Вопрос в заголовке!
Почему нужно что-то доказывать, убеждать, демотивировать в чём-то?
Ну вот вам не пох…? Только честно.
cherkashka@i.ua• 04 декабря 2022
Ответ дляanabelia
Іноді чоловік не розуміє. Як моїй знайомій казав чоловік, ти побігай місяць-втягнешся. Вона два міс. пробігала-не втягнулася, кинула це заняття з великим задоволенням.
Молодець, якщо вона була нещасна на тіх пробіжках, то туди їм і дорога
Ответ дляcherkashka@i.ua
Кожного ранку ламала себе, як на каторгу. У кожного своя емоційна складова, для ефективного схуднення треба сильне бажання своє власне, щоб ніхто не заважав смаколиками поряд і улюблена активність. Останнього дуже часто не вистачає, бо після роботи нема сил або часу або грошей і вже нічого не хочеться.
Мій чоловік теж поради дає, типу поїж зігрієшся, я поїла-не зігрілася. Ходи без шапки, загартовуйся, пару разів захворіла-вже не радить. Або присідай, зігрієшся. Кажу, скільки-20. Присіла, не зігрілася, він-ну значить більше треба. Ага тот мені нема чого робити присідати кожну годину. Чоловік зігрівається в моменті. У нього все в енергію, у мене в запаси:)
Ответ дляФеяДлинноногая
Ну вот вам не пох…? Только честно.
Зачем тогда создавать темы? Особенно, когда люди просят - сос, помогите.
Объясняешь на пальцах - вы едите ровно на свой вес. Не хотят слушать, хотят найти волшебные продукты, чтобы есть и не толстеть.