Русалка на ветвях• 07 декабря 2022
Блін, намагалася втримати власні кордони, а відчуваю наче мене об*рали
Ходжу після операції до лікаря - то до нього особисто, то до одного з 2 його колег. Приватна клініка.
Майже кожного разу як призначено прийом, а і бігаю туди кожні 3-4 дні - це втрачений день: переносять часи візиту, завчасно оговорені, інколи чекаю своєї черги гдину, можуть призначити просто перев´язку, а по факту - треба залишитися, щоб підійшов другий колега вас теж поглянува і його також треба чекати.
Або взагалі приїздила зранку - а мені кажуть - приїдьте че й ввечері, щось там ще треба зробити.
Тобто реально з 10+ візитів половину я точно ось так втрачала час.
І от вчора протримали мене цілий день в клініці знову, наступний візит призначили на п´ятницю. Я після повернення додому пишу - Петро Петрович, чи можна мені у п´ятницю призначити контретний час, бо маю окрім вас важливу зустріч. До час можу або зранку до .., або ввечері після ...
У відповідь мене відчитали, що вчорашня затримка це все через мене і мою пробему, бо бач воно не так заживає, а я невдячна і все таке.
Як ви ось такі неприємні моменти вирішуєте?
Гидроусилитель руля• 07 декабря 2022
Капец... Не приятно очень. Даже не знаю что вам посоветовать потому что я, как лох педальный, ходила бы молча и молча злилась(((
Бентливуман• 07 декабря 2022
Встала и ушла как не могу ждать, перенесут на следующий раз либо к другому доктору. Если не спешу могу подождать.
західний_діалект• 07 декабря 2022
Жесть какая-то. А есть возможность уйти в другую клин ку или к другому доктору?
Русалка на ветвях
• 07 декабря 2022
Ответ длязахідний_діалект
Немає на жаль( Змушена буду аж до заживлення з ними контактувати((
Зазвичай я просто йду, нічого нікому не доводячі, але зараз не та ситація ..
західний_діалект• 07 декабря 2022
Ответ дляРусалка на ветвях
А пойти к заведующему?
Деньги уже все заплатили?
Русалка на ветвях
• 07 декабря 2022
Ответ длязахідний_діалект
А пойти к заведующему?
Деньги уже все заплатили?
Ось відчитав мене сьогодні безпосередньо власник клініки. І так., операція була ’усе включено’, в тому числі післяопераційне спостереження. Ніхто вже нічого не поверне(
Коленная ложечка• 07 декабря 2022
Клініка приватна? Котактуйте з адміністратором. Пишіть відгуки всюди з описом ситуації. Зазвичай це змушує протверезіти
Оловянный_Прагматик• 07 декабря 2022
Ответ дляРусалка на ветвях
Вы пластику делали?
Русалка на ветвях
• 07 декабря 2022
Ответ дляДама_с_коготками
А як це приватна клініка і не призначає час? Вперше чую таке
Ну ось так. Вчора наприклад було завчасно призначено на 10.30, о 9:00 написали - приїздіть на 12 00, фактично прийняли о 14:00 і потім ще чекала дві години на іншого лікаря.
Коленная ложечка• 07 декабря 2022
Ответ дляРусалка на ветвях
У Вас договір є? Читайте, що там про такі ситуації сказано
Кнопкотык• 07 декабря 2022
Мою маму в мае оперировали ТРИЖДЫ по причине, что плохо заживала рана после аппендицита. Так что на вашем месте я бы расставила приоритеты. Я все понимаю. Но, уаерена, они там не водку в ординаторской пили.
Русалка на ветвях
• 07 декабря 2022
Ответ дляКоленная ложечка
Про перенесення прийомів там точно нічого немає)
Русалка на ветвях
• 07 декабря 2022
Ответ дляКнопкотык
Мене теж вчора прооперували позапланово в третій раз.
І так, в моїх приоритетах також вийти з ситауії живою та здоровою.
Але ж питання було не про це, а про те, як і себе не образити, і з лікарем не лаятися.
Вумна вутка• 07 декабря 2022
Змінити клініку. Написати цій клініці та лікарям відгук. Звернутися зі скаргою, якщо така опція є.
Ви ніяк не домовитися, вам прямо сказали, що ваша ситуація їх напружує, тому вас й футболять.
Кнопкотык• 07 декабря 2022
Ответ дляРусалка на ветвях
Знаете, когда маму привезли в операционную, и мы не знали, вытянет ли она, мы готовы были ждать сколько надо. И сейчас тоде. Лишь бы не упустили чего важного. Надо чтоб два посмотрели- будем ждать двоих. Надо- троих. Автор, настраивайтесь на выздоровление♥️.
