік перевіряти досі
А по єсв взагалі не існує термінів давності
Заикальница• 04 декабря 2022
Так а що в листі?
автор ЛеньГуглить_правда • 04 декабря 2022
Ответ дляЖенщинас
Так,я постійно себе накручую,такий тип нервової системи,а війна взагалі вибила почву з під ніг
Ответ дляЗаикальница
Так а що в листі?
В тому то і справп,що прийшло повідомлення забрати лист на пошті,я його ще не бачила
Yuliya 17• 04 декабря 2022
Може податок на нерухомість?

Ответ дляАнонимус Я
А лист прочитали?
Ще ні,чоловік без мене не забере
Творческий типаж• 04 декабря 2022
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Так там все, що завгодно може бути.
Чому ви вирішили, що це по фоп?
как тебе такое илон маск• 04 декабря 2022
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Ну так заберите, там может быть все что угодно и даже не связанное с вашим ФОП
parele• 04 декабря 2022
Ответ дляЛеньГуглить_правда
А чего нервничаете раньше времени?
Ответ дляYuliya 17
Може податок на нерухомість?
Так наче ж його відмінили на час війни,раніше так отримувала,але він приходив у червні і в кабінеті нічого нема
Kvitkaliliia• 04 декабря 2022
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Чоловіку прийшов минулого тижня лист, в ньому квитанції на сплату податку на землю
Карусель-весель• 04 декабря 2022
Мені податок на нерухомість прийшов з листом нещодавно. Податківці теж по Польщам сидять, а ті, хто залишився і не встигають. Не переймайтеся
Творческий типаж• 04 декабря 2022
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Де ви прочитали, що його відмінили?
Відмінили тільки для юр осіб і то не на весь час війни і не по всій Україні
Творческий типаж• 04 декабря 2022
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Так в кабінеті немає, бо ще не час нарахувань.
В кінці року нарахують
Горизонтальный самовар• 04 декабря 2022
Фактичну перевірку перед закриттям ФОП пройшли? Тоді вже нічого бути не може!

Творческий типаж• 04 декабря 2022
Ответ дляГоризонтальный самовар
Якщо автор закривається в Києві, наприклад. То цієї перевірки навіть рік і більше можна чекати. Інспекторів мало, фопів на закриття багато.
Горизонтальный самовар• 04 декабря 2022
Податок на нерухомість і землю відмінили лише для окупованих областей. Інші сплачують. В кабінеті цифри появляться після отримання листа (і то, не відразу), або його повернення без отримання. То краще отримати.
Творческий типаж• 04 декабря 2022
Ответ дляГоризонтальный самовар
Цифри в будь якому випадку з’являться в кабінеті. Отримає автор лист чи ні.
Сплатити все одно доведеться з листом чи без
Деяким ці листи з вимогою оплати не приходять взагалі
Куда_бежать• 04 декабря 2022
Чесно кажучи я дивуюсь таким панікерам.Ніколи не забуду як прийшла в податкову жінка з підмогою і буйно розповідала як в неї через інспектора молоко в грудях пропало бо лист прийшов .Тобто вона на повному серйозі звинувачувала в тому що її немовля тепер мусить їсти суміш.
Дуболом• 04 декабря 2022
Так а пишут что ?
Творческий типаж• 04 декабря 2022
Ответ дляДуболом
Так а пишут что ?
Та автор ще не знає. Бо лист ще на пошті
Дуболом• 04 декабря 2022
Ответ дляТворческий типаж
Прочитала уже . Сама придумала , сама испугалась ...
Магиня• 04 декабря 2022
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Сколько у вас метров квартира/дом? Сейчас всем пришли квитанции на оплату лишних метров
Магиня• 04 декабря 2022
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Не отменили. Я как раз сегодня оплатила
Магиня• 04 декабря 2022
Ответ дляКуда_бежать
И она в это свято верит. Еще и проклинать всю жизнь будет
Заикальница• 04 декабря 2022
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Ааа. Ну уявляю відчуття. У нас листи з таких органів зазвичай означають не приємні сюрпризи