Девочки, где есть недорогие гирлянды шторки на usb, может кто где видел.
Дивіться також в АТБ та Червоному маркеті, Аврорі. Ринки з розкладками.
У мене була гірлянда кінський хвіст із 10 ниток по 20 ламп, але її затягнув пилосос і залишилась робочою одна нитка. Так сама гірлянда електрична, але у неї було з‘єднання зі штекером і я знайшла до неї сумісний перехідник з юсб і тепер вона працює від Юсб