Не стоит делать себе и им нервы.
Госпожа Белладонна• 07 декабря 2022
Ответ дляРусалка на ветвях
Те що стосується здоров‘я неможливо передбачити. Не нервуйте, попийте магній.
Коленная ложечка• 07 декабря 2022
Ответ дляРусалка на ветвях
У всіх є стандарти та протоколи роботи. Дві години чекати, якщо це не форсмажор- не ок. Якщо Ви не хочете втрачати гроші, то гаразд, продовжуйте бути в цій клініці. Але для чого тоді створювати тему? Пожалітися просто? Якщо так, то мені шкода.
Вас вже там за тряпочку вважають, бо Ви погодилися на таке ставлення давно, а тут права качати почали (з точки зору клініки). Або прийміть це і мовчіть і далі, або, блін, підніміть голову і усвідомте, що Ви сплатили за певні послуги і певний сервіс і маєте право його отримати. І іноді у випадку таких дивних клінік, для того треба таки відкривати рота та відстоювати свої права. Цікаво, якщо в магазині Вам здачу кидають в куток на підлогу або консультант вичитує за те, що Ви інший розмір на примірку попросили, Ви теж на це погоджуєтесь? Сумніваюсь. Так і тут. Ви везете, на Вас їдуть.
На границе• 07 декабря 2022
В ситуації з лікарями, лікарнями ( з приватними також) - я все таки чекаю, скільки треба,але постійно про себе нагадую (щоб не забули), і коли до мене черга надходить, то питаю максимально все що хотіла і треба. Бо в лікарнях часто буває, що якийсь екстрений випадок, або пацієнту треба було більше уваги. Якщо вам роблять додаткові процедури, щоб було якнайкраще- то краще чекайте. Я так розумію, що ви будете ходити туди не все життя, а поки заживе все
Ищу Аленя• 07 декабря 2022
Ответ дляРусалка на ветвях
Ого, тут что то не то. Во первых почему уже несколько раз оперировали? Это же не по вашей вине! А по поводу постоянных переносов времени, нужно открывать рот и ругаться. Полное неуважение к пациенту. Тем более частная клиника. Автор, не молчите, а требуйте прием сразу как пришли, никаких переносов.
Бабушка мороз• 07 декабря 2022
Ответ дляРусалка на ветвях
Если вам пришлось делать внеплановую операцию, то вполне логично почему вас хотели показать другим специалистам, у которых тоже были свои дела. Если бы все шло по плану, то перевязка и домой. Никто же не ждёт консилиумом, что прийдёт пациент на перевязку, а там может возникнуть проблема.
svetikmolcha• 07 декабря 2022
Ответ дляПуки-куки
Пожалуйтесь заведующему. За ваши деньги это ненормально.
Капец. И это частная клиника:-((
Русалка на ветвях
• 07 декабря 2022
Ответ дляБабушка мороз
Це не пояснює, чому мені перенесли час з 10:30 на 12, а фактично прийняли о 14 00. Правда ж? В мене півдня втрачено просто тому, що мене не прийняли вчасно.
Глаголица• 07 декабря 2022
а нащо ходити до лекаря кожні 3 дні?
я робила операціі та ходила на огляд через 10 днів
ви іпохондрик?
Бабушка мороз• 07 декабря 2022
Ответ дляРусалка на ветвях
Вы спросили почему вас приняли не в 10.30, а в 14.00? Или сидели молча пол дня? Вас смотрел другой специалист? Ждали результаты анализов? Какая причина?
Русалка на ветвях
• 07 декабря 2022
Ответ дляИщу Аленя
Доведеться. На жаль я не у тому стані щоб відміняти самій прийоми, бо маю ускладнення, які вони вирішують на цих перев´язках і клініка явно цим користується(
Але надалі буду постійно скаржитися на кожну затримку. Іншого виходу не бачу.
Русалка на ветвях
• 07 декабря 2022
Ответ дляБабушка мороз
Лікар був зайнятий) Усі пояснення.
Бабушка мороз• 07 декабря 2022
Ответ дляРусалка на ветвях
Лікар був зайнятий) Усі пояснення.
Если так, то конечно жаловаться на клинику, если ситуация повторится.
Цветочница• 07 декабря 2022
Ответ дляРусалка на ветвях
Лікар був зайнятий) Усі пояснення.
Можливо ще комусь знадобилась позапланова операція. Так само ваша операція могла посунути чіїсь прийом. З хірургам часто складно спланувати