-Ань-• 08 декабря 2022

В українки соц.служба Німеччини відібрала сина. І у вас можуть забрати дитину.

В українки соц.служба Німеччини відібрала сина:

Інтерв´ю з мамою 4-річного українця. Рятуючись від війни, на териториї Німеччини українка втратила свого маленького сина, можливо назавжди.

Таких випадків дуже багато по всьому світу: в українок відбирають дітей. Ні за що. По брехливому наклепу сусідів.
На Ютубі в коментарях під цим відео також пише і мама 4-річного хлопчика - Олена Ковальова.

Всім україночкам, які зараз з дітьми за межами України, раджу почитати коментарі під цим відео. Що робити, якщо у вас відібрали дитину. Як поводитись в суді, вам обов´язково повинні надати перекладача. Як примусити вашого адвоката працювати, а не просто брати з вас гроші. Скільки часу у вас є на суди, через скільки місяців у вас уже не будуть приймати позови в суд і дитина зазавжди залишиться в чужій сім´ї в чужій країні.
На всі ці питання батьки повинні знати відповіді ще ДО приїзду в так звану "цивілізовану" країну.
Якщо у вас відібрали дитину - час працює проти вас. Злочинці, які з купою порушень відібрали у вас дитину, будуть тягнути час. А потім (в Америці через 14 місяців?) пройдуть всі сроки давності, якщо ви за цей час не відсудите свою дитину, ви її втратите назавжди...
Irina-5d24• 08 декабря 2022
Ответ дляВолшебная лампа
До какого возраста? Я в Берлине вечером видела мальчика лет 12 - он продавал напитки)
Мои во Франции в 11 лет едут домой в темноте. Темнеет рано.
Волшебная лампа• 08 декабря 2022
Ответ дляIrina-5d24
То было в 21 час
0208mariia• 08 декабря 2022
Ответ дляSvetljachokkkk
Там такі закони. Виходити з себе і орати на дитину не можна. Як що дитина виє і істерить, але Ви не проявляєте до неї насильницьких дій, то дитину не заберуть. Оцінюють поведінку батьків.
помню ситуацию одну. знакомая выносила мозг ребенку своему. без крика и не била но таааак нудно и тошнотворно минут 20 читала нотацию. он бедный уже пытался извернуться и уйти, но ’я не договорила!!!’.
и малой такой: ’Мам, лучше меня отлупи’
Безимени890123• 08 декабря 2022
Автор! Вам бан! Знов тягнете сюди цього недоблоХера, який працює на русню!!! Ви б ще шарія розшаркали.
HupBaHa• 08 декабря 2022
Ответ дляolgabaluta
Да, в Германии забирают орущих детей у орущих мамаш!
Большинство детей орут
Безимени890123• 08 декабря 2022
Ответ для-Ань-
Не брешіть! Не проти вакцинації, а за вільний вибір.
Якщо хочете колотись - коліться, Остап Стахів не проти.
Ваш Остап - російський посіпака і працює з рашкою, на її кошти і тягне русняві наративи.
juli344• 08 декабря 2022
Ответ дляSvetljachokkkk
Хлопчик 7 років , без шапки, прифронтова теріторія, пішов сам у мороз гуляти біля ставка і втопився. Страшна трагедія. Батьків у темі багато хто виправдовував, мовляв, зороша родина і дитинку любили.
Вот только не надо про ’прифронтовую территорию’... Оттуда до фронта далеко, слава Богу
HupBaHa• 08 декабря 2022
Ответ дляJulil1103
Странная история. За 10 минут уже успели и приехать и забрать собаку) Верю конечно)))А вообще не понимаю хозяев, привязывающих животных и бросающих их у магазинов… У меня тоже собака. Ни разу не возникло такой ситуации…я ее даже представить не могу.
Выгуливает собаку, по дороге хочет зайти в маркет. Что тут такого?
kissaniya• 08 декабря 2022
Ответ дляМурнетка
В Германии другие законы, другие правила поведения с детьми, другое воспитание.
У нас любят мамы учить уроки с детьми и орать на весь дом.
Там бы уже вызвали органы опеки соседи
Ладно ещё орать любят же ещё и бить. Сколько тут в темах отписываются -А что если он по-другому не понимает только если ремнём дать.
HupBaHa• 08 декабря 2022
Ответ дляrudko1992
У меня соседка алкашка собралась с двумя детьми ехать в Германию. У меня первая мысль была, что у неё там заберут детей.
Может и к лучшему
Svetljachokkkk• 08 декабря 2022
Ответ для0208mariia
и малой такой: ’Мам, лучше меня отлупи’
Видно его никогда не лупили. Ребенок, которого бьют , такого бы не сказал.
0208mariia• 08 декабря 2022
Ответ дляSvetljachokkkk
та всяко было
lilu1990• 08 декабря 2022
Блін, автор, а от у Польщі українська пара знущалася над 2,5 річною дитиною, йдеться навіть про згвалтування, дитина наразі в реанімації. Не всі у нас святі, не всі у них неправі.
Svetljachokkkk• 08 декабря 2022
Ответ дляjuli344
Ну Ок. Пусть далеко. По всей Украине прилетает. Ваши дети сами возле ставков гуляют?