Аноним Советчик• 04 декабря 2022
Не заплатив назад
От я дура!
Прокатала 200 гривень, от якби в мене їх з собою не було, щоб тоді?іди з одного району в інший пішком?
Якщо що назустрічі наполягав він, я сказала тільки якщо просто познайомитися
Апель-синка• 05 декабря 2022
Ответ дляВытворунка
Ну теперь объясняйте девушке что за серебряный век
Так то ж Богдан должен был объяснить.
Шо, не объяснил?
Вытворунка• 05 декабря 2022
Ответ дляКондуктор автобуса
так все молодые этого хотят, он автора ни в чем не обманывал когда пригласил для быстрого необязывающего секса в бусике))
Ага. За проститутку платить надо. Эта так приехала. Могла б и дать))
ksusha1155• 05 декабря 2022
Ответ дляМоя улюблена страшко
А її хтось кликав у кав´ярню?
Хай сама ставить умови. Треба вчитися.
Кокосиха• 05 декабря 2022
Ответ дляАноним Советчик
Ми перед цим домовилися,що то просто зустріч знайомство.
Ви оце на СЗ знайшли?
ИзЮмрудная• 05 декабря 2022
Если негде посидеть, кроме машины, тогда думаю и вообще встречаться не нужно, это не серьезно. Я вот и дома могу так посидеть. Следующий раз не идите на такие свидания.
Плюшевая дыба• 05 декабря 2022
я думала топ жлобства это морозный парк, оказалось есть такие изворотливые, что придумали свидание в бусике, это тот же парк только с сидениями, где можно сразу перепихнуться. видать прогресс таки не стоит на месте
Блондинка в Законе• 05 декабря 2022
Ответ дляАноним Советчик
А що мені себе похорони в 22 роки?
Трішечки прискіпливіше обирайте кандидатів. Ніяких виїздів, кажіть, де ви живете, хай запрошує в кафе у вашому районі. Це просто. Не розумію, чому ви до нього поїхали. І додому б пішли, якби батьків не було?
Пушап Ми• 05 декабря 2022
Ответ дляАноним Советчик
Він???
Ну и що ви хотіди від пітуха, який фоткає себе в дзеркала в туалетах, ще й потім ті фото викладає? Фу.
Самоучка• 05 декабря 2022
Ответ дляАноним Советчик
Таксі оплатив тільки до нього!
Правильно сделал
Плюшевая дыба• 05 декабря 2022
Ответ дляПушап Ми
тоже таких шлю мимо. можно селфи сделать простое для сз, но вот это фото в туалете взрослого мужика
Аноним Секретарь• 05 декабря 2022
Ответ дляАноним Советчик
Таксі оплатив тільки до нього!
Значит, не понравилась
Скромняшка• 05 декабря 2022
Ответ дляАноним Советчик
Таксі оплатив тільки до нього!
Пипець
Не мужик
Фигура мечты• 05 декабря 2022
Ответ дляМоська-слон
Для чого їхати до когось на першу зустріч в бус?
В місті нема кав´ярень?
Скільки вам років?
В місті нема кав´ярень?
Скільки вам років?
Здесь постоянные темы, что у женщин тоже потребности и только продажные ждут подарков, ухаживаний, а они любят секс и их оргазм дороже пожарков, романтики .
Вумна вутка• 05 декабря 2022
Автор, Вам це ще дешево обійшлось, тут одна збиралась 1000 позичити щоб поїхати
Фигура мечты• 05 декабря 2022
Ответ дляПлюшевая дыба
Бусик, который даже забрать даму не может.
Наша взяла• 05 декабря 2022
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Побачення в бусіке біля дому... вас це ніяк не шокувало?
И родители в окно наблюдали за свиданием, чтоб кавалер бус не угнал
Наша взяла• 05 декабря 2022
Ответ дляКукарачка
Автор, не молчите, пообщайтесь с нами) это самая интригующая тема дня.
Вы с ним давно общаетесь? Сколько вам лет? Почему согласились именно на это свидание? Чем кавалера не устроила кофейня?
И где вы живете в Киеве, что негде чаю попить?
Все! Сенодня уже Советчицу можно не читать! Эта тема сделала мой день на сегодня
Спасибо за хорошее настроение с утра!
Наша взяла• 05 декабря 2022
Ответ длязахідний_діалект
Скоріше ж жінкою
Вообще рисковый чувак. Под окнами устраивать свидание в бусе с любовницей
Наша взяла• 05 декабря 2022
Ответ дляЛеди_в_ночи
Це часом не на оболоні? Вова?
Вы тоже ездили к нему на свидание?
Наша взяла• 05 декабря 2022
Ответ дляАноним Советчик
Ні на теремки їхала
Ещё и через весь Киев)))
Наша взяла• 05 декабря 2022
Ответ дляСекс-Бомба
Ой ну это уже романтика и полное сближение))до этого ещё дойти нужно

Наша взяла• 05 декабря 2022
Ответ дляБюст Березуцкого
Я також ходила на таке побачення…. Жлоб повний. Живе з батьками хоча йому вже достатньо років жити окремо. Якщо це той про кого я думаю, то я вам дуже співчуваю. Коли мені було холодно (в платті) я попросила його курточку, на що він сказав, що сам замерзне(((((
Расскажите пожалуйста что было дальше)))
Кто-нибудь дал Богдану?
Кундалини• 05 декабря 2022
Ответ дляАноним Советчик
Я його попередила перед цим,що спати з ним не збираюсь,то навіщо було обіцяти оплату в дві сторони?

Он надеялся, что вы передумаете, когда его увидите). И вообще он балабол
Наша взяла• 05 декабря 2022
Ответ дляБорисфенка
Феєрична тема! Змерзла в ванні, але дочитала всі сторінки.
А де автор збиралася попити кави - в бусі, Богдан мав її в термосі принести?
І окремо - а що, в Києві зовсім не працюють кав´ярні і транспорт, але таксі їздить справно?
Спасибо автору за тему, посмеялась)
Зато не про войну....
Леди_в_ночи• 05 декабря 2022
Ответ дляНаша взяла
Вы тоже ездили к нему на свидание?
Не довелося, але є там один вова, водить дівчат у свою колимагу, живе з батьками і не женится ніяк
Безпринципная• 05 декабря 2022
Ответ дляАноним Советчик
Він не попереджав про такі розклади,а для мене це останні гроші,я трошки в шоці бо могла дитині чи собі щось купити поїсти
Блін, автор. Не треба було на таке погоджуватись, але сталося як сталося. Хай це Вам буде наукою і таке більше не повториться. Цінуйте себе. Ви у себе одна.
СМСница• 05 декабря 2022
Ответ дляМоя улюблена страшко
Ну не скажіть, вночі зимою таки краще в бусі, там хоч пічка є)
краще вже вдома сидіти, ніж на такі побачення їздити))
в бусі з чоловіком можна, коли вдома немає де усамітнитись, а перше побачення...їхати на таксі в бусік, як таке взагалі можливо?)))
КартаБезКомиссий• 05 декабря 2022
Ответ дляАноним Советчик
Обоже, ще й дитина 😱