Вилами по воде• 06 декабря 2022

Я такого снігопаду ще не бачила. Норвегія

Ми їздимо до школи о 8 ранку і в цей час ще темно. Вчора ввечері почався сніг, йшов всю ніч і зранку теж. Такі великі хлопья палали, це щось.
Їдеш в авто, темно, куча снігу, хоч його прибирають спец машиною, а ці величезні хлопья прямо в лобєшнік автівки. Нам їхать до нашого містечка 8 км. Було страшно, я хотіла зупинити авто і вийти з неї)
Але зараз така казка )
КарамбОлька• 06 декабря 2022
Выступаю Я.• 06 декабря 2022
Ответ дляВилами по воде
Не хотіла вас образити.
Пишу свої відчуття на даний момент, ми якраз приїхали додому
Спасибо, я рада посмотреть тему про красоту и расслабиться не много, переключиться.)
Тётушка Лошадь• 06 декабря 2022
Ответ дляNa kablukah
Приезжайте,у нас большой дом)
И камин
Может к этому времени все закончится,и поедем обратно в Украину вместе
Оу, спасибо
Это так приятно и неожиданно!
Красотка Дениза• 06 декабря 2022
Ответ дляСовбез
А не хочете запитати від чого люди в Україні страждають???
Вот зачем такие люди? Вы уже поняли о чем тема,если вас так тригерит,уйдите,нет,вы сидите 2-ю страницу пыхаете злобищей.
Я в Мариуполе мечтала и надеялась,что в остальной Украине все по прежнему, только эта мысль и поддерживала. Если б я думала,что вот нас бросили,горите и все огнем,с ума бы сошла.
Автор,спасибо за красивые фото и сказку. Тоже зиму только на картинках и из окошка люблю)
Дело было давно• 06 декабря 2022
Очень красиво! Но в Украине можно увидеть все страны мира - в Карпатах Норвегию, в Крыму Испанию, в центре - Франция и Германия ….
Ласунка• 06 декабря 2022
Гарно
ПотеряласЯ Я...• 07 декабря 2022
Ответ дляЧто-то не спится
та ну, тож не Норвегія, люди не бачили снігу у лісі)))
Херсон - степной регион. Откуда там лес?
Снегопадка• 07 декабря 2022
Ответ дляБармалеина
Стокгольм 19.11
Тепер сніг обіцяють на п´ятницю, чекаємо.
Ми теж тут. Сподіваємось, що сніг таки буде. Але холодно дуже.
Железобетон• 07 декабря 2022
Брррр🥶 лучше уж дома , в Украине, чем в такой мерзлоте
Ручки-Крючки• 07 декабря 2022
Ответ дляСовбез
Хочемо запитати Вас від чого Ви зла така, аж позеленіла?
Ручки-Крючки• 07 декабря 2022
Ответ дляСнегопадка
а температура яка?
Снегопадка• 07 декабря 2022
Ответ дляРучки-Крючки
а температура яка?
-3 було. Небагато, але тут дуже різке повітря. Клімат мабуть такий. Плюс багато водойм навкруги. Якщо вітер, то голову знімає. Якщо холод, то такий, знаєте, одразу до кісток пробирає.
Единая страна!• 07 декабря 2022
Ответ дляСовбез
Вам погано?
Ручки-Крючки• 07 декабря 2022
Ответ дляСнегопадка
Це капец. Я мерзлячка, то в таку погоду взагалі не уявляю як потрібно вдягатись, щоб не змерзнути)
Распутница• 07 декабря 2022
Ответ дляБачу_майбутнє
Скандинавія чарівна.І все в ній прекрасно.Але картинки одне,а жити там-інше. Я в Осло, в серпні, в 2-х куртках ходила, точно не моє.
В якому році? Бо 2022 в Осло в серпні ми купалися в морі багато разів, і біля Оперного, і їздили на острови на паромі. Не було такого холоду. Ну хіба що який день-два коли дощило
Снегопадка• 07 декабря 2022
Ответ дляРучки-Крючки
Я як приїхала сюди, то всю весну дули вітри і ми з дітьми постійно хворіли по кругу, вуха боліли. Я думала все, капєц, не витримаю тут. Але літо було нормальне, осінь теж більш менш. А зима є зима) Хоча сусіди сміються, шо я перелякана, мовляв, зима приблизно така як в Україні. От на півночі- там так, гірше) Але мені холодно) Стосовно одягу, то тут два типи людей- або закутані з ніг до голови, в угах, шапках і т.д., або розстебнуте пальтечко, без шапки, можуть бути голі щиколотки) Багато хто спортом займається, то кофта-куртка, шорти і погнали) Бррр
Na kablukah• 07 декабря 2022
Ответ дляВыступаю Я.
мега красиво!) согласна.
Как сказка.)
Да,у нас ещё окна дома выходят на фьорд -вообще бомбически красиво.
Обожаю и снег и воду.
Природа здесь стоящая
ЛисАпедная• 07 декабря 2022
Ответ дляPORKA
Покажу минулорічні фото. Сподіваюсь цього року погода буде такою, щоб нашим хлопцям було якнайкраще. Не хочу зими і морозів.
Я також так загадую , щоб не було снігу на фронті, а тут у мене в маленькому містечку нехай випадає , бо я обожнюю сніг ))💛💙
Na kablukah• 07 декабря 2022
Ответ дляЖелезобетон
Плюс четыре при таком снегопаде -это мерзлота?)
Incol• 07 декабря 2022
Ответ дляNa kablukah
Обожаю и снег и воду.
Природа здесь стоящая
Давайте й нам тоі краси з Вашого вікна. Потрібно ж мати маленькі радощі.
Швидка Настя• 07 декабря 2022
У нас,в Карпатах майже завжди так
natapri• 07 декабря 2022
Ответ дляАкварель 38
Удалено администрацией...
Ну это просто фото природы, человек поделился
Молчавочка• 07 декабря 2022
Гарно, але я на фото чорта якогось розгледіла, це одна я бачу? Пора спати😱
Na kablukah• 07 декабря 2022
Ответ дляIncol
Утром сфоткаю, сейчас совсем темно уже.
Пока посмотрите на эту красоту)
natapri• 07 декабря 2022
Ответ дляСовбез
Гадаєте що автор не знає, якщо в неї батьки в Херсоні, а брат в ЗСУ?
natapri• 07 декабря 2022
Ответ дляМолчавочка
Це голова дракона
Молчавочка• 07 декабря 2022
Ответ дляnatapri
Це голова дракона
А що це за дракон? Цікаво. Природнім чи штучним чином зроблений?
А я женатая• 07 декабря 2022
Ответ дляСовбез
от зависти, неумения радоваться за других и ужасе, что кто-то говорит о себе, а не о них?
Распутница• 07 декабря 2022
Ответ дляЖелезобетон
Прогноз на сегодня. Северо -запад центральной Норвегии.
Шопингмонстр• 07 декабря 2022
Луганская область. Декабрь прошлого года