Ms. Любмая жена• 07 декабря 2022
Яку кавоварку Saeco купити?
Може хтось має і може свою порекомендувати? Назву моделі і артикул. Люблю зранку міцну каву, вдень латте. Щоб не переплачувати за купу лишніх функцій, якими я не буду користуватися. Вже мультиварка є з 15 програмами, а користуюся двома
Ms. Любмая жена
• 07 декабря 2022
Ответ дляЖаннетт_
В мене крупс,- я Вам рекомендую. І розетка недавно присилала повідомлення,що на них зараз акційна ціна
Дякую. Зараз почитаю
Ms. Любмая жена
• 07 декабря 2022
Ответ дляЖаннетт_
Почитала. А де її ремонтувати якщо що? Є такі сервісні центри?
Саеко знаю безліч. Крупс перший раз чую
Н@Диете• 07 декабря 2022
в мене Delonghi Autentica, користуюся для еспрессо і молочних напоїв (лате, капучіно (по правді різниці не бачу), гаряче молоко зпінене...) - працює прекрасно, вже 4 роки їй. Вона тихіша на Саеко (я спочатку її взяла, потім повернула), і каву дійсно смачно варить.
Я купляла б.у.
Ms. Любмая жена
• 07 декабря 2022
Люююююди, я дякую вам за відповіді. Але я запитала саме за Saeco
Гадаю_По_шнуркам• 07 декабря 2022
Ответ дляMs. Любмая жена
У меня такая .
Ms. Любмая жена
• 07 декабря 2022
Ответ дляНата 06
philips saeco sunita, в мене така ,задоволена на всі 100!
Дякую