Яйцеголовая• 08 декабря 2022

Хто володіє картками МоноБанку, будьте обережні.

Сьогодні мама поповнила картку монобанку і одразу було списання.
Кредитного ліміту немає. Нінащо не підписана. Покупки не робила. Оператор банку сказав, що потрібно заблокувати картку та перевипустити на нову.
Просто застереження.
Планшетница• 08 декабря 2022
Мама через терминал пополняла? Она потом закрыла/вышла? Мне такое, как с терминала перевод куда-то. Не знаю, можно ли так сделать в айбоксе, как в приватовских терминалах

ПуФФынка_мисс• 08 декабря 2022
Ответ дляЯйцеголовая
Ні, це квітанція про списання 🤷🏻‍♀️
Да что вы??! Читаем адрес терминала пополнения в квитанции
ЦыбаФу• 08 декабря 2022
Ответ дляЯйцеголовая
Навіщо? Для чого?
щоб знати що це не антиреклама монобанку
автор Яйцеголовая • 08 декабря 2022
Ответ дляПланшетница
Так, через Айбокс поповнювала. Прислонила картку, поповнила і все.
автор Яйцеголовая • 08 декабря 2022
Ответ дляПуФФынка_мисс
Ні, це списання.
Я читати вмію.
автор Яйцеголовая • 08 декабря 2022
Ответ дляЦыбаФу
Я сама користуюся монобанком. І таке могло статися і з іншим банком. Саме сьогодні сталося з монобанком.
ВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА• 08 декабря 2022
Ответ дляТролю как могу
Это квитанция. А что в выписке?
На пополнение нет такой квитанции
ЦыбаФу• 08 декабря 2022
Ответ дляparele
С первых месяцев открытия Монобанка пользуюсь их картой, вообще никаких проблем за все время.
така сама ситуація, раз був прийшов смс-кою незрозумілий код, то вони мені сказали що хтось намагається зламати та запропонували заблокувати карту

при тому списання не було бо щоб було треба було той код ввести

доречі хто боїться - просто ставте плаваючий cvv код та можете купувати в інеті що завгодно не боячись, що хтось кошти вкраде
Тролю как могу• 08 декабря 2022
Ответ дляЯйцеголовая
Покажите скрин выписки, а не квитанцию. Откройте приложение и сделайте скрин.

Чучело-Мяучело• 08 декабря 2022
A070...
Таким чином позначаються військові частини.
автор Яйцеголовая • 08 декабря 2022
Ответ дляТролю как могу
Коли мама пришле тоді і скину. Це у мама, а не у мене.
Тролю как могу• 08 декабря 2022
Ответ дляЧучело-Мяучело
A070...
О, уже военные части виноваты))) хорошо бы увидеть выписку, а потом кого-то винить.
автор Яйцеголовая • 08 декабря 2022
Ответ дляЦыбаФу

У мене колись було 50 грн списало. Я їх задовбувала кожен день. Повернули. Був збій.
Хоча і айбокс міг заглючити.
Чучело-Мяучело• 08 декабря 2022
Ответ дляТролю как могу
Прочитайте,як позначаються ВЧ, а тоді пишіть дурниці на сайті .
автор Яйцеголовая • 08 декабря 2022
Ответ дляЧучело-Мяучело
A070...
Зараз військовий стан, військові частини інакше позначаються.
І до чого тут військові частини?
автор Яйцеголовая • 08 декабря 2022
Ответ дляТролю как могу
Скрін
ПуФФынка_мисс• 08 декабря 2022
Ответ дляЯйцеголовая
Скрін
И? Там же написано, на какую карту перечислили деньги.
Советчица Года• 08 декабря 2022
В моєї мами теж сталося с ПБ.
Факт.
Зняла гроші з банкомату. В ту ж ніч зняло гроші з пенсійної карти. Прихрдили смс на підтвердження, але ж вона нічого не підтверджувала, бо була без окулярів, ще й по англ написано, то не розібралася. Почали розбиратися. Вночі хтось з її акка приват 24 зробив кредитну карту і на щось витратив гроші, а з пенсійїної поповнив цю кредитку. 1900 грн таким чином вкрали. Добре що не використали весь ліміт по кредтці.
Поки Пб розбирається, мені не зрозуміла схема як таке вдалося.
Але ж блін то поки сама зайдеш в свій пб24, поки заплатиш то 100 раз введеш різні паролі. А тут на тобі. Виявляється так просто.
автор Яйцеголовая • 08 декабря 2022
Ответ дляПуФФынка_мисс
Зняття у невідомому банкоматі.
Пересилання то мама і так знає. А ще є зняття.

автор Яйцеголовая • 08 декабря 2022
Ответ дляСоветчица Года
В моєї мами теж сталося с ПБ.
Факт.
Шахраї. Я вже сказала, щоб заблокувала і не відновлювала поки картку. Чим менше тих карток тим краще.
Н@Диете• 08 декабря 2022
Там же має бути написано у квитанції приблизну адресу банкомату, там де ви замазали.
автор Яйцеголовая • 08 декабря 2022
Ответ дляН@Диете
Немає адреси
УжеВотДа• 08 декабря 2022
Может что-то считывающее стояло на терминале. Считали код и сняли деньги в банкомате. У знакомых так в Турции было. Приехали домой в Украину и начались приходить смс про снятия в банкоматах Турции. Заблокировали карту и долго разбирались с банком.
автор Яйцеголовая • 08 декабря 2022
Ответ дляУжеВотДа
Може. Тобто навмисно встановлено?
УжеВотДа• 08 декабря 2022
Ответ дляЯйцеголовая
Може. Тобто навмисно встановлено?
Ну да. Карточными мошенниками.
Н@Диете• 08 декабря 2022
Ответ дляЯйцеголовая
Немає адреси
Ощадбанк отделение № 10007/0325 находится в Запорожье по адресу: Моторостроителей, 32, Шевченковский район, Гортоп, Жилмассив
автор Яйцеголовая • 08 декабря 2022
Ответ дляУжеВотДа
Ну да. Карточными мошенниками.
Чула про таких. Айбокс встановлений у магазині сподівалася, що в магазинах безпечніше.
автор Яйцеголовая • 08 декабря 2022
Ответ дляН@Диете
Як ви це знайшли?
Ms. Искренность• 08 декабря 2022
Ответ дляamina
Там шикарная поддержка. Автор что-то не до конца знает видимо
ага, шикарная. Автору верю - у меня 2 платежа по олх-доставке сначала зачислились на карту, потом через время ушли обратно. Поддержка кивает на платежную систему, платежная система говорит: от нас деньги ушли, это проблема на стороне банка. Поддержка никак не помогла - говорят это проблемы Мастеркард. Типа они не причем. А что я с этим должна делать не понятно. Так что пока не рекомендую картой пользоваться
Н@Диете• 08 декабря 2022
Ответ дляЯйцеголовая
Як ви це знайшли?
просто пошукала в інтернеті за branch 10007-0325
так саме цей ощадбанк маркується