100%• 05 декабря 2022
Дуже негарний профіль? Ваша думка
Карамелька• 05 декабря 2022
Ответ дляВишневий цвіт
В неї ситуація інша - в 19 років заміж вийшла, син, донька, чоловік пилинки здуває. Робота нормальна. Все в неї гуд. Зовнішність то жах, але ні її, ні її чоловіка та зовнішність не парить)))
Знову спывпадіння) Мені 43, в мене шлюбу 19р, троє дітей студентів, улюблена робота і влаштоване життя. Це не відкидає мою непривабливість, просто я здавна вчила мови і була налаштована на професію. Самооцінка нормальна наче. Для чоловіків невидимка, але це і вивільняє енергію для інших сфер
ГейСюда• 05 декабря 2022
Ответ дляКарамелька
Не такая уж и невидимка если замужем.
Карамелька• 05 декабря 2022
Ответ дляГейСюда
Не такая уж и невидимка если замужем.
Взагалі, в мене є версія, що доволі егоїстичний характер відштовхував основну масу) Ну і я важка людина, люблю, щоб по моєму було все, люблю комфорт. Батьки казали, ніхто не буде тебе терпіти. Ну, так і є. Крім одного, що терпить