Feel good• 09 декабря 2022

Папа Римський порівняв Росію з нацистською Німеччиною

Під час щотижневої загальної аудієнції в середу Папа Римський Франциск знову нагадав про війну, що триває в Україні, й порівняв її з операцією нацистської Німеччини в роки Другої світової війни, здійсненої проти євреїв.
Захід було приурочено до річниці операції "Рейнгард" – плану знищення польських євреїв, здійсненого нацистами у 1942-1943 роках.

"Нехай пам´ять про цю жахливу подію пробудить у всіх нас рішучість і дії заради миру", – закликав Франциск і пізніше додав: "А історія повторюється. Ми бачимо зараз, що відбувається в Україні".

https://www.eurointegration.com.ua/news/2022/12/7/...
автор Feel good • 09 декабря 2022
В листопаді він заявив, що українці страждають від ’мучеництва агресії’ і порівняв наслідки війни для українців з ’жахливим геноцидом’ 1930-х років, коли радянський диктатор Йосип Сталін влаштував в країні голод.

lyam• 09 декабря 2022
Согласна. Только толк нам от этих высказываний? Все только говорят и стурбовани. А по факту сидят в кустах и смотрят, не вмешиваясь.
Всегда брюнетка• 09 декабря 2022
А десь місяць тому він казав, що росіяни не можуть таке творити, бо вони добрі. ( Не дослівно, але якось так)
freedom_2015• 09 декабря 2022
Ответ дляВсегда брюнетка
ага )то все буряти і чеченці
те ще старе курво
Всегда брюнетка• 09 декабря 2022
Ответ дляfreedom_2015
ага )то все буряти і чеченці
те ще старе курво
Отож.
alena2013• 09 декабря 2022
Ответ дляFeel good
А ранее он сказал, что обе стороны виноваты в войне и что ему очень жаль Дугину, невинно погибшую. Хотя Украина здесь при чем? Он за нее молился, а про наших убитых детей ни слова.
Mede• 09 декабря 2022
Повірю тому попу тільки тоді, коли приїде до Києва і публічно помолиться за Україну
alena2013• 09 декабря 2022
Ответ дляfreedom_2015
ага )то все буряти і чеченці
те ще старе курво
Дружбан хуйла. Он ему медаль ’Ангел мира’ вручил.
alena2013• 09 декабря 2022
Ответ дляMede
Он все никак с лета не может до нас добраться)) Сейчас вон снова собирается.

boringmovie• 09 декабря 2022
папка шо вже перевзувається? 😉
lyam• 09 декабря 2022
Ответ дляMede
А почему в Киев? Под бомбы. Или хотя бы в уничтоженный Мариуполь, Бахмут.
Олимпиада80• 09 декабря 2022
Ответ дляlyam
Чушь. Или вы хотите, чтобы Папа Римский в Бахмуте сейчас был?
mamaМия• 09 декабря 2022
Ответ дляВсегда брюнетка
Ага, того папу кидає то сюди, то туди. Як в анекдоті: ти або хрестик зніми, або трусики одягни