Здесь на минутку• 07 декабря 2022
Сайт знайомств. Як делікатно "відкланятись", якщо відразу пропонують знайомство?
Раніше якось з розмов починали, те се... Багато було людей, якім аби побазікати. А зараз зареєструвалась і бачу ситуація змінилась кардинально.
Здесь на минутку
• 07 декабря 2022
Ответ длямесяцкие
Сайт знайомств на якому пропонують знайомство.....ну парадокс же
Ну так))) просто я із ввічливості всім відповідаю) а потім ото таке)) а я не хочу з усіма знайомитись) і морозитись не хочу. А таке питання- пропозиція в лоб якось вводить у ступор
Здесь на минутку
• 07 декабря 2022
Ответ дляСКИБИДЫШь
Для потриндіти є совєтчіца, а на сайтах знайомст знайомляться
Логічно) але є ще жіноча логіка))
Здесь на минутку
• 07 декабря 2022
Ответ дляHupBaHa
Всем отвечать необязательно
Я спочатку всім відповідаю) а потім набридає, але блін чи то виховання чи м´який характер, от така вада)
СКИБИДЫШь• 07 декабря 2022
Ответ дляЗдесь на минутку
Логічно) але є ще жіноча логіка))
А що вам мішає піти в день попити каву, побачити в живу і зробити якісь висновки
А нє. зпочатку привязатися а при зустрічі розчаровуватися
Спасатель Малибу• 07 декабря 2022
Ответ дляЗдесь на минутку
Логічно) але є ще жіноча логіка))
На якому ви сайті? Не на Баду, часом?
Запретный фрукт• 07 декабря 2022
Ага, погоджуюсь, на першій зустрічі тягнуть в кроватку, то чи часи такі, чи то я стара.)
Там_все_размывчато• 07 декабря 2022
Ответ дляЗдесь на минутку
Вернитесь лет через 10... Сами будете всем писать)
Здесь на минутку
• 07 декабря 2022
Ответ дляСКИБИДЫШь
То це всім номер давати? А вдень я працюю. Я там ще не відразу розібралась, один сподобався по спілкуванню , відповіла, а потім бачу йому 51, ну йоли пали...але відчувається, що розумний, та нафіга мені дід? Він запропонував обмін фото, і перейти в месенджер, я сказала давай поки тут, він такий ок, що нового? Ну от...
Якось чоловіків дохера, і це без фото навіть. Я симпатична якщо що))
Здесь на минутку
• 07 декабря 2022
Ответ дляСпасатель Малибу
На якому ви сайті? Не на Баду, часом?
Ні)
Здесь на минутку
• 07 декабря 2022
Ответ дляЗапретный фрукт
Тю. Зазвичай любителі кроваткі відразу пишуть прямо, ввічливо, потім вибачаються і йдуть в туман.
мимАпроходила• 07 декабря 2022
А что за сайт без фото? Если фото нет - однозначно стремный мужичок)
Ответ дляЗдесь на минутку
Те что без фото - не отвечать. Скорее всего женатики, боятся попалиться в инете
Здесь на минутку
• 07 декабря 2022
Ответ дляТам_все_размывчато
Я вже думаю сама писати тому кому я хочу, і не чекати хто клюне. Але на іншому сайті і з фото
Здесь на минутку
• 07 декабря 2022
Ответ длямимАпроходила
В мене немає фото. В чоловіків по різному, є і фото і без. Ну так, мене теж насторожило, але ж і я без фото
Запретный фрукт• 07 декабря 2022
Ответ дляЗдесь на минутку
Ну ,тут хоч чесно. А коли розраховуєш просто на каву і бажаєш більш пізнати людину, а вона тобі весь вечір натякає на ліжко.
Здесь на минутку
• 07 декабря 2022
Ответ дляHupBaHa
Хотіла написати та нєєєєє, ви що, я так знайомилась. А потім згадала, що він мабуть все таки був жонатик)
А цей написав що нє, може про вік брехня?
Здесь на минутку
• 07 декабря 2022
Ответ дляЗапретный фрукт
Фігово, згодна.
Ответ дляЗдесь на минутку
Может быть вранье о возрасте. Могут и фото быть лет 10 назад. А могут быть вообще не его фото(да, даже так). Хоть мужики любят жаловаться, что это женщины не тот возраст и ненастоящие фото ставят, практика показала, что и они очень любят приврать. Несколько лет назад активно сидела на сз, со многими в реале встречалась, очень разное повидала
Коробка с карандашандрами• 07 декабря 2022
Ответ дляHupBaHa
Расскажите,пожалуйста,на что следует обратить внимание при переписке.
Схема сыра• 07 декабря 2022
Ответ дляЗдесь на минутку
Всем отвечать, с кем знакомства не хотите, не нужно. Это СЗ, там люди массово могут всем рассылать ’Привет-кагдила-как день прошел’-)))
Хотите познакомиться, так сосредоточьтесь на этом, а не теряйте время на переписки с теми, кто сразу ’нет’.
На орфографию, на то как общается, уважительно или нет, что именно предлагает, т.е не просто ’давай встретимся’, а конкретные предложения ’давай сходим выпить кофе’ и т.д. Также важна реакция на доп фото, начнет категорически отказываться их давать, что-то не то. Соглашается ли встретиться где и когда вам удобно. Это самое первое, на что стоит обратить внимание
месяцкие• 07 декабря 2022
Ответ дляЗдесь на минутку
Ну так ощвучуйте їм це все, що до зустрічі хотіли б поспілкуватись більше, зрозуміти, чи ’моя/не моя людина’.
Ви дуже все ускладнюєте)))
Здесь на минутку
• 07 декабря 2022
Ответ длямесяцкие
Ви дуже все ускладнюєте)))
Я насправді думаю що моя не моя це тільки при зустрічі зрозуміло, просто наприклад чоловік може бути норм, але не мій типаж, і я починаю вестись на ввічливість, манери і тд.
А що саме ускладнюю, не зрозуміла
АдеКВАтная• 07 декабря 2022
Ответ дляТам_все_размывчато
Это во сколько, в 80?)
Дядя Жора• 07 декабря 2022
Люба авторко, Ви ж спокійно можете сказати своєму співрозмовникові, що не бажаєте давати номер телефону незнайомій людині і спершу хочете дещо про нього дізнатися в переписці (буває ж достатньо прочитати кілька речень, щоб зрозуміти, що людина тобі не подобається). За моїми спостереженнями прямо з першої хвилини клянчать телефон зеки (’Мілая, дай номєрок’). Коли я сиділа на сз, то спершу теж з усіма ’любезнічала’ і боялася здатися неввічливою, а потім почала банити усіх, хто мені хоч чимось не сподобався (жонатик, або фото неприємне чи стрьомне, або пише з помилками чи фамільярно і нахабно) - це чесний і ефективний засіб від надокучань. СЗ - це як базар, де вас намагаються розвести на секс (буває, що й на гроші) або втюхати бракований ’товар’ (мужчини ж там різні бувають, переважно такі, з якими в реалі не мала б нічого спільного). Не заперечую, бувають хороші винятки, але загальний тренд - знуджені нецікаві дядьки у пошуках тіла. Це не інститут благородних парубків, не бійтеся ігнорувати і банити - тамтешня публіка до того звикла.