Здесь на минутку• 07 декабря 2022

Сайт знайомств. Як делікатно "відкланятись", якщо відразу пропонують знайомство?

Раніше якось з розмов починали, те се... Багато було людей, якім аби побазікати. А зараз зареєструвалась і бачу ситуація змінилась кардинально.
месяцкие• 07 декабря 2022
Ответ дляЗдесь на минутку
Я насправді думаю що моя не моя це тільки при зустрічі зрозуміло, просто наприклад чоловік може бути норм, але не мій типаж, і я починаю вестись на ввічливість, манери і тд.
А що саме ускладнюю, не зрозуміла
До зустрічі буде зрозуміло для Вас, чи є взагалі сенс цієї зустрічі.
День-два спілкування з обміном фото в цілому зрозуміло, що за людина.
Ну і відчуття з інтуіцією ніхто не відміняв.
Іноді дивишся, і чоловік наче норм, а от не клеється спілкування.

HupBaHa• 07 декабря 2022
Ответ дляДядя Жора
Люба авторко, Ви ж спокійно можете сказати своєму співрозмовникові, що не бажаєте давати номер телефону незнайомій людині і спершу хочете дещо про нього дізнатися в переписці (буває ж достатньо прочитати кілька речень, щоб зрозуміти, що людина тобі не подобається). За моїми спостереженнями прямо з першої хвилини клянчать телефон зеки (’Мілая, дай номєрок’). Коли я сиділа на сз, то спершу теж з усіма ’любезнічала’ і боялася здатися неввічливою, а потім почала банити усіх, хто мені хоч чимось не сподобався (жонатик, або фото неприємне чи стрьомне, або пише з помилками чи фамільярно і нахабно) - це чесний і ефективний засіб від надокучань. СЗ - це як базар, де вас намагаються розвести на секс (буває, що й на гроші) або втюхати бракований ’товар’ (мужчини ж там різні бувають, переважно такі, з якими в реалі не мала б нічого спільного). Не заперечую, бувають хороші винятки, але загальний тренд - знуджені нецікаві дядьки у пошуках тіла. Це не інститут благородних парубків, не бійтеся ігнорувати і банити - тамтешня публіка до того звикла.
Дядя Жора• 07 декабря 2022
Авторко, важливо завжди пам´ятати, що вибираєте і ставите зручні Вам умови саме Ви. Не треба улягати забаганкам незнайомих чи малознайомих людей, а робити, як зручно і безпечно Вам. І варто спеціально для СЗ завести сім-карту, яку не шкода буде викинути, якщо вам почне надокучати якийсь неадекват.
Асталависта бэйби• 07 декабря 2022
Ответ дляЗдесь на минутку
Я спочатку всім відповідаю) а потім набридає, але блін чи то виховання чи м´який характер, от така вада)
Так не отвечайте тем, с кем знакомиться не хотите. И себе и людям голову морочить не будете.
Асталависта бэйби• 07 декабря 2022
Ответ дляЗдесь на минутку
В мене немає фото. В чоловіків по різному, є і фото і без. Ну так, мене теж насторожило, але ж і я без фото
Странная вы какая - то. Почему вы своё фото не выкладываете, если пошли на СЗ? И почему вас настораживают мужчины, которые делают также как и вы?
Подставка для припева• 07 декабря 2022
Вы без фото на сз? Много Вам пишут?
Просто никогда не понимала людей, которые без фото - на что они рассчитывают? Ведь первым делом смотришь на картинку и решаешь, стоит ли пытаться общаться. Если её нет, то даже не хочется тратить время (99% окажется или женатый, или страшко)
автор Здесь на минутку • 07 декабря 2022
Ответ дляАсталависта бэйби
Ви також дивна
Так мені захотілось, думала якщо зареєструюсь бачитиму фото користувачів, але поки сама не викладу зможу бачити лише відкриті анкети. А так планувала знайомства вже після нового року, а потім вимкнули світло, стало нудно і зареєструвалась.
Ответ дляПодставка для припева
Вы без фото на сз? Много Вам пишут?
Так, не багато, але це скоріше за все залежить від того наскільки свіжа анкета і як часто ви в онлайні . Я ні нащо не розраховую. Але об´єктивно треба розуміти, що чоловіків на сз зараз в рази більше. Якщо виставити фото вас закидають листами. Причому переглядаю два сайти, багато досить адекватних людей, які просто шукають пару . Але як то кажуть серцю не накажеш.
Поддакиваю иногДА• 08 декабря 2022
Ответ дляЗапретный фрукт
Ну ,тут хоч чесно. А коли розраховуєш просто на каву і бажаєш більш пізнати людину, а вона тобі весь вечір натякає на ліжко.
Якщо побачення не влаштовує - прощаєтесь, встаєте і йдете. Ви йому нічого не винні. Винні лише собі - поважати себе і не терпіти неприємне для вас спілкування.

Запретный фрукт• 08 декабря 2022
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Та в мене все просто. Немає другого побачення, сприймаю все дійство, як виставу одного актора.)
Поддакиваю иногДА• 08 декабря 2022
Ответ дляКоробка с карандашандрами
Расскажите,пожалуйста,на что следует обратить внимание при переписке.
Найголовніше це не сприймати сайт знайомств дуже серйозно, сприймайте як розвагу типу соцмережі, яка десь на якомусь там місці в житті і їй можна приділити увагу, коли є вільний час і настрій. Це не ви шукаєте мужичка, а вас шукають. Не витрачати свій час на тих хто не дуже подобається і не відповідати всім підряд на всяку х@йню а-ля ’прівет как діла красотка’. на сз 80-90 відсотків чоловіків строчать всім підряд від нех@й робити поки в офісі протирають штани, або шукають платний секс. Ну а коли якийсь дядько напише щось більш-менш розумне, то по ситуації, дивіться на його анкету, на фото, і так далі...
Коробка с карандашандрами• 08 декабря 2022
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Дуже дякую Вам-корисні поради!
Фантазерша• 08 декабря 2022
Ответ дляЗдесь на минутку
Ну так))) просто я із ввічливості всім відповідаю) а потім ото таке)) а я не хочу з усіма знайомитись) і морозитись не хочу. А таке питання- пропозиція в лоб якось вводить у ступор
Ввічливість ? Всім відповідати ?)ви себе не поважаєте...
Та мужики лайкають всіх підряд, нема там індивідуального підходу! Ви так на всіх лосів час марно витрачаєте!
Не відповідають вашим запросам - в сад.
Просять селфі або нюдси - в ігнор.
Звуть на каву - поясніть що нема в вас стільки часу на стільки кави.
Морозитись це нормально , ви ж обирати прийшли , а не за першого розведеного вийти заміж чи співмешкати?!
Адекватний чоловік не напише ’чого тягнути, кава на півгодини і не марнуватимнмо далі час’.
Листування 2-3 дні виявляє дибілів, жонатих та неадекватів, що на відмову летіти на каву такі ’ну ок, бувай’, не для тебе мамка півника ростила.
автор Здесь на минутку • 08 декабря 2022
Ответ дляФантазерша
Не відповідають вашим запросам - в сад.
Просять селфі або нюдси - в ігнор.
А ви себе поважаєте?
Фантазерша• 13 декабря 2022
Ответ дляЗдесь на минутку
А ви себе поважаєте?
не я ж шукаю пораду на таку дурницю....