-Ань-• 08 декабря 2022
В українки соц.служба Німеччини відібрала сина. І у вас можуть забрати дитину.
В українки соц.служба Німеччини відібрала сина:
Інтерв´ю з мамою 4-річного українця. Рятуючись від війни, на териториї Німеччини українка втратила свого маленького сина, можливо назавжди.
Таких випадків дуже багато по всьому світу: в українок відбирають дітей. Ні за що. По брехливому наклепу сусідів.
На Ютубі в коментарях під цим відео також пише і мама 4-річного хлопчика - Олена Ковальова.
Всім україночкам, які зараз з дітьми за межами України, раджу почитати коментарі під цим відео. Що робити, якщо у вас відібрали дитину. Як поводитись в суді, вам обов´язково повинні надати перекладача. Як примусити вашого адвоката працювати, а не просто брати з вас гроші. Скільки часу у вас є на суди, через скільки місяців у вас уже не будуть приймати позови в суд і дитина зазавжди залишиться в чужій сім´ї в чужій країні.
На всі ці питання батьки повинні знати відповіді ще ДО приїзду в так звану "цивілізовану" країну.
Якщо у вас відібрали дитину - час працює проти вас. Злочинці, які з купою порушень відібрали у вас дитину, будуть тягнути час. А потім (в Америці через 14 місяців?) пройдуть всі сроки давності, якщо ви за цей час не відсудите свою дитину, ви її втратите назавжди...
Irina-5d24• 08 декабря 2022
Ответ дляВолшебная лампа
До какого возраста? Я в Берлине вечером видела мальчика лет 12 - он продавал напитки)
Мои во Франции в 11 лет едут домой в темноте. Темнеет рано.
Волшебная лампа• 08 декабря 2022
Ответ дляIrina-5d24
То было в 21 час
0208mariia• 08 декабря 2022
Ответ дляSvetljachokkkk
Там такі закони. Виходити з себе і орати на дитину не можна. Як що дитина виє і істерить, але Ви не проявляєте до неї насильницьких дій, то дитину не заберуть. Оцінюють поведінку батьків.
помню ситуацию одну. знакомая выносила мозг ребенку своему. без крика и не била но таааак нудно и тошнотворно минут 20 читала нотацию. он бедный уже пытался извернуться и уйти, но ’я не договорила!!!’.
и малой такой: ’Мам, лучше меня отлупи’
Безимени890123• 08 декабря 2022
Автор! Вам бан! Знов тягнете сюди цього недоблоХера, який працює на русню!!! Ви б ще шарія розшаркали.
Безимени890123• 08 декабря 2022
Ответ для-Ань-
Не брешіть! Не проти вакцинації, а за вільний вибір.
Якщо хочете колотись - коліться, Остап Стахів не проти.
Ваш Остап - російський посіпака і працює з рашкою, на її кошти і тягне русняві наративи.
Ответ дляSvetljachokkkk
Хлопчик 7 років , без шапки, прифронтова теріторія, пішов сам у мороз гуляти біля ставка і втопився. Страшна трагедія. Батьків у темі багато хто виправдовував, мовляв, зороша родина і дитинку любили.
Вот только не надо про ’прифронтовую территорию’... Оттуда до фронта далеко, слава Богу
Ответ дляJulil1103
Странная история. За 10 минут уже успели и приехать и забрать собаку) Верю конечно)))А вообще не понимаю хозяев, привязывающих животных и бросающих их у магазинов… У меня тоже собака. Ни разу не возникло такой ситуации…я ее даже представить не могу.
Выгуливает собаку, по дороге хочет зайти в маркет. Что тут такого?
Ответ дляМурнетка
В Германии другие законы, другие правила поведения с детьми, другое воспитание.
У нас любят мамы учить уроки с детьми и орать на весь дом.
Там бы уже вызвали органы опеки соседи
Ладно ещё орать любят же ещё и бить. Сколько тут в темах отписываются -А что если он по-другому не понимает только если ремнём дать.
Svetljachokkkk• 08 декабря 2022
Ответ для0208mariia
и малой такой: ’Мам, лучше меня отлупи’
Видно его никогда не лупили. Ребенок, которого бьют , такого бы не сказал.
0208mariia• 08 декабря 2022
Ответ дляSvetljachokkkk
та всяко было
Svetljachokkkk• 08 декабря 2022
Ответ дляjuli344
Ну Ок. Пусть далеко. По всей Украине прилетает. Ваши дети сами возле ставков гуляют?