бювет_в_обед• 08 декабря 2022

Відключення світла без графіка, поясніть

Доброго вечора. Поясніть, будь ласка, можливо хтось має інформацію. Район Києва (назву писати не буду), родич похилого віку (з інтернетом не дружить). Постійно вимикають світло, без графіка. Зовсім. Дають світло на пару годин вдень. І все. В сусідньому районі світло є, не вимикають зовсім, або частково, по графіку. Родич просить допомогти знайти інформацію, чому так в їхньому районі. По сусідству такі ж бабусі та дідусі, які не знають, куди дзвонити. Сусідів молодше (може в них є інфо) не знаю. Підкажіть, може в когось така ситуація? Куди дзвонити, чи може на якомусь сайті глянути. Розумію, що страшна ситуація в країні. Але родич просить знайти хоч графік. Чи інфо, як довго так буде глобально у їхньому будинку, без графіка. Також розумію, що в родича вік, і зачіпає, що світиться в сусідньому районі і вивіски, і все. Тому прошу без критики. Дякую.
Popeye the Sailor• 08 декабря 2022
Ответ дляВсе возможно
Почему фантастика?
У меня подруга живёт в 3 синутах хотьбы от моего дома, не было света только один раз когда глобально по Украине вырубило 23 ноября.
А так всегда есть, так как они вместе с насосной станцией подключены
Ну там вроде не упоминали о критической инфраструктуре
Все возможно• 08 декабря 2022
Ответ дляPopeye the Sailor
Та кто это знает что там на одной линии?))
У нас олна половина массива всегда светиться, а вторая чаще темная) просто через дорогу дома
Птица Говоруша• 08 декабря 2022
https://sies.gov.ua/forma-dlya-podannya-elektronni...

Для посилення контролю за складанням та виконанням графіків погодинних відключень Держенергонагляд, за доручененям Міненерго, протягом періоду воєнного стану здійснюватиме позапланові перевірки на об’єктах енергетики.
Якщо ви хочете залишити заявку для проведення перевірки щодо можливих порушень при відключенні електроенергії у вашому населеному пункті та за вашою адресою, просимо заповнити форму для подання електронних звернень на сайті Держенергонагляду за посиланням:
Марафетчица• 08 декабря 2022
В телеграме есть бот ДТЕК, там по адресу во время отключения можно узнать ориентировочное время когда дадут свет.
ФруктЕщеТот• 09 декабря 2022
Ответ дляПтица Говоруша

Это только для Киева?