Г@Л@В@ломка• 06 декабря 2022

Чи зручний ромпер на кнопках внизу? Чи «піддуває»?

Я так зрозуміла шо потрібно піддівати ще шось на ніжки щоб тепло було?
Кредитная• 06 декабря 2022
Якщо не будете саджати дитину на вентилятор, то нічого не піддуватиме

Пацака-задирака• 06 декабря 2022
Мені такі більше подобаються ніж ті, що на блисківці.
За піддівати не скажу
Там, де я, відносно тепло. Максимум, що одягаю додатково бодик на короткий і беру ковдрочку.
Якщо надворі холодно і я беру схожий як верхній одяг, у них кнопки не до самого низу, тому там не піддуває, під низ одягаю дитину у бодик і штани
Пугачиха• 06 декабря 2022
Нічого не піддуває
Це самий зручний одяг до 2 років