Аноним Советчик• 04 декабря 2022
Не заплатив назад
От я дура!
Прокатала 200 гривень, от якби в мене їх з собою не було, щоб тоді?іди з одного району в інший пішком?
Якщо що назустрічі наполягав він, я сказала тільки якщо просто познайомитися
КонФФетОшка• 05 декабря 2022
Да, тема - огонь. Я когда-то так по неопытности 2 раза к кавалеру на стрелку в ресторан и обратно на такси поехала за свой счет. Наука как не нужно себя вести. Полно неликвида отсеивалось сразу кто не думал как мне будет удобно встречаться с ними и как я буду добираться на встречу. Поехать и посидеть в бусике - надо и правда себя не уважать на такую встречу с отсутствием программы. Автор, ничего, опыт приходит с ошибками. Вы живы-здоровы и это главное. Научитесь себя уважать и озвучивать прямо сценарии встреч, которые Вам интересны. Поотсеивается неликвид нищебродный и хитроягодичный, и останутся адекватные мужчины, пригодные для отношений.
Русалка на ветвях• 05 декабря 2022
Ответ дляАноним Советчик
До речі каву не взяв він.
Я трошки в шоці з цього всього.
не робіть так більше з собою
Примарочка• 05 декабря 2022
Ответ дляПропеллер на 6 персон
Згадала своє саме стрьомне побачення. Я студентка, запросив мене на каву син декана, відмовляти я не наважилася. Пару годин одягалася, переміряла речі всієї секції, намарафетилася, гарно виглядала, думала в яке ж місце він мене поведе. Повів в кіоск типу ’Кулинічі’, замовив мені каву собі нічого. Я була в дикому шоці і це було помітно. Тому мій кавалєр вирішив розрядити обстановку анекдотом. ’ Спускаються Гена і Чебурашка в підвал. Чебурашка говорить: обережно, Гена, тут слизькі ступень-пень-пень-пеньки. А Гена відповідає: деякую, Чем-бум-бум-рашка’. Боже, дівчата, я сміялася як божевільна, я думала гірше ідіотського побачення нічого бути не може. Виявилося може: ідіотський анекдот на цьому побаченні. Хлопцю було десь 22 роки, на останньому курсі вже був.
Ну немав хлопець грошей на інший заклад але каву вам взяв
А це зовсім інше...
Фрикаделька• 05 декабря 2022
Ответ дляАноним Советчик
Так
А почему в кафе не договорились встретиться?
Пишущаяся• 05 декабря 2022
Ответ дляПримарочка
А це зовсім інше...
Ну пошёл бы заработал, а пригласил бы на следующий день.
Пропеллер на 6 персон• 05 декабря 2022
Ответ дляПримарочка
А це зовсім інше...
То в парк би запросив. Я від тої кави лише для мене ніяковіла просто безмежно, краще б не брав зовсім і запросив в якесь іншемісце. Бо якщо хлопець запрошує разом випити кави, то я думала ми її таки будемо разом пити.
Пишущаяся• 05 декабря 2022
Ответ дляФрикаделька
Потому что Богдану невыгодно каждую в кафе водить, они и так в бусе дают.
Пропеллер на 6 персон• 05 декабря 2022
Ответ дляБарабан для взрослых
Ну вот видите, столько лет прошло а вы помните))
Меня вот вчера на железную дорогу приглашали на первое свидание.
Камни собирать
Розкажіть. Для чого каміння? Просто не уявляю. Скільки років ухОжору?
На паровозе• 05 декабря 2022
Ответ дляБарабан для взрослых
Камни собирать
А почему камни? Логичнее бы монетки тогда уже. Вроде как их кладут на рельсы, а потом смотрят, какие они расплющенные после поезда
Тарабарщина• 05 декабря 2022
Ответ дляМоська-слон
Ви їхали до нього, щоб в бусі посидіти?
Чого він не міг приїхати?
Бо в нього кофе и бус.
Как этот в Киеве)))
Госпожа Белладонна• 05 декабря 2022
Ответ дляАноним Советчик
Так,він і ще пропонував інтим

Дивна ви, треба було одразу погоджуватись, а тепер вже комендантська година
сидіть тепер і сумуйте одна
Котенок аки рысь• 05 декабря 2022
Пробачте, але я навіть не знаю хто з вас більше дно.
Сподіваюсь вам ззараз буде за себе соромно рівно настільки, що ви надалі головою думати навчитеся.
Регионщица• 05 декабря 2022
Ну если он оплатил за такси 150 грн, почему вы не могли встретиться хотя бы на кофе где-то типа львовская кафейня. Я не знаю ск сейчас кофе стоит и в каком вы городе
Но почему не в норм месте. Те же деньги
Госпожа Белладонна• 05 декабря 2022
Ответ дляАноним Советчик
Що ясно?
Чому не заплатив назад?
Бо інтимну не було
чому це він повинен просто так платити? Може йому батьки не дозволяють за дівчат платити!
ну, треба ж совість мати!
Пропеллер на 6 персон• 05 декабря 2022
Ответ дляРегионщица
Но почему не в норм месте. Те же деньги
Бо в Львівській кав´ярні інтиму Богдану б точно не обломилося. І ще незрозуміло що дівчина замовить. А так все чітко : таксі, пристрасний секс в бусі ( чому це слово в мене асоціюється з жовтою маршруткою ’Рута’?). І ніяких переплат.
Аноним Завхоз• 05 декабря 2022
Больше так делать не надо.Ехать самой тоже.Пусть они едут к Вам,чтобы не могли экономить на обратной дороге)
Сижу_и_плачу• 05 декабря 2022
Ответ дляАноним Советчик
Що ясно?
Чому не заплатив назад?
Бо, він розраховував на інше, а так, так само шкодує за своїми 150 грн. як і Ви за своїми 175 грн.
Регионщица• 05 декабря 2022
Ответ дляПропеллер на 6 персон
Ну понятно. Просто интересно почему автор не предложила такой вариант, а если предложила то какую отсадку он сказал.
Любимка-анонимка• 05 декабря 2022
Ответ дляРегионщица
Но почему не в норм месте. Те же деньги
Ну ви смішна, як думаєте- чому?
Регионщица• 05 декабря 2022
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Ну ви смішна, як думаєте- чому?
Да я уже выше как раз ответила. Понимаю я. Но какая у него отмазка интересно
Пропеллер на 6 персон• 05 декабря 2022
Ответ дляСижу_и_плачу
І тільки власник буса ні про що не шкодує, бо не зна, що його карета ввечері перетворюється на кав´ярню-мотель.
Любимка-анонимка• 05 декабря 2022
Ответ дляРегионщица
Автор нічого не пише, мені теж дуже цікаво на що вона розраховувала після його повідомлення і для чого туди поїхала
Пропеллер на 6 персон• 05 декабря 2022
Ответ дляЛюбимка-анонимка
А мені хочеться знати який в Богдана бус, чи не соромно його людям показувати.
Борисфенка• 05 декабря 2022
Феєрична тема! Змерзла в ванні, але дочитала всі сторінки.
А де автор збиралася попити кави - в бусі, Богдан мав її в термосі принести?
І окремо - а що, в Києві зовсім не працюють кав´ярні і транспорт, але таксі їздить справно?
Моя улюблена страшко• 05 декабря 2022
Ответ дляЗамыленная
Ну так буде вам наука не їздити самій до жонихів)))
Тут не згодна. Якшо жоних ще зовсім незнайомий, я б до нього в машину не сідала.
БезВзяток• 05 декабря 2022
Ой, дівчата, не було порадниці 20 років тому, яка я була безпорадна і одинока, на які побачення їздила, добре, що хоч на маньяка не потрапила, а вважала себе розсудливою, розумною і відповідальною. Але коли тобі 25 і тобі так погано одній, що світ немилий, то самооцінка твоя на «0», ти кидаєшся куди завгодно і це страшно.
Замыленная• 05 декабря 2022
Ответ дляМоя улюблена страшко
Так звмчайно
По нормальному він мав приїхати та піти до кафе чи кав’ярні
Сідати до незнайомця то взагалі така собі ідея
Замыленная• 05 декабря 2022
Ответ дляБезВзяток
То нащо кидатись?)))
Апель-синка• 05 декабря 2022
Ответ дляАноним Советчик
Бо в мене на районі немає де посидіти
В смысле нет буса, чтобы в нём посидеть?