Залатавая• 09 декабря 2022

Кто не верил вчера!

Кто вчера не верил и гадости писал вчера, а мой поезд в Германию через несколько часов!
Так что вот так Госпада!
Тоскующая• 09 декабря 2022
О-о-о-о-о.
Лида, Лида, боже, боже.

ПоэтеСССа• 09 декабря 2022
Обов´язково сфоткайтесь на вокзалі, а краще в потязі, бо не переконливо все одно))
ГоспАда
Анонимарик• 09 декабря 2022
Так так, але всім пофіг. Завтра буде тема, хто не вірив що в мене потяг, так я в Німеччині,, гаспада? То якась матрьошка строчить теми.
автор Залатавая • 09 декабря 2022
Ответ дляКотенок аки рысь
Германия переполнена. Найти квартиру сложно
Мне местечко уж тепленькое найдется
автор Залатавая • 09 декабря 2022
Ответ дляЯ супер-пупер
боже, які дивні люди та з такою великою манією величі. Ніби так цікаво, хто куди їде. Ото життя у вас, автор, сіре(
Я буду в самой Германии !! Во как ! А вы никто не верил !Так что сударыня ваши колки не берут меня !
ПоэтеСССа• 09 декабря 2022
Ответ дляЗалатавая
От якби ви їхали до Маска, і писали не в самой Германии, а хочаб на Марсі, тоді ДААА
А так нє))
Брюльтик• 09 декабря 2022
Ответ дляЗалатавая
ахахах автор что в вашей жизни должно было случиться чтоб так скудно тролить? ))

Фиктивная• 09 декабря 2022
Ответ дляспальное место
Тему не закривайте, фото прикрипіть :)
Хи-хи
Кима_кепка• 09 декабря 2022
Автор, Вам успіху і влаштуватися на новому місці. З одного боку, навіщо воно всім потрібно, а з другого, можливо Ваш пост допоможе тим дівчатам, хто сумнівається і ще не наважився прийняти рішення при від´їзд. Тому цікаво буде, як складуться Ваші обставини далі. А загалі в Германії населення 87 мільйонів, приїхало 1 млн українців, де проблема ? Це всього чуть більше 1% і однозначно вважаю, що наші люди там набагато корисніші, тому нічого стогнати про переповненість. Якби вчасно давали в достатній мірі чим захищатися, то не прийшлося би до них їхати.
былоИпрошло• 09 декабря 2022
Об чем речь?
автор Залатавая • 09 декабря 2022
Ответ дляКима_кепка
Согласна с Вами
автор Залатавая • 09 декабря 2022
Ответ дляПоэтеСССа
А так нє))
Не надо завидовать
ПоэтеСССа• 09 декабря 2022
Ответ дляЗалатавая
Не надо завидовать
Ви вже в поїзді, я сподіваюсь
автор Залатавая • 09 декабря 2022
Ответ дляПоэтеСССа
Ви вже в поїзді, я сподіваюсь
Не сомневайтесь! В поезде еду !
Неваляшкина• 09 декабря 2022
Ответ дляЗалатавая
Не надо завидовать
А о чем прошлая тема? Чему завидовать надо